2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Repu cok güldüm yaa gün geçmiyor ki yeni bişeyler hep duyucaz merak etme bebisler sağolsun yeter
Bitt d.gununuz kutlu olsun ve sana geçmiş olsun diyorum gerçekten çok yorgunluk ben disarda yaptım dogum günümüzü yinede yorucu tabii

herkese günaydın
erkekler hiç bizaman bizim kadar duygusal duyarlı veya anlayışlı olamaz boşuna beklenti içine girip kendimizi üzmeyelim

selam kızlarrr.....

bitufulum eylemsevcanım doğum günleriniz kutlu mutlu olsun... :KK16::KK16::KK16: çok öperim paşalarımı...

ayrıntıya takılmayın boşverin kocaları.. onlarla da olmuyor onsuz da.. böyle geçip gidecek, devran dönecek işte napalımmm...

glcnmysmnsdfş son noktayı koymuşsun arkadaşım.. :KK9:

Herkese slm
vavecim çok üzüldüm yaa Allah ailesine sabır versin mekanını cennet etsin

Selermm canım erdeme maşallah dişi bıngıldağı boşver yürüyo demiştin yanlış hatırlamıyosam daha nolsun güçlü kuvvetli kemikleri maşallah yerim onu . Ev işide hayırlısı olur inşallah bizde yaza taşıncaz ama stresi sardı şimdiden
Öyle 2-3 adım yürüyor sonra kendini bırakıyo ya düşüyor yada ben tutuyorum öyle işte yürümeye çalışıyoz canım ya
bide herkes gercekten karışıyo en komiği ben karışmayı da karışılmayıda hiç sevmem ama gecen gün bi baktım önümde anmediyse yürüyen 5-6 yaşındaki çocuğa montunu giy üşüteceksin diyorum şoka girdim hemen ortamdan uzaklaştım sonra dedim ki ben bile karışıyosam herkes karışır
bursaya doğru gel.. once hamama goturup kırk tas su dökcem sana,sora üc kulhuvellh bı elham,üc yetim doyurucaz sora elini kolunu sirkeli suyla yıkıcaz,oldu bitti maşallah:KK53: bak nasıl muhteşem her işi rast giden sevgi dolu sıcacık süper mi süper bi insan oluosun:KK37::KK37: cok sevıorum senı be hain köfte:KK16::KK16::KK16:

işteyim ve enterasan bi şekilde çılgınlar gb mutluyum,oyle bugun ptesı olduğunu unutcam yanı o kdr ii hissedıorum kendımı:KK34::KK34: içim kıpır kıpır fılan kocama aşık olmasam aşık olcam dıycem oleyım yanı:KK51: velhasıl kelam selam eder operım hepınızı:KK16::KK16::KK16:
Süper ya okuyunca bile pozitif enerjin gelebiliyor buralara
bazen ben de öyle hissediyorum ama çabucak gelip geçiyo :KK43:((
Dün doğumgünümüz vardı çok yoruldum o kadar aksilik çıktıki resmen zorlama bi doğumgünü oldu..Yabani oğluşum 30 kişiyi bi arada görünce devamlı ağladı hiç foto falan çekemedik doğru dürüst.Sağolsun gelenler daha ilk dkda çay istediği için hacıyatmaz gibi bütün gece çay servisi yaptım.Neyse geçti gitti.

Yalnız dünden sonrada bişey dikkatimi çekti en ufak bişey dahi planlasam son bir senedir herşeyde bi aksilik çıkıyor, en ufuk şeyler bile beni uğraştırdıkça uğraştırıyor..Var bi müsibetlik napsam ya bi hacı hocayamı gitsem:KK53:
canım deranın doğum günüsü kutlu olsun kalabalıkta öyle oluyorlar erdemde kucağımdan hiç inmedi oturamamıştım bile
gelenlerede çok kızdım kalkıp kendileri alsa Servisi'de yapsalar ya neyse yorgunlukla anlamamışsındır yorgunluk geçince güzel taraflarını görürsün canım
bide benim her işim zor olur benim aksilikler hep olur ben artık alıştım hersey yolunda gitse şaşırırım herhalde onlarda nazar boncuğu deyip geçiyorum

biriciğime bizimde aşırı yorucu oldu
birde üstüne eşimin kaprisleri doğum günüm berbat oldu
doğumgünümüz için almanyadan gelen ablam
süpriz olsun diye fotoğrafçıları eve çağırmış
evde çektiler fotoğrafları eşim bundan çok rahatsız oldu
bir afra bir tafra inanın bazen kaldıramıycam artık bu yükü diyorum
Allah sonumuzu hayır eylesin diyorum tüm ailesinin çok hoşuna gitti
sağolsunlar teşekkürler ettiler değişiklik oldu
ama bizimki doğum günümüzü burnumdan getirdi neymiş
mesela abisi kendi kızına yapmak isterse yapamayacakmış hep içinde kalacakmış çok üzülecekmiş
onları üzmeye ne hakkımız varmış 40 yılın başı bir değişiklik yaptık onunda içine tükürdü
bir tat vermez vermez zaten illa güzel günlerimizi mahvetmekte ustadır
kızçeler dua ediverin bana ne olur çok canım sıkkın...
doğum gününüz kutlu olsun canım
eşler hep öyleler canım onların değişeceği yok bari biz kafamıza çok takmayalım
bituful deranin dogum gunu kutlu olsunn. Allah saglikli mutlu bir hayat yasatsin size hep birlikte insallah. 30 kisiye servis yapmak zorlamistir ya. calisiyor musun bugun bir de ? Allah kolaylik versin.

ana benim esimin kopyesi. ben dunyada tektir dedim ama gun gecmiyor ki yeni birsey ogrenmeyelim.
dogum gununuz kutlu olsun. allah hayirli uzun omurler versin.
Benim eşimin de kopyası değilse bile benzeri ben de tek olduğunu düşünüyodum ama farkettimki azımsanmayacak kadar çoklar:)))

bitiful karisi seninle muhatap olmadan deran i min. Dogum gununu kutlarim. Saglikli mutlu gunlerle dolu bir hayat dilerim.

Eylem kucuk beyin de dogum gunu kutlu olsun. Allah saglikli uzun omur versin.

Selerm hosgeldin canim

Bituful eylem dogum gunleriniz kutlu olsun Allah daha nice seneleri görmek nasip etsin ins:KK16:

Bu arada dün bir tekmeyle patronun kapısına vurdum girdim içeri. Dedim bana bak patron olacak insan senin kapitalist sisteminin oyuncağı olmicam ya ben 7,30 saat çalışırım yada hemen şu karton kutuya aile fotomun bulunduğu resim çerçevemi, fincanımı ve 1 senedir bitiremediğim kitabımı koyar giderim..Baktım bunun gözleri doldu eğildi paçama yapıştı. dur gitme bitufuu gitme bitufuu naparım sensiz burası dönmez bende kapatırım, tamam çık 15,30 da istersen 1 saat gel ama yeterki gel, sensiz bu düzenin içinde boğulurum falan fişman dedi. silkeledim paçamdan tamam tamam kalıyorum daha fazla küçülme karşımda sonuçta profesör insansın dedim.sonuç yine mutlu son:101:

Bu arada dün bir tekmeyle patronun kapısına vurdum girdim içeri. Dedim bana bak patron olacak insan senin kapitalist sisteminin oyuncağı olmicam ya ben 7,30 saat çalışırım yada hemen şu karton kutuya aile fotomun bulunduğu resim çerçevemi, fincanımı ve 1 senedir bitiremediğim kitabımı koyar giderim..Baktım bunun gözleri doldu eğildi paçama yapıştı. dur gitme bitufuu gitme bitufuu naparım sensiz burası dönmez bende kapatırım, tamam çık 15,30 da istersen 1 saat gel ama yeterki gel, sensiz bu düzenin içinde boğulurum falan fişman dedi. silkeledim paçamdan tamam tamam kalıyorum daha fazla küçülme karşımda sonuçta profesör insansın dedim.sonuç yine mutlu son:101:

gozunaydın annem ii yapmışsın da adamı fazla hırpalamasaydın:KK53: ben de dün özel bi sebepten ötürü izin almak için 873562. kez amırı aramalrımdan bırını yaptım adamcagımız merhaba dedikten sonra bla bla bla bla die durumu izah ettım bır dk içinde ve o bı dk boyunca adam tam beş kez gecmıs olsun dedı,anladım kı adam benı dınlemıyor:KK37::KK37: bir daha aradığımda fasulye nasıl yapılır onu anlaticiim bakıım yıne gecmış olsun dıor mu:KK52::KK52:

Bitiful yarildim ya. Supersin. :))

gozunaydın annem ii yapmışsın da adamı fazla hırpalamasaydın:KK53: ben de dün özel bi sebepten ötürü izin almak için 873562. kez amırı aramalrımdan bırını yaptım adamcagımız merhaba dedikten sonra bla bla bla bla die durumu izah ettım bır dk içinde ve o bı dk boyunca adam tam beş kez gecmıs olsun dedı,anladım kı adam benı dınlemıyor:KK37::KK37: bir daha aradığımda fasulye nasıl yapılır onu anlaticiim bakıım yıne gecmış olsun dıor mu:KK52::KK52:

Olurda bigün patron falan olursam senin yüzünden yanımda evli,hamile yada çocuklu insan çalıştırmıcam:86: Patronların nefret ettiği çalışan profilisin. Özelde olsan....neyse öle işte:KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Süper bi teknik bituful bende böle izin alcam bundan gayrı ne o ya bi havalar bi havalar sankim maaşımı o veriyor. Hmmm evet o veriyor
Du ben az düşüneyim
Kahrosun özel sektör pofff
Kendi isimi kurmak istiyommm

X