2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
eevet küpeli beğendim bayanlar arasında değilmi yoksa üzerine cepken filan mı alacan

yok bayanlar arasında değil ,bolero ile giyeceğim inş.ama boleronun düğmelerini kapatmayacağım yani ince hafif bolerolar var ,böyle belli belirsiz olanlar ince kumaştan ,sadece kollarımı kapatsın diye ,onlardan alacağım

yok bayanlar arasında değil ,bolero ile giyeceğim inş.ama boleronun düğmelerini kapatmayacağım yani ince hafif bolerolar var ,böyle belli belirsiz olanlar ince kumaştan ,sadece kollarımı kapatsın diye ,onlardan alacağım

anladım güle güle giy küpeli kızınada oğlunada aynı renklerde kıyafetler giydir geçen şu alışveriş sitelerinde rastladım anne kız aynı model giymişlerdi çok hoşuma gitti kızıma kendime diktiğim gömleğin kumaşından elbise gittim bende ana kız takım olduk :)

anladım güle güle giy küpeli kızınada oğlunada aynı renklerde kıyafetler giydir geçen şu alışveriş sitelerinde rastladım anne kız aynı model giymişlerdi çok hoşuma gitti kızıma kendime diktiğim gömleğin kumaşından elbise gittim bende ana kız takım olduk :)
anne kız olayına ben girememe çünkü oğluma haksızlık olur o durumda o yüzden o durumlara girmiyorum hiç :KK1:

canlarım nasılsınız bir kaç günden beri müsait olmuyorum bi uğrayıp kaçıom sizlşere bişi paylaşcam benim dr başından beri oğlumun sünnewtt olmasını söylüyor bizde gazdı dişti derken biraz zaman geçirdik öle pipide darlık vR dedi ilerde idrar yaparken sıkıntı olur dedi şimdi bende eşim özellikle yaptıralım diyor diyom bende yaptırmışken bi mevlütttü kınaydı yapalım sonra kalırsa yaş olur sizde böyle erken sünnet olayı olan arkadaşlar var mı bide önerilerinizi verin bi akıl verin bize erken mi bazı büyüklerimiz biraz büyüsün diyorlar bide sizler akılveririseniz çok sevinirim. hepinizi şimdiden öpüverdim beyaaaa
(arnavutum nede olsa beyaaaa)

ben yaptırdım yeni sayılır. yerde sürünüyordu. biraz zorlandım ben ama iyikide yaptırmışım. 3-4 gün sürünmesin diye hep kucağımda tuttum.o zor oldu. bebek açısından ilk gün zor oluyor sonra çabuk iyileşiyor.düğünü filan bebişimin aklı erince yaptırıcaz inşallah

selam kızlar.oğlum ateşlendi gece acile sonra merkeze geri döndük.37.5 39 arası ateş hiç düşmedi dün öğlenden beri. idrarda enfeksiyon çıktı.bugün bildiğim iyi bir hekime götürdük idrar yolu enfeksiyonunun sünnetsiz olduğundan tekrarladığını söyledi we acil sünnet dedi. yarın fakülteye götürcez bakalım. sünnet olmazsa tekrarlar. pipi ucunda darlık zaten wardı doktor acelesi yok sünnetin normal demişti, fıtık için bakarken. ateşi 35 e düşürdük akşam, gece uykusunda bakalım şimdi, inşallah rahat uyur. dün sabaha kadar başında bekledik gözümü kırpmadım. köydeki ew de erzurum mübarek, merkez aksine yanıyor.. neyse akşam keyfi gelince çok mutlu olduk.. Allah çözümsüz dert wermesin.. inşallah hayırlısı ile atlatırız sünnet olayını da..
ekleyeyim, bu ateş olayı ne illet birşeymiş arkadaş kızım 4 yılda bir kez ateşlendi. ben böyle bişey yaşamadım.

görüşmek üzere iyi geceler

çook geçmiş olsun. umarım hemen iyileşir.hem bu sebeple sünnettende kurtulmuş olursunuz. benim üzerimdenyük kalktı sünnet bitince

Bugün. Kontrole gittim kızım 600 gram almış çok rahatladım valla bana almıyo gibi geliyodu:-)

maşallah bizimki 300 gram almış

yoo kızım bana çok düşkün ,oğlum da öyle ,ikisi de yakamdan düşmüyor :))

kızıma düğünde şunu aldım Eki Görüntüle 783294 siyah da bir güllü bandana takacağım sıpama kafasına :))

ayy cadı güle güle giysin küpeli bizde durum feci babacı yok tanıdığım her kız aneside ay nısını söylüyor seninki istisna demekki :)
bandanasıda yirim onun şu ayaklarına takılan çiçekli bantlardagüzel küpeli gördünmü onları

maşallah bizimki 300 gram almış

ayy cadı güle güle giysin küpeli bizde durum feci babacı yok tanıdığım her kız aneside ay nısını söylüyor seninki istisna demekki :)
bandanasıda yirim onun şu ayaklarına takılan çiçekli bantlardagüzel küpeli gördünmü onları

bizimkiler de bu ay 500 gram almışlar ,kız neyse de oğlan nasıl aldı şaşırdım ben de valla:26:
biliyorum onları da bizim kız asla bi yerinde bişey tutmuyor ,bu bandanayı da gevşek aldım ki kafasında farketmesin diye ,çok kurtlu sıpa hemen eliyle çekip atıyor :)) yok yaa benimkiler bana çok düşkünler ,kızım zaten tam anneci ,oğlum da öyle de o da ağır abi modunda :)) kreşten alır almaz nasıl atlıyorlar boynuma ,hiç kucağımdan inmek istemiyorlar yavrularım :KK14:

bizimkiler de bu ay 500 gram almışlar ,kız neyse de oğlan nasıl aldı şaşırdım ben de valla:26:
biliyorum onları da bizim kız asla bi yerinde bişey tutmuyor ,bu bandanayı da gevşek aldım ki kafasında farketmesin diye ,çok kurtlu sıpa hemen eliyle çekip atıyor :)) yok yaa benimkiler bana çok düşkünler ,kızım zaten tam anneci ,oğlum da öyle de o da ağır abi modunda :)) kreşten alır almaz nasıl atlıyorlar boynuma ,hiç kucağımdan inmek istemiyorlar yavrularım :KK14:

tüm gün özlüyorlar işte kuzular ne yapsın

kurt kızların hepsinde var fıkır fıkırlar :))

Güle güle giy delükız..güzelmiş bolero bile giymesen göze batmaz fazla açık değil..
Kokoş kızınında çok güzelmiş yirim onu:)) resim istiyoz düğün öncesi ama unutmaaaa!

Güle güle giy delükız..güzelmiş bolero bile giymesen göze batmaz fazla açık değil..
Kokoş kızınında çok güzelmiş yirim onu:)) resim istiyoz düğün öncesi ama unutmaaaa!
ben kapalıyım ula :KK1:
tamam mutlaka resim eklerim biiittt :)) sana biiiitt diyebilir miyim :KK1:
güle güle sen niye erken gidiyorsun 1,5 saat değilmi süt izini sizde

3 saat bitmedi daha ,bitince de geri kalan 1,5 saati 6 ayda kullanmak yerine 3 ayda 3 saat şeklinde kullanacağım anlaştım müdürle mandiş ,1,5 saat ankarada bi işe yaramıyor git gel anca yani :)) 3 saati de öğleden sonra işe gelmiyorum o şekilde kullanacağım 1 yaşına kadar inş.

Eki Görüntüle 782939
bilmiyorum başarabildim mi ama bu da benim bıdığım:):)
maşallah kızına
Çorabını yerim ben onun:nazar:
Kizlar bebeklerinize hazir biskuvi mi yediriyorsunuz? Evde yapmak isteyenler icin cok guzel bir tarif buldum verebilirim hem saglikli hem cok besleyici. Buarada yogurtlar evde mayalaniyor degil mi? :KK56:
Tarifi öğrenmeyi çok isterim canım
selam kızlar.oğlum ateşlendi gece acile sonra merkeze geri döndük.37.5 39 arası ateş hiç düşmedi dün öğlenden beri. idrarda enfeksiyon çıktı.bugün bildiğim iyi bir hekime götürdük idrar yolu enfeksiyonunun sünnetsiz olduğundan tekrarladığını söyledi we acil sünnet dedi. yarın fakülteye götürcez bakalım. sünnet olmazsa tekrarlar. pipi ucunda darlık zaten wardı doktor acelesi yok sünnetin normal demişti, fıtık için bakarken. ateşi 35 e düşürdük akşam, gece uykusunda bakalım şimdi, inşallah rahat uyur. dün sabaha kadar başında bekledik gözümü kırpmadım. köydeki ew de erzurum mübarek, merkez aksine yanıyor.. neyse akşam keyfi gelince çok mutlu olduk.. Allah çözümsüz dert wermesin.. inşallah hayırlısı ile atlatırız sünnet olayını da..
ekleyeyim, bu ateş olayı ne illet birşeymiş arkadaş kızım 4 yılda bir kez ateşlendi. ben böyle bişey yaşamadım.

görüşmek üzere iyi geceler
çok geçmiş olsun canım inşallah sünneti de sorunsuz ve çabucak atlatırsınız

Bugün. Kontrole gittim kızım 600 gram almış çok rahatladım valla bana almıyo gibi geliyodu:-)
Çok sevindim canım gökçeye de maşallah:nazar:

ben kapalıyım ula :KK1:
tamam mutlaka resim eklerim biiittt :)) sana biiiitt diyebilir miyim :KK1:

3 saat bitmedi daha ,bitince de geri kalan 1,5 saati 6 ayda kullanmak yerine 3 ayda 3 saat şeklinde kullanacağım anlaştım müdürle mandiş ,1,5 saat ankarada bi işe yaramıyor git gel anca yani :)) 3 saati de öğleden sonra işe gelmiyorum o şekilde kullanacağım 1 yaşına kadar inş.

yazdığından bişiy anlamadım küpeli ben 2,5 saat kullanıyorum 15.00 de çıkıyorum birbucuk yaşına yadar bu şekilde

X