2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ya sorma ya hadi denize ggirmedik havuza da girmedik bari güneşleneydik :))) ben bari broonzlaşalım dyodum ama oda yasakmış belki göbişi kapatıp güneşleni,rim :)

Slm.kızlar herşey yolundadır umarım.
Düğünümüz vardı çok şükür atlattık,bugünde havuz keyfi yaptık
Başlarda çok korktum ama 10 dk.olarak 3 kez girip dinlendim.
Havuzdan çıktığım gibi üzerimi değiştirdim şimdilik sorun yok inş.ta olmaz

ben çok şükür çok iyyim ya hiç kusmadım ala ala... allah yarımcınız olsun kusmadım ama yiyemenin ne olduğunu biliyorum çünkü 15 gün öncesine kadar mide bulantım yüzünden yemek yiyemiyodum açken bulanıyo yemeği mide kabul etmiyo ağlyodum resmen açım die.ama şimdi iyiyim inşallah geçer canım az daha sabret

ekşi manyağı oldum ya deli gibi ekşi yiyorum..şimdide yeşil zeytini leblebi gibi yiyorum

ya şu cinsiyetler belli olsa da meraktan kurtulsak zaman geçmiyor sanki ...
Ben deli gibi merak ediyorum erkek olursa isminde hazır:) Mete Ediz :) kıza karar veremedim
selam kızlar bebeği 1 hafta geriden giden var mı? benim ki 1 hafta geride...onu ilerletmemiz için yememiz gereken besin felan var mı biliyor musunuz?:44::44:

Bazen geç döllenme oluyor sorun etme
O aradaki farki kapatır kapatmasa bile istikrarlı
Sekilde devam eder 1 hafta geç gelir dünyaya ne olucak annesi
40 hafta beklicez 1haftanin lafımı olur
Gerçi bazıları daha erken kavuşacak meleklerine
Saglikla gelsin ins

selam kızlar bebeği 1 hafta geriden giden var mı? benim ki 1 hafta geride...onu ilerletmemiz için yememiz gereken besin felan var mı biliyor musunuz?:44::44:
canım bende seninle aynı durumdayım ama bende adet düzensizliği vardı o yüzden dr. geç döllenmedir adetine göre hesaplamıycam dedi ama bende iyi beslenmeye çaılışıyorum cumartesi kontrolüm var bir kaç gün ilerlemiştir inşallah ta bu şekilde kapatırız arayı :) ama korkacak birşey yok dedi canım dr. bazen olabilir gayet normal dedi hatta ben bir arkadaşımla konuşuyordum onun bebeği 1 aylık şu anda onunda hamilelik boyunca hep 1 hafta geriden takip etmiş canını sıkma yani bazen olabiliyor canım :)

canım geçen tvde bir doktor anlattı araba kullanırken ellerimiz direksiyondayken güneş vuruyor ya o şekilde 10 dk.lık bir güneş vücut için günlük yeterliymiş yani güneşlenmeye gerek yok ayrıyeten dedi hele birde hamilelikte sakın ha uzak durun dedi ama sen yinede doktoruna sor canım :)

Gamzecim doktorun gir demiş işte.Öncelikle deniz temiz mi bir bak öyle gir.!5 dk falan durdum ben sonra çıktım.Hemen bikinimi değiştirip kuru olanını giydim.Şemsiyenin altına oturdum.Suyumu içtim,meyvemi yedim,...:))Yarım saat sonra bir daha girdim.Sonra çıkıp yine kuru birşeyler giydim.Doktorum en önemli şeyin ıslak oturmamak olduğunu söyledi.
Benim bir akrabamın da bebeği 1 aylıkken düştü.Düşdüğü günlerde de denize girmişti ama hamile değilmiş gibi hoplayıp zıpladı,daldı,.....Düşceği varmış düştü bence.Allahın takdiri.Sen sadece dikkat et.Ve doktorunu dinle.Ama yine de korkuyorsan tedbirini al.

kızlar iki gündür akşamları kasıklarımda sızlama şeklinde ağrı oluyor bir de akıntım sarı renkte sanki.pimpirikli olmak istemiyorum ama bunlar kötü bişeyin belirtisi olabilir mi?

Kuzumun Güzel Teyzeleri Hepinize Hayırlı Akşamlar..

Bizim Dün Sabah İkili Testlerimiz Vardı..
Yattım Karnım Aç Diye Bebek Pozisyon Alamadığı İçin, Doktor Ölçemedi Hiçbiryerini..
Gittim Kahvaltı Ettim Geldim Bizim ki Anası Gibi Oynamaya Başladı..

Burnu, Elleri, Ayakları, Ense Kalınlığı v.s. Ölçümü Yapıldı..
Şimdilik Sağlıklı Dedi..
Kan Aldılar Haftaya Cumartesiyi Bekliyoruz..
Bakalım O da Güzel Çıkarsa 1 Ay Sonra Kontrolümüz Var..
Cinsiyetimiz Belli Olacakmış..

Sizler de Umarım İyisiniz..

Son düzenleme:

doktorum gir dedi de böle arada duyuyrum işte denize grdi bebeğini düşürdü bak sendende duydum şimdi .....ohh afiyet bal olsun sizeeee........inşallah bişi olmaz öle korkuyorumki ona bişe olur die ama tatilde bişeye yarasında istyrum :) sağol canım

bizimde salı günü 2 li test yapılacak ama doktor cinsiyetinide sölerim dedi sizin nie 1 ay sonraya kaldı acaba

iyi akşamlar canım...oynak olucak seninki :)).
ay maşallah maşllahh..cinsiyetini merak ettim hiç kıza yada erkeğe benziyo die bişe sölemedimi doktor :))

bizimde salı günü 2 li test yapılacak ama doktor cinsiyetinide sölerim dedi sizin nie 1 ay sonraya kaldı acaba

Bende Bekledim İkili Testte Belli Olur Diye Ama Sonuç Hüsran..
Henüz Çok Erken, 16. ve 20. Haftalarda Belli Olur Dedi..:44:
Öyle Merak Ediyorum ki..

iyi akşamlar canım...oynak olucak seninki :)).
ay maşallah maşllahh..cinsiyetini merak ettim hiç kıza yada erkeğe benziyo die bişe sölemedimi doktor :))

Yok Tatlım Eşim Israrla Sordu..
Doktor Israrla Hayır Dedi..

Hayırlısı Bakalım..

Son düzenleme:
Slm kiZlar nasiliz bakalım biz bütün gün ANNANEMiz ve buyukbabamizla beraberdik esim bügünde çalıştığı için annemlere gittim bebisine Yelek başladım oturdum bütün gün onu ordum güzel bı gündü yani bakımda bugun kimecekler uğramamış topige ee tabi herkes dinleniyo ii de yapiosunuz valla bende yaticam şimdi sanırım anlamda hamile yarın onunla doktora gidicez bakalım hayırlısı artık öptük sizi teyzoslar ii geceler

kızlar iki gündür akşamları kasıklarımda sızlama şeklinde ağrı oluyor bir de akıntım sarı renkte sanki.pimpirikli olmak istemiyorum ama bunlar kötü bişeyin belirtisi olabilir mi?

canım kasık ağrısı zaman zaman bendede oluyor.rahimin büyümesiyle ilgili diyor uzmanlar az olursa şiddettli ağrıların kontrolü gerekiyor.sarı renkteki akıntılarda rahim ağzında yara vardı benim geçtimi biilmiyorum ama o dönem çok olmuştu şimdide ara ara oluyor.doktorum sıkıntı yok demişti sallamıyorum.

Sağol tatlım

cevabın için teşekkür ederim

:)) güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…