2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
napmışlar sana yaa.. çook gecmiş olsun cnm,bitmiş gitmiş neyse ki..
Evet ya burcakçımm bitti gitti. iyikide Allahım bizlere unutma gibi bi özellik vermiş yoksa nasıl kalkılır bu hatıraların altından..

ay çok zor olmuş.. :KK43: tanıdık da varmış hakkaten keşke orada yapsaydın.. özellere hiç güvenmiyorum ben nedense...
neyse çok şükür sağ salim kurtulmuşsun canım.. Allah bi daha yaşatmasın öyle doğum.

güle güle giysinler canım.. ben de geçen bi kot aldım lcw'den de, değişik bişey bulursam yine alırım. erkeklere de çok değişik bişey yok gerçi..

güle güle giysin paşan... zaten çok para vermeye değmiyor canım. çocuğun yediği helal, giydiği harammış.. :KK1: genelde lcw tercih ediyorum ben. hem uygun oluyor hem kaliteli.
Amin canm inş.Allah düşmanımı bile o yolda eğlendirmesin..bende bayramlıkları istanbuldan aldım.1 takımda hediyeliklerden begendıgım vardı onları giydircem.yaa bebek eşyaları çokk güzel ama pahalı yaa istanbulda bi mont begendık B&G diye bi marka bilmiyrumda ne demek oldugunu.öyle şıl bi oğlan montu vardı ki büyümüşte küçülmüş gibi ama 200 tl idi acıdım valla almadım.bende genelde Lcw, aziz bebe yada idil bebeden alıyrum.

bizede bayramlıgımızı annanemiz almış yolladı bile tayt takım almış ekstradan da iki tane poposu dantelli kilotlu çorap almış çok tatlılar :KK52::KK52::KK52: benim giyesim geldi o derece yanii :KK66:

tutku seni resmen parmaklamışlar yavrummmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52:

Sorma anam yaaaa hayatımda böle bişi ne gördüm ne duydum, parmaklayan parmaklayanaaa...
neyseki kurtuldum kıss
Bebişin giysileride prk yakışırr, bayılıyorum kıs cicilerinee yaaa
Yarın resim çekınıp koyun çok merak ediyorum.bebişleride götürceksınız dimi

Arkadas nasil bi bagimlilik bu.pc kapattim yattim dur hele tel den bi daha bakiyim diyorum.. :)
Tutkucum bu arada puseti halasinda duruyor yemek yedirirken kullaniyoruz sadece.oradan cikarken foto cekmek icin koyduk. :)
Add cocugun kulotlu coraplarina da mi goz diktin.. Birak bu isleri...

Evet ya burcakçımm bitti gitti. iyikide Allahım bizlere unutma gibi bi özellik vermiş yoksa nasıl kalkılır bu hatıraların altından..

Amin canm inş.Allah düşmanımı bile o yolda eğlendirmesin..bende bayramlıkları istanbuldan aldım.1 takımda hediyeliklerden begendıgım vardı onları giydircem.yaa bebek eşyaları çokk güzel ama pahalı yaa istanbulda bi mont begendık B&G diye bi marka bilmiyrumda ne demek oldugunu.öyle şıl bi oğlan montu vardı ki büyümüşte küçülmüş gibi ama 200 tl idi acıdım valla almadım.bende genelde Lcw, aziz bebe yada idil bebeden alıyrum.
Sorma anam yaaaa hayatımda böle bişi ne gördüm ne duydum, parmaklayan parmaklayanaaa...
neyseki kurtuldum kıss
Bebişin giysileride prk yakışırr, bayılıyorum kıs cicilerinee yaaa
Yarın resim çekınıp koyun çok merak ediyorum.bebişleride götürceksınız dimi

Heeee bn kizi goturecm anam haftassonu kres yok belkim babasina satabilirsem umut iste:KK53:

Ovvvvv bnde cati muaynesinde cok tiksinmistim o parmk olayindan :KK4:

ay çok fenaymış yaa, benim de sancılarım 40 saate yakın sürdü, ama normal sancılardı, suni değil. en korktuğum şeydi hem sancı çekip hem doğuramamak :KK30:

çukalata gondercem sana. adresi at bağa. hatta diğer bursalılar için de gönderiyim sen ulaştırırsın artık :KK23:

bu arada çukalata da öyle çok ahım şahım bişi deil haaa, son akşam aceleyle aldım :KK1:

Senın yazdığını hatırlıyrum yeni doğurdumuz zamanlarda bahsetmiştin 3 gun sancı çektım diye .hatta o zaman düşündüm nasıl dayandı falan.ama aklıma geldı yurt dışında sezeryana izin yok denecek kadar tutumlular.normal doğurana kadar beklıyolarmış.
Aklıma gelen başıma geldi hep düşünürdüm onca suni sancı çek bide git sezeryan ol diye ..ama başıma geldi işte .keşke bekleseydım 1-2 gun, yada keşke devlet hastanesine gitseydim, keşke keşke keşkelerin sonu gelmezzz.çekecek sancım varmışş:KK51::KK51::KK51:
Neeee çikolatamı yollucan :KK53: utandım şimdi yaa çok mu yüzsüzlük yapıp istedim de kabul ettirdim:KK53::KK28::KK19::KK76::KK34:

Heeee bn kizi goturecm anam haftassonu kres yok belkim babasina satabilirsem umut iste:KK53:

Ovvvvv bnde cati muaynesinde cok tiksinmistim o parmk olayindan :KK4:
uff benim içimi oydu resmen. bi de zenciydi, kalın kalın parmakları vardı :KK5:
Senın yazdığını hatırlıyrum yeni doğurdumuz zamanlarda bahsetmiştin 3 gun sancı çektım diye .hatta o zaman düşündüm nasıl dayandı falan.ama aklıma geldı yurt dışında sezeryana izin yok denecek kadar tutumlular.normal doğurana kadar beklıyolarmış.
Aklıma gelen başıma geldi hep düşünürdüm onca suni sancı çek bide git sezeryan ol diye ..ama başıma geldi işte .keşke bekleseydım 1-2 gun, yada keşke devlet hastanesine gitseydim, keşke keşke keşkelerin sonu gelmezzz.çekecek sancım varmışş:KK51::KK51::KK51:
Neeee çikolatamı yollucan :KK53: utandım şimdi yaa çok mu yüzsüzlük yapıp istedim de kabul ettirdim:KK53::KK28::KK19::KK76::KK34:

keşkeler herzaman var, boşveeeeeer

yok kız zaten çok istiyodum sana göndermeyi, hatta ailem bahçelievlerde diye, 2+1 e taşınmamış olsalardı, onlarla kal dicektim. ama evleri müsait değil ben de salonda yatıyorum şimdi :KK14:

Of anca kalktım bizimkinin yanından, 50 kere uyanıyor, kalkıp da eccük oturamıyorum bir türlü. İnşaallah diştendir de normale döner. Bir de nezle grip arası bir şey olduk kocişle ikimiz, ufaklıktan geçti galiba :) Neyse ondan bize geçsin de bizden ona geçmesin... Bir sürü de sivilcem çıktı ya ergenliğe girdim tekrar resmen, biri geçiyor, biri çıkıyor :KK37: Çok uyuz bir vaziyetteyim :KK53:

Badem, zaten sırf sana yönelik değildi yazdıklarım. Sadece bu kadar alınganlığa gerek yok. Burada umursanmayan da yok gördüğüm kadarıyla, sevilmeyene de tepki açıkça ortaya konuluyor zaten :) İyisi mi boşver :KK34:

Vave geçmiş olsun tekrar oğluşa, inşaallah daha iyi olmuştur.

Tuğbacım üzülme bizimki de sünnetsiz :) Bu ara pipisine taktı ama, bezini açınca direkt el oraya gidiyor, pipi deyince katıla katıla gülüyor :KK52: Ben büyüyünce yaptıracağım inşaallah.

Ruzam yerim ben o paşayı çok tatlı ya. Kocaman adam oldular tabi, sıkılmıştır içinde :KK43: Bizimkinin de vardı bundan ama iki-üç aylıkken giydiriyordum, bacaklarında çıtçıt yapmamış akıllılar, resmen savaş ediyordum giydirirken.

Elacım çok geçmiş olsun ya, zor bir durum gerçekten :KK43: Bir de anılmıyorum diye üzülme, valla kaç kere aklıma geldin, özellikle bu buluşma konusu konuşulurken. Bituful da söyledi kaç kere.

Neediyoruz şincik, Cevahir 13.30 Mado mu?

Of anca kalktım bizimkinin yanından, 50 kere uyanıyor, kalkıp da eccük oturamıyorum bir türlü. İnşaallah diştendir de normale döner. Bir de nezle grip arası bir şey olduk kocişle ikimiz, ufaklıktan geçti galiba :) Neyse ondan bize geçsin de bizden ona geçmesin... Bir sürü de sivilcem çıktı ya ergenliğe girdim tekrar resmen, biri geçiyor, biri çıkıyor :KK37: Çok uyuz bir vaziyetteyim :KK53:

Badem, zaten sırf sana yönelik değildi yazdıklarım. Sadece bu kadar alınganlığa gerek yok. Burada umursanmayan da yok gördüğüm kadarıyla, sevilmeyene de tepki açıkça ortaya konuluyor zaten :) İyisi mi boşver :KK34:

Tuğbacım üzülme bizimki de sünnetsiz :) Bu ara pipisine taktı ama, bezini açınca direkt el oraya gidiyor, pipi deyince katıla katıla gülüyor :KK52: Ben büyüyünce yaptıracağım inşaallah.

Ruzam yerim ben o paşayı çok tatlı ya. Kocaman adam oldular tabi, sıkılmıştır içinde :KK43: Bizimkinin de vardı bundan ama iki-üç aylıkken giydiriyordum, bacaklarında çıtçıt yapmamış akıllılar, resmen savaş ediyordum giydirirken.

Elacım çok geçmiş olsun ya, zor bir durum gerçekten :KK43: Bir de anılmıyorum diye üzülme, valla kaç kere aklıma geldin, özellikle bu buluşma konusu konuşulurken. Bituful da söyledi kaç kere.

Aynen öyle mado vardi dimi ya en üst katta:KK1: kaybolan olursa en ust katta beklesin biyerlerde gelip alicigim:KK53:

uff benim içimi oydu resmen. bi de zenciydi, kalın kalın parmakları vardı :KK5:

keşkeler herzaman var, boşveeeeeer

yok kız zaten çok istiyodum sana göndermeyi, hatta ailem bahçelievlerde diye, 2+1 e taşınmamış olsalardı, onlarla kal dicektim. ama evleri müsait değil ben de salonda yatıyorum şimdi :KK14:

Bak şimdiii çok içlendimm istanbul geldi aklıma çokk özledım bahçelievleri:KK53: ayy saol repucumm ne kadar düşüncelisin düşünmen yeter.sen gelınce geleydim salonda yatardık sen ben oğluşlarımız, yere koca bi yatak yapardıkk :)))
Tmm atayım adresi özelden..kızların kinide ben yerim artık baksana kimse sormuyor çikolata:26:

Aklıma ne geldi , şimdi bugun cevahirde buluşulcak ya;
ben istanbul medyalarından birilerini arıyayım
13.30 da cevahirde;internette tanışıp kaynaşmış güZel dostluklar kurmuş 2013 ocak anneleri buluşuyor diyeyim:KK53::KK53:
Siz gelince flaşlar patlasın falan, akşam haberlerde izleriz sizi,şokkk şokkkk internet dostluk kazandırdı, aralarında ingiltereden gelen , akademik kariyer yapan, kanyonun arkalarında oturan, kızını kreşe yeni yazdıran hanımlarıda bulunduran 2013 ocak analarıı buluştu diyeeeeee
:KK23::KK24::KK25::26::KK53::KK28::KK30::KK76::KK33::KK34::KK35::KK36:

Şaka şaka yapar mıyım?? Yapmam:KK53:

oğlumun çüçüsündeki sargı düştü benim çekmeme gerek kalmadı :18: böyle bir görüntü görmeyeli yıllar oldu :18: bir de kendi evladın olunca :KK43: küçücük kalmış dedim hpsini keseydiler :KK53: eşim böyle olacak panik yapma dedi sustum. ne bilem kocaman bişeydi küççücük kalmış.

limango da mothercare de indirim war duyrulur oğlana bişeyler bakıyorum göz atın derim :KK24:

Bak şimdiii çok içlendimm istanbul geldi aklıma çokk özledım bahçelievleri:KK53: ayy saol repucumm ne kadar düşüncelisin düşünmen yeter.sen gelınce geleydim salonda yatardık sen ben oğluşlarımız, yere koca bi yatak yapardıkk :)))
Tmm atayım adresi özelden..kızların kinide ben yerim artık baksana kimse sormuyor çikolata:26:

Aklıma ne geldi , şimdi bugun cevahirde buluşulcak ya;
ben istanbul medyalarından birilerini arıyayım
13.30 da cevahirde;internette tanışıp kaynaşmış güZel dostluklar kurmuş 2013 ocak anneleri buluşuyor diyeyim:KK53::KK53:
Siz gelince flaşlar patlasın falan, akşam haberlerde izleriz sizi,şokkk şokkkk internet dostluk kazandırdı, aralarında ingiltereden gelen , akademik kariyer yapan, kanyonun arkalarında oturan, kızını kreşe yeni yazdıran hanımlarıda bulunduran 2013 ocak analarıı buluştu diyeeeeee
:KK23::KK24::KK25::26::KK53::KK28::KK30::KK76::KK33::KK34::KK35::KK36:

Şaka şaka yapar mıyım?? Yapmam:KK53:

tutku seni görünce kestane şekeri görmüş gibi oluyorum :KK53:

Vavecim oğlun nasıl sırtüstü yatabiliyomu artık daha iyidir maşallah paşaya
kagan1 bizde sünnetsiziz babası büyüyünce istiyo o da korkuyo ben de artık karışmıyorum
Burçakçım çok geçmiş olsun umarım ben yazana kadar geçmiştir

Günaydın kızlarrrrr
Bitıful ben sormuştum soruyu, ben laltamil aldım ıkı gındur içiyorum gunde 2 bardak bugun sabh baya iyi çıktı:nazar: denk mi geldi laktamil sayesınde mi anlamadım, bakalım devam edicem gelişmeleri yazarım sende bi dene istersen. Benimde gunluk 400 -500 çıkıyordu, 100 de buzluktan çıkaryrm.benım buzluk istanbul olayında baya bi aktifti çok şükür iyiki atabilmişim çok işe yaradı şuan 3,5 lt var dolapta hergun 100 çıkarsam 1 ay daha idare eder artık.senın buzluk bittimi? Bi yerde okudum derin dondurucuda son kullanım 3 ay diyor bi yerde 6 ay diyor.benım en eski 3 ay 10 gunluk var veriyorum bişey olurmu ki?
Canım cevap yazmak için alıntıladım ama burçak yazmış geç kalmışım :))
gunaydin arkadaslr malesef benim oglumlda hasta oldu:KK5:gece hic uyuyamadi nefes almakta zorluk cekti yavrum burnu akiyor oksuruyor cok moralim bozuk keske ben hasta olaydim onun yerine:KK5::KK5:
çok geçmiş olsun canım gercekten keşke hiç hasta olmasalar

bebişleri hasta olan arkadaşlr çok geçmiş olsun kızım 15 gündür çekiyo 3 doktor gezdim iyileşmedi hatta buradada sormuştum anadolu yakasında doktor tavsiyesi diye sonunda çoook ii bir dr buldum prof.dr ziya mete herkeze tavsiye ederim paragöz bir adam değil çok tatlı tonton bir amca ve her şeyi yazıp çizip anlatıyo bebişle çok güzel ilgilendi uzamış boğaz akıntısı yavrumu orta kulak iltihabı yapmış günlerdir huzursuzluğu ondanmış antibiyotik vermedi tavsiyede etmiyor fakat 2 burun damlasıyla yavrum rahatladı günlerdir uykusuz ve açtı bugün yeni düzeldi darısı sizin başınıza inşallah vave senin bebişide geçmiş olsun askerliğinide görürsün inşallah
çok geçmiş olsun rahatlamasına sevindim

Selam kizlar nasilsiniz?

Ben pek iyi degilim bir aya yakin oldu heralde girmeyeli kimsede merak edip beni aramamis zaten:KK5:

Dusuk yaptim kizlar kanamam hala devam ediyor daha dogrusu yapmisim haberim yok..

Adet oldum sandim ben gunumden bi kac gun önce olmuştum normal kanamam vardi sonra bitmek bilmedi bi türlü 20gun falan sürdü sonra dr gittim test yapti megersem dusukmus :26:

Dogum kntr hapi verdi ama oda migdemi cok bulandiriyo agzimda tad birakmiyo icemiyorum napicam bilmiyorum:18:

Bide oglum hasta oldu dr 5tane igne verdi bu aksam sondu ama hala duzelmedi sanki taşta yatmis gibi oksuruyo cocugum :2::2:
sanada oğlunada çok geçmiş olsun canım şimdi iyisin di mi

çok tatlı maşallah özendim ben de foto koyucam

Aynen canım ya oğlanı bir türlü uyutamıyorum uykusu da çok hafif oldu hemen uyanıyor bir haftadır oda bende neredeyse uyumadan yaşıyoruz size de çok geçmiş olsun

Son düzenleme:
oğlumun çüçüsündeki sargı düştü benim çekmeme gerek kalmadı :18: böyle bir görüntü görmeyeli yıllar oldu :18: bir de kendi evladın olunca :KK43: küçücük kalmış dedim hpsini keseydiler :KK53: eşim böyle olacak panik yapma dedi sustum. ne bilem kocaman bişeydi küççücük kalmış.

limango da mothercare de indirim war duyrulur oğlana bişeyler bakıyorum göz atın derim :KK24:
Azıcık ucundan diyorlar ama pek ucundan değil galiba
çok sağol canım hemenbakayım

Paris gecmis olsun canim

Selam kizlar nasilsiniz?

Ben pek iyi degilim bir aya yakin oldu heralde girmeyeli kimsede merak edip beni aramamis zaten:KK5:

Dusuk yaptim kizlar kanamam hala devam ediyor daha dogrusu yapmisim haberim yok..

Adet oldum sandim ben gunumden bi kac gun önce olmuştum normal kanamam vardi sonra bitmek bilmedi bi türlü 20gun falan sürdü sonra dr gittim test yapti megersem dusukmus :26:

Dogum kntr hapi verdi ama oda migdemi cok bulandiriyo agzimda tad birakmiyo icemiyorum napicam bilmiyorum:18:

Bide oglum hasta oldu dr 5tane igne verdi bu aksam sondu ama hala duzelmedi sanki taşta yatmis gibi oksuruyo cocugum :2::2:
ela bebisede sana gecmis olsun bebisler hepo hasta rabbim sifa versin meleklerimize:KK31:

Tutku lu bi aşk senın ki sanırım:))) kestane şekerin karşıı.:KK53:
Bak adresi at yollucam, bugun intenet paketim bitiyor 2 gun sonra yenilenicek eşiminde bitiyor, 2 gun gelemeyebılırım,

owww sen ne diyoooon hamileyken kestane şekeri aradık batman dayken. öldüm bittim ama bulamadık. eşimin iş yerinde asker bursalıymış sağolsun ailesi yolladı bayaaa :KK52: :KK52:

selermcim ilk günden yatmada bir sıkıntı olmadı çok şükür ama şimdi sargı çıkınca temas halinde ne olacak rahatsızlık verecek mi görücez

aneeem ben görmedim ruza nın bebişi :KK52: :KK52: maaşallah çok yakışmış :KK52: :emir_bebek:

mothercare de kozmonot war ama rengini beğenmedim

Son düzenleme:
X