2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Repum geçmiş olsun
Boşver sallla gitsin
Bende okudum bisey yok bunda.

Repucum konuyu okumadım ama kesin sen haklısındır güzin abla

Ruzam oluyo arada iki ağlıyosun geçiyo normaldir.anacığını özlemişde olabilirsin.yazma annem oku sadece.

Aaaa yeldaaa bizde merasim köşküne gittik te fotodakide onun bahçesi.Beşiktaşta.Aslında yıldıza gitcektik burası iş yerime yakın diye vazgeçtim, cumartesi bire kadar çalıştığım için.Bigün karşılaşırız belki köşkün birinde seni tanımam ama kuzumu görünce hemen tanırım:86: Bu arada uykularına çok sevindim işallah dahada iyi olur tez vakitte

Uyku konusunda, genelde 1 yastan sonra tam duzen olusuyor kizin da dogru olani anlamaya baslamis :)
Ben de is yaparken cubuk kraker biskuvi veriyorum bıktı havuc elma ve pirasadan :) ablasinj supurgesiyle ev supuruyor bir de babasinin oglu

Eylemi de diyet bolumunde gordum simdii kac kilo verdi ki :)

Ferdam canim nasilsin :) soruma yanit vercekmisin

Ruzam kuşum biliyorum ben sebebini anladın sen onu

Bitufulum canımm valla aslında iyi oldu yazdıkların, ben de en azından arada kaçırdığımda vicdan azabı duymam :) Bırak bulyonlu yemeği, bulyonun kendisi bile süper kokuyor, ekmeğin arasına koyup yiyesim gelirdi :) Amaonu bayağı vakittir kullanmıyorum, onsuz da oluyor nasıl olsa. Belki biz de görüşürüz Ihlamur'a mı gittiniz? Önünden her gün geçiyorum, daha bir kere girmedim içeri:) Bizim efendi yürüyene kadar bekleyeyim bari:)

İki gecedir çok fenayız, sabah beşe kadar uyumuyor, uyumaya çalışıyor ama dakikada bir uyanıyor belgen sonra dalıyor, ne olduğunu anlamıyorum. Umarım geçicidir

Kızlar didişmeyin beaaa açtırıcam avuçlarınızı alıcam cetveli elime

Aynen bebeğem ıhlamur kasrı..gidek ya bizimkileri salarız tavus kuşlarını kovalasınlar seviyorum ben orayı huzurlu.
Fatih in oluyo arada ya geçer işallah ataklardan biridir.

tartismaya bile girmedim aslinda banlanacagimi da biliyordum yazarken. valla su ocak anneleri olmasa artik girip aklima ilk geleni yazmaya devam ederdim de. size dua etsin yonetim

5-6 gundur avatarimdaki stewie gibiyiz ailecek.
oglanin onu surekli gol gibi eli agzinda ama dis mis yok. 4 disle yolumuZa devam ediyoruz

su hicbir ise yetisememe konusunda ben de cok dertliyim.
ama benim biraz onceliklerde sıkıntı var
yetisemiyorum cunku once oglum sonra da keyfim geliyor.
en son yemek ve ev isi
haliyle yemege de zaman kaliyor ama ev isini zamanim yettigi kadar yapmis oluyorum. tabi bazen ev daginik oluyor
bazen esimin giyecek utulu gomlegi kalmiyor
zaten carsaf marsaf hayatta utulemem oyle seyleri
ben de takmiyorum artik. yettigi yere kdar amaaaaan cok serbestim
bir de 3 gun calismak cok zorlamiyor.

Bugun iş yerinde yine boş günlerimden biri. Şimdi eve gidecem full koşturmaca..çok işim var bugun çookk..

nisan ayindan itibaren cumartesileri sinemaya salilari havuza gidicez , anne cocuk seanslarina sayesinde sinemayi 1 pounda getirecem. oldum olasi animasyon sevmisimdir.
zaten birakacak kimsemiz olmadigindan yemege doktora falan beraber gidiyoruz. hatta isyerine toplantiya bile onunla gittim. yapisik ikiz gibiyiz bi calistigim saatlerde ayriyiz.

ben de şu an bir boşluk buldum yazıyorum bituful ya dün öğlen ve akşam kızm yine kendini kusturdu ne yapıyor seninki de mi öyle öğğ öğğ diye etrafta geziyor sonrasında yine böyle yaprak ağız dolusu kustu ağzından burnundan çıktı yine korktu ama bıktım halının üzerine kilim seriyorum allahtan bir sürü çamaşır sabahın köründe kalkıp makineye attım psikolojik mi ne anlamıyorum nette okuyorum ilgisini dağıtın diyor hafta sonu ağrıya gidecem çocuk doktoru varsa kontol ttireccem bıktım artık vallahi bıktım billahi bıktım yerim ben bu kızın ilgi çekme çabalarını bu ne yaaaaa ağlayıp zırlamak istiyorum bana bir akıl verin

bu arada bugun diyette 5. gunum
2 kilo verdim
manda gibi olma yolunda emin adimlarla ilerlerken kesin olarak kararimi verdim. ozel gunmus misafirlikmis her halukarda diyete devam. artik kendimden tiksindim o kadar cok yiyordum ki. simdi 3te 1 ini yiyorum yine acikmiyorum. vucuda eziyet resmen.
bir de bring sally up diye bir muzik var onunla squat yapiyorum sabah ve aksam 3.5 dkcik sarki. 1. haftanin sonunda sarkiyi 2 kere yapmaya baslicam. cok keyifli tavsiye ederim.

Aman boşver yeaa ne tartışmaya giricen, çok da inandırıcı gelmedi zati, yok yere ban yeme. Ben de tuttum: önce oğlum sonra keyfim Bizimki Allah'tan kendi gömleklerini kendi ütülüyor Çarşafları da dört kat ütülüyorum.

Dün eve giderken züccaciyeye uğradım, biiir sürü kutu, kova, sepet vb aldım, deterjanlara, ıvır zıvıra, mufağa, banyoya, Fatih'in oyuncaklarına... Ortalık toplandı valla.

kustuktan sonra tepki veriyor musun?
hic tepki verme bir kac kez sonra kendiliginden birakir ilgi icinse.

kustuktan sonra tepki veriyor musun?
hic tepki verme bir kac kez sonra kendiliginden birakir ilgi icinse.

vermem mi çünkü ondan çoık ben korkuyorum boığuluyor gibi oluyor sonrasında kızıyorum tepki vermemk elde değil repu ne yapacam bilmiyorum ayrıca ben de diyet yapamıyorum ama yediklerime dikkat ediyorum 2 kilo vermişim bel kısmımda vardı akşamları vakit bulursam 5 dakikayı bulmuyor ama plates topunda mekik bacak hareketi diyeceksinki 5 dakika mı sadece napayım ölüyorum yorgunluktan o bile beni gaza getiriyor öyle işte siz de kendinize dikkat edin hasta olmayın artık

bana da lazim kutular ama oglusun acamayacagi cinsten. ozellikle mutfak icin. zaten alt raflardaki tencereler falan hep disarda mutfaga girdiginde ilk isi onlari indirmek. sonra da baklagilleri saciyor her yere. simdiye kadar elektrik supurgesine giden baklagille herhalde afrikada bir aile doyardi.
bugun cikayim da ben de bakinayim bari birseyler. hava asiri soguk ya. oglani da parka goturmek istiyorum. bayildi salincaga diger cocuklara falan gecen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…