2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Valla bizimki yeni basliyo dunden beri butun grip belirtileri ver, oksuruyo icim gidiyo..huysuzlukta had safada..simdi yatti gidip ac karnimi doyurcam..sabahtan beri yüzume hapsirip durdu benide kesin pert etcek:KK43:

gecmiş olsunn ,hatta bıran önce gelmeden gitsin anaam kulaklarım bogazım başım heryerım fena.. demledım ıhlamuru burnu akan gelsinnn,bir ki bir kiiii :KK53: ya eylülgülünü terkettım ben ya,o kdr yazdım cvp vermedı,platonık aşkım olsa şimdiye kdr gönlü olurdu,eylülgülünün olmadı:KK53::KK37: en çenesi düşük ben miyimm aşkolsun meşkolsun ortalık cıvıldaşsın:KK51::KK51::KK51:
ruzacanım cnm bnmm hee whats upa çağıriii bizi esracan,bu arada bıtuful esterabımın yok kabahatı bızı cagıran esrabeyaz:KK33::KK33:
ıhlamur konusuna gelınce bn sabah kahvaltısını hala bulamaç şeklınde verıorum,bebe bıskuvısı labne pekmez fılan ymurta sarısını fılan da koyuyorum,sora ıhlamurla ezıorum işte formul süt gb yanı.. bizim doktorun önerısıydı,ben daa yenı başladım:KK34: güzel oluo ama miss gb kokuo:KK1: ruzacan o kozmonot paşayı öp bnm için mucuklaaa:KK16::KK16:
12m bacım ben dalga gecmedım ya iyapar mıyım öle şeyy,canım sıkılıodu öle yazdın derden tepeden:KK33:
bu arada bademşekerı okuosan sen de dön bacım evine,kafan kızınca bıze sarma yeter,gel her yazdıgın cümleyı beencem,sen de bnmkılerı beencen ama taam mı,takılırız ole topıgın körü sağırı olarak,ağırlarız birbirimizi:KK51::KK51:

ögretmenim ruza ben burdayımmmmmmmmmmmmmmmmm :KK33::KK33:

çişim geldi ögretmenim tuvalete gidebilirmiyim :KK52::KK52::KK52::KK52:

$1375906_10201929789784158_1151298375_n.jpg
kozmonot utku... :KK24:

burçak nazar değdirmiş kocan sana.. bak sen de hasta oldun hemen.. :KK50: geçmiş olsun bebemm... :KK19: ay dur sarılmayım da bana da bulaşmasın.. :KK53:

ela geçmiş olsun cnm ya.. çok üzüldüm..

Cok tşk ederim canimm :KK19:

Ruza benim ohlaninda var ona benzer oda hic sevmiyo giydirmeye baslar baslamaz aglamaya başlıyor. .

Siz kizamik asisi vurdurdunuz mu?

Ben gittim bugun igne yaptirmaya boyuna kilosuna bakti 8350az almis zayif dedi asi yokmus kurbandan sonra belki gelirmiş bayramdan sonra ugrarsin dedi sorarsin bana saçma geldi:26:

burçak nazar değdirmiş kocan sana.. bak sen de hasta oldun hemen.. :KK50: geçmiş olsun bebemm... :KK19: ay dur sarılmayım da bana da bulaşmasın.. :KK53:

hee yav bağışıklık sistemimi kıskanıo bnm,hıhhh:KK51: geçmesin annem çok fena,geçmesın kımseye:KK34:

Cok tşk ederim canimm :KK19:

Ruza benim ohlaninda var ona benzer oda hic sevmiyo giydirmeye baslar baslamaz aglamaya başlıyor. .

Siz kizamik asisi vurdurdunuz mu?

Ben gittim bugun igne yaptirmaya boyuna kilosuna bakti 8350az almis zayif dedi asi yokmus kurbandan sonra belki gelirmiş bayramdan sonra ugrarsin dedi sorarsin bana saçma geldi:26:

ben vurdurdum canım ama çoğu kişi vurdurmamış. 1 yaşındaymış normalde. suriyeliler için 9 aya da koymuşlar. iyi bence kilosu. zayıf değil ki..

ben de 9. ayda vurduruorum kızamık aşısını,haftaya 9. ayı doluo,gelsin kızamık aşısı.. bi o eksikti,tam toparlancak kızım,sora bi de aşı:KK47::KK50:

12m yaz bişiler senı beklıorum,eylülgülü yüz vermıo,yenı favorım sensın:KK14:
sen benden önce varmışsın ben pek bilmiorum sen hangı şehirdesın,sen de mi öğretmensin??

Ya cok komiksiniz kizlar ya Allah iyiliginizi versin:KK1:

Ruza telden begenemiyorum o ne oyle ya yerim yerr..cok tatli olmus zor degilmi ya onu giydirmek:))

Elacim m.köy cevahirde bulusuyos bi aksillik olmazsa repu, ferdaerd, add ve ben..

ruzaaaaaaaaaaaaaa ne vicdansız ögretmensin olum ya 2,5 saatte idrar torbam patlar laynnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52:

ruza bizde de onun kırmızısı var :KK52::KK52::KK52:

ela ; ben,bituful,ferda ve repu buluşuyooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :KK51::KK51::KK51::KK51:

purçak geçmiş olsun cnm grip çok fena yavvvv:KK50::KK50:

benim cadı da pişik yaa sudocrem sürüyorum ama bakalım düzelmezse dr gidecez :KK43::KK43::KK43:
akşam 7.30 da uyumuştu şimdi uyandı offff artık gece 1 de yada 2 de uyur uyku düzeni iyce bozuldu sebepsiz çok uyanır oldu :KK19::KK19::KK19::KK19::44::44::44:

X