2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kizlarr ozledim sizi girmeyince bosluk hissediyorum artik cok alistim..modem kafayi yedi girmiyo nete firlatip aticam simdi camdan:KK47:

Bebisler formunda yine..tutku cok tatli azcik daha dolduraydiniz bea totosu anca suda garibin..niye uyku uyku demisler anlamadim uyumuyoki fotolarda..

Suyu çok dolduramadık canım bizimki hemen sürünme pozisyonu aldığı için su yutuyor.
uyku meselesine gelince ;bizimki dün akşam 6 da uyudu sabah 7 de benimle uyandı:)) 3 kere falan emmeye kalktı:))
Şaşırdık kaldık anlayacağın:))

tutku;

maşallah oğluna rabbim nazarlardan korusun :)
Amin saolasın ..Allah tüm bebişleri Zulüm ve kötülüklerden korusunnnn

Kizlar bebeklerinize hazir biskuvi mi yediriyorsunuz? Evde yapmak isteyenler icin cok guzel bir tarif buldum verebilirim hem saglikli hem cok besleyici. Buarada yogurtlar evde mayalaniyor degil mi? :KK56:

canlarım nasılsınız bir kaç günden beri müsait olmuyorum bi uğrayıp kaçıom sizlşere bişi paylaşcam benim dr başından beri oğlumun sünnett olmasını söylüyor bizde gazdı dişti derken biraz zaman geçirdik öle pipide darlık vR dedi ilerde idrar yaparken sıkıntı olur dedi şimdi bende eşim özellikle yaptıralım diyor diyom bende yaptırmışken bi mevlütttü kınaydı yapalım sonra kalırsa yaş olur sizde böyle erken sünnet olayı olan arkadaşlar var mı bide önerilerinizi verin bi akıl verin bize erken mi bazı büyüklerimiz biraz büyüsün diyorlar bide sizler akılveririseniz çok sevinirim. hepinizi şimdiden öpüverdim beyaaaa
(arnavutum nede olsa beyaaaa)

Biz sünneti 3 aylıkken yaptırdık.burda bi çok arkadaş yaptırdı diye biliyorum.kına yaparmıyım bilmiyorum da mevlüt düğün olayını büyüyünce yaptırmayı düşünüyoruz.6-7 yaşında falan.şuan olması her açıdan avantajlı. Bence yaptırın düğünü ilerde yaparsınız.şimdi yaptırsan bebek daha ne anlıycak.büyüsünde görsün sünnet cemiyetini. bu arada arnavut böreğinee BA YI LI RIMMM.:KK52::KK52::KK52::KK52:

Kizlarr ozledim sizi girmeyince bosluk hissediyorum artik cok alistim..modem kafayi yedi girmiyo nete firlatip aticam simdi camdan:KK47:

Bebisler formunda yine..tutku cok tatli azcik daha dolduraydiniz bea totosu anca suda garibin..niye uyku uyku demisler anlamadim uyumuyoki fotolarda..

Suyu çok dolduramadık canım bizimki hemen sürünme pozisyonu aldığı için su yutuyor.
uyku meselesine gelince ;bizimki dün akşam 6 da uyudu sabah 7 de benimle uyandı:)) 3 kere falan emmeye kalktı:))
Şaşırdık kaldık anlayacağın:))

Amin saolasın ..Allah tüm bebişleri Zulüm ve kötülüklerden korusunnnn

Heee masallah o zaman isallah hergun yatar öyle..

canlarım nasılsınız bir kaç günden beri müsait olmuyorum bi uğrayıp kaçıom sizlşere bişi paylaşcam benim dr başından beri oğlumun sünnewtt olmasını söylüyor bizde gazdı dişti derken biraz zaman geçirdik öle pipide darlık vR dedi ilerde idrar yaparken sıkıntı olur dedi şimdi bende eşim özellikle yaptıralım diyor diyom bende yaptırmışken bi mevlütttü kınaydı yapalım sonra kalırsa yaş olur sizde böyle erken sünnet olayı olan arkadaşlar var mı bide önerilerinizi verin bi akıl verin bize erken mi bazı büyüklerimiz biraz büyüsün diyorlar bide sizler akılveririseniz çok sevinirim. hepinizi şimdiden öpüverdim beyaaaa

Bencede yaptirin bizde yaptircaz 2 ay icinde..mevlüdü ilerde yapicaz kiyafetlerini falanda giyer, aci cekmeden eglenerek olur herseyi..

canlarım nasılsınız bir kaç günden beri müsait olmuyorum bi uğrayıp kaçıom sizlşere bişi paylaşcam benim dr başından beri oğlumun sünnewtt olmasını söylüyor bizde gazdı dişti derken biraz zaman geçirdik öle pipide darlık vR dedi ilerde idrar yaparken sıkıntı olur dedi şimdi bende eşim özellikle yaptıralım diyor diyom bende yaptırmışken bi mevlütttü kınaydı yapalım sonra kalırsa yaş olur sizde böyle erken sünnet olayı olan arkadaşlar var mı bide önerilerinizi verin bi akıl verin bize erken mi bazı büyüklerimiz biraz büyüsün diyorlar bide sizler akılveririseniz çok sevinirim. hepinizi şimdiden öpüverdim beyaaaa

Bencede yaptirin bizde yaptircaz 2 ay icinde..mevlüdü ilerde yapicaz kiyafetlerini falanda giyer, aci cekmeden eglenerek olur herseyi..

Hem doktor darlik var demis pek bi düsünme sansiniz yok zaten keyfi bi durum degilki..

Tutku, ısılsarem maşallah allahnazarlardan korusun bebişleri. Nannen keşk sünneti sürünmeye başlamadan yaptırsaydın dügünü filan büyüyünce yapardın simdi canı acır bence.
Benim kizimın ikinci dişide cıkmış hep ısirdı kanattı napıcam bilmıyorum yapma desemde demesemde ısırıyor. Bende onun parmagını ısırmaya başladım umarım işe yarar.
Telden resim eklenmiyormu ya

selam kızlar.oğlum ateşlendi gece acile sonra merkeze geri döndük.37.5 39 arası ateş hiç düşmedi dün öğlenden beri. idrarda enfeksiyon çıktı.bugün bildiğim iyi bir hekime götürdük idrar yolu enfeksiyonunun sünnetsiz olduğundan tekrarladığını söyledi we acil sünnet dedi. yarın fakülteye götürcez bakalım. sünnet olmazsa tekrarlar. pipi ucunda darlık zaten wardı doktor acelesi yok sünnetin normal demişti, fıtık için bakarken. ateşi 35 e düşürdük akşam, gece uykusunda bakalım şimdi, inşallah rahat uyur. dün sabaha kadar başında bekledik gözümü kırpmadım. köydeki ew de erzurum mübarek, merkez aksine yanıyor.. neyse akşam keyfi gelince çok mutlu olduk.. Allah çözümsüz dert wermesin.. inşallah hayırlısı ile atlatırız sünnet olayını da..
ekleyeyim, bu ateş olayı ne illet birşeymiş arkadaş kızım 4 yılda bir kez ateşlendi. ben böyle bişey yaşamadım.

görüşmek üzere iyi geceler

Son düzenleme:
selam kızlar.oğlum ateşlendi gece acile sonra merkeze geri döndük.37.5 39 arası ateş hiç düşmedi dün öğlenden beri. idrarda enfeksiyon çıktı.bugün bildiğim iyi bir hekime götürdük idrar yolu enfeksiyonunun sünnetsiz olduğundan tekrarladığını söyledi we acil sünnet dedi. yarın fakülteye götürcez bakalım. sünnet olmazsa tekrarlar. pipi ucunda darlık zaten wardı doktor acelesi yok sünnetin normal demişti, fıtık için bakarken. ateşi 35 e düşürdük akşam, gece uykusunda bakalım şimdi, inşallah rahat uyur. dün sabaha kadar başında bekledik gözümü kırpmadım. köydeki ew de erzurum mübarek, merkez aksine yanıyor.. neyse akşam keyfi gelince çok mutlu olduk.. Allah çözümsüz dert wermesin.. inşallah hayırlısı ile atlatırız sünnet olayını da..
ekleyeyim, bu ateş olayı ne illet birşeymiş arkadaş kızım 4 yılda bir kez ateşlendi. ben böyle bişey yaşamadım.

görüşmek üzere iyi geceler

Cok gecmis olsun. Tatilde hastalik cok zor. Kisin gelmesini hastaliklar yuzunden hic istemiyorum:-(

Vaveyla gecmis olsun, istahsizligi demek o yuzdenmis..anam beklentileri yükselttik bence baya dusür hayal kirikligina ugrarsiniz cunküm, koyarim bi ara avatara:KK1:

En guzeli surunmeden yaptirmak, evet zorlancaz baya bu sunnet olayinda gibime geliyo..delikiz 1 yasindan sonra surunmez yurur daha iyi olur..is yerinde sagim yapabiliyomusun?

Gökceninannesi isin zor valla sagim yapmamin tek avantaji bu olcak heralde..cok korktugum bisey benimde..

Vaveyla gecmis olsun, istahsizligi demek o yuzdenmis..anam beklentileri yükselttik bence baya dusür hayal kirikligina ugrarsiniz cunküm, koyarim bi ara avatara:KK1:

En guzeli surunmeden yaptirmak, evet zorlancaz baya bu sunnet olayinda gibime geliyo..delikiz 1 yasindan sonra surunmez yurur daha iyi olur..is yerinde sagim yapabiliyomusun?

Gökceninannesi isin zor valla sagim yapmamin tek avantaji bu olcak heralde..cok korktugum bisey benimde..

ya işte bi kaç yere göstermemiz gerekiyor bakalım ne diyecekler ,1 yıl uzak gibiydi aha geldi de çattı bile :) bizimki bir de 1-2 kere ameliyat olacak ,ameliyat araları da herhalde 4-5 ay olur ,yok yaa ne sağımı ,iyice sütüm azaldı yarıya indi zaten ,stoklar erimeye başladı :KK14:

X