2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın kızlar cumartesi doktora gittim çok şükür bebişim çok iyi ikili testi yaptı hafta sonu alıcaz inş.sonuclar güzel çıkar darısı diğer anne adaylarının başına

Günaydın kızlar nasılsınız :)

dün gece italya - ingiltere macını izlicem die ayakta kaldım o da uzatmada uzatmaa

artık orda biyetrde uyumusum gitmısım ben neysekı italya almış oh :KK70:

hadi kaçıyorum işleri toplayıp gelicem inşallah :)

Kuzumun Güzel Teyzeleri Hepinize Hayırlı Akşamlar..:KK54:

Bizim Dün Sabah İkili Testlerimiz Vardı..
Yattım Karnım Aç Diye Bebek Pozisyon Alamadığı İçin, Doktor Ölçemedi Hiçbiryerini..:KK53:
Gittim Kahvaltı Ettim Geldim Bizim ki Anası Gibi Oynamaya Başladı.. :KK1:

Burnu, Elleri, Ayakları, Ense Kalınlığı v.s. Ölçümü Yapıldı..
Şimdilik Sağlıklı Dedi..
Kan Aldılar Haftaya Cumartesiyi Bekliyoruz..
Bakalım O da Güzel Çıkarsa 1 Ay Sonra Kontrolümüz Var..
Cinsiyetimiz Belli Olacakmış.. :KK76:

Sizler de Umarım İyisiniz.. :KK54:

maşallah bebişee canım 12. hafatadn itbaren öğrenılıo ama ıste en kesini

16. hafta aman iyi olsun nasılsa öğrenılcek cınsıyet :)

Slm.kızlar herşey yolundadır umarım.
Düğünümüz vardı çok şükür atlattık,bugünde havuz keyfi yaptık:KK70:
Başlarda çok korktum ama 10 dk.olarak 3 kez girip dinlendim.
Havuzdan çıktığım gibi üzerimi değiştirdim şimdilik sorun yok inş.ta olmaz

selam canımm biz de piknik yaptık dün tüm sülale ne güzel oldu :)

Ben hic guzel beslenemiyorum bu mide bulantilarim yuzundn. Hele yogurt, peynir sut aklima gelincebile kusacak gibi oluyorum. Elevit ve folik plus kullaniyorum. İnsallah yetiyodur:KK43: 7 temmuzda doktor randevum var umarim sorun cikmaz...sizler duzenli gida alabiliyor musunuz, mide bulantilari ne alemde? Bir gunde basladi benim bu durumum tam 1 aylikken. Bir gunde de gecer diyorlar, gecen var mi???

ahh ahh hiç sorma benımde aynı napcazz :S

Son düzenleme:
günaydınlar
benim için zor bir hafta olacak, eşim göreve doğuya gitti 5 gün yok.
Ev berbat, haftaya rapor alıp dinleneyim diyorum.

günaydın 2013 ocak ayının en güzel anneleri ve kuzucukları geçenlerde bir uzman anlatıyordu bebek anne karnındayken ona ninni dinletin doğduğunda o ninnileri dinlettiğinizde hemen sakinleşir uyurlar dedi bence şimdiden başlayın hazırlıklara....

Günaydın anneler. Hepinize hayırlı günler...
Mide bulantılarıyla baş etmeye çalışan fesleğenden sevgiler... :/

Günaydın anneler. Hepinize hayırlı günler...
Mide bulantılarıyla baş etmeye çalışan fesleğenden sevgiler... :/

Günaydın hamişlerimmm :))
merhaba fesleğenim senin bulantılar takip edebildiğim kadarıyla seni çok zorluyor ben bir hafta falan yaşadım o bile zordu allah yardımcı olsun .

hayırlı sabahlaaarr
herkes ikili test yaptırmaya başlamış, ben yaptırmicam
mide bulantılarımla baş etmeye çalışıyorum, epeyce azaldı sanki ama sabahları kötü uyanıyorum
24 saat bulanıyordu, o günleri atlattık buna da şükür
zannediyorum ki 14. haftada geçecek:KK37:

Günaydın hamişlerimmm :))
merhaba fesleğenim senin bulantılar takip edebildiğim kadarıyla seni çok zorluyor ben bir hafta falan yaşadım o bile zordu allah yardımcı olsun .

Canım ya benim bulantının yanında birde sıkıntım var. Göğsümde bir şey oturuyor sanki...
Birde çalıştığım için bazen çok zorlanıyorum hakikaten. + Açlık var birde. Falan filan...
Ama biliyorum ki yerimde olmak isteyen yüzlerce kadın var. O sebeple buna da şükür. Ama yine de şifa Ya Rab... :/

günaydın kızlar nasılsınız. bizim de bu cuma kontrolümüz var bebişkoyu görmeye gidicez bakalım durumlar nasıl keyifler yerindemi.ikili test için henüz bana bi şey söylenmedi ama geçen seferki yaşadığım şeyleri yaşamamak için bu sefer bişi yaptırmayı düşünmüyorum acıkcası. hayırlıs olsun bakalım

oh işleri topladım geldım :)

benım 2 temmuz pazartesi devlet hats de randevum var bakalım dr perınatolojıye yonlendırıcek sanırsam

ınsallah öle olur...ayrıca özeldekı dotkorum da cuma gunu ıcın cagırdı hem cuma hem pazartesi dr da olcam yani

dr kontrol için çağırıyo ama ben bişi mi var aceba diye düşünüyorum nedense...koku hassasiyeti bulantı tam gaz..

şu bulantılar fln gecse , kanama alanım yok olsa , bebeişim sağlıkla kucagıma gelse

çiçekler açsa böcekelr uçsaa kırlarda sevgililer el ele olsaa ehehe :KK9:

oh işleri topladım geldım :)

benım 2 temmuz pazartesi devlet hats de randevum var bakalım dr perınatolojıye yonlendırıcek sanırsam

ınsallah öle olur...ayrıca özeldekı dotkorum da cuma gunu ıcın cagırdı hem cuma hem pazartesi dr da olcam yani

dr kontrol için çağırıyo ama ben bişi mi var aceba diye düşünüyorum nedense...koku hassasiyeti bulantı tam gaz..

şu bulantılar fln gecse , kanama alanım yok olsa , bebeişim sağlıkla kucagıma gelse

çiçekler açsa böcekelr uçsaa kırlarda sevgililer el ele olsaa ehehe :KK9:

İnşallah Ayşeciğim:))))))

Günaydın arkadaşlar, herkese bebişlerlerimizle beraber sağlıklı günler....

Günaydın hanımlar:KK8: ikili test yapan arkadaşlara bi sorum var benim Allah korusun diyelim bebekte rahatsızlık tesbit edildi anne karnında bi müdahale ya da tedavi yapılabilir mi? bu testin sonucu kötü çıkarsa anne huzursuz olacak bilmese daha ii değil mi :KK34:

Günaydın hanımlar:KK8: ikili test yapan arkadaşlara bi sorum var benim Allah korusun diyelim bebekte rahatsızlık tesbit edildi anne karnında bi müdahale ya da tedavi yapılabilir mi? bu testin sonucu kötü çıkarsa anne huzursuz olacak bilmese daha ii değil mi :KK34:

canım maalesef bi tedavisi yok evet...ılk gebelıgımde doktor zaten bişi çıkarsa aldırım dersen

yaptır yoksa boşa yaptırma demıstı ben de aldırmam demsıtım...ama sımdı benım bı kaç kaybım oldugu

için sormadan yapıyoalr zaten hatta gerekrıse amnıyosentez bile yaparız dediler ama sanıyorum ben yanasmam öle bişeye

zaten ınsallah bi sorun cıkmıycak diye dusunuyorum...bakalım hakkımızda hayırlısı olsun canım

ama daha once de dediğim gibi allah korusun anı bır kayıpla karsıalsınca ılk sordukalrı sey bu traama testlerı oluyo

ben de bu konuyu araştırıyorum, bir kaç doktora da sordum
herhangi bir tedavi yok
bu sebeple yaptırmamaya karar verdim

:KK3:merhaba guzel anneler:KK3:.....bugun 2 li tarama testımız yapıldı...ense kalınlıgı 1.5 cm dedı normalmiş burun kemiğine bakıldı..oda guzelmiş.....bebıs ilk önce bır turlu pozısyon degıstırmedı sureklı bıze dönüktu dr.sırt üstu yatması gerekıyor dedı....bekledık bekledık dönmedı...sonra şekerlı bır seyler yedım...tekrar bakıldı...pozısyonu sonunda yakaladık....ense kalınlığı ölçüldü veeeeeeeeeeeee cinsiyetini söyledi...........aslında net konuşmadı benziyor dedı sadece........
evet topiğe:nazar::emir_bebek: ERKEK:emir_bebek::nazar: geliyor............birazdan renkli ultrason resimlerını gösterecem size teyzeleri................

yaa kızlar kusura bakmayın ne konuştuğunuzu okumadan dırek yazdım ama heyecenlıydım...kusura bakmayın....2 li taraması kötu cıkan arkadasım...3 lü tarama var orda daha net cıkar hersey....uzme tatlı canını....bu testlerın cogu yanıltıcı oluyormuş biliyorsun...

merhaba kızlar.ikili tarama testi genelde kaçıncı haftada yapılıyor.biraz araştırdım 12-16 haftalar arası diye bilgiye rastladım.ense kalınlığı da mı bu haftalarda ölçülüyor.yarın dr randevum var...merakla bekliyorum...

X