2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
maş. ne güzel uyumuş tatilde de pek bir keyifli görünüyor

Saol cnm.tatilde çok mutluydu zaten inş tekrarı nasip olur:))

eli de yalnız hep pipisinde.... erkek yahu...

Saol komşu annesi:)))öperim kocaman sende oğlumun arkadaşını ısırrrrr. evet yaa eli hep pipide.bezi açar açmaz eli yapışıyo ve nasıl gülüyo görmenız lazım,napım bende müdahale etmiyorum:)) zamanla bırakır inş.:))
Bu arada şu smile leri nerden koyuyorsunuz yaa bulamadım ezberden unutuyorum hangisinin ne oldugunuuu:)

inş. darısı başımıza .biz bu sene gidemedik artık nasipse seneye.ben de bu sene kurbanda eşimin memleketine gideceğim açılışı öyle yapacağım :) bakalım orda düzen nasıl olacak

zamanla bırakmaz bekleme annesi :) çünkü şuan pipiyi keşfediyor :) uzun süre o el gitmeyecek ordan ama olsun o da gelişimsel bir şey ,organlarını inceleyip tanıyorlar

Çok tatlı maşallah
Saol canm..Allah bebelerimize, gÜzel sağlıklı,huzurlu,hayırlı uzuuuuun ömürler nasip etsin inşş

inş. darısı başımıza .biz bu sene gidemedik artık nasipse seneye.ben de bu sene kurbanda eşimin memleketine gideceğim açılışı öyle yapacağım :) bakalım orda düzen nasıl olacak

zamanla bırakmaz bekleme annesi :) çünkü şuan pipiyi keşfediyor :) uzun süre o el gitmeyecek ordan ama olsun o da gelişimsel bir şey ,organlarını inceleyip tanıyorlar

İnş. Darısı başınıza kurban bayramı tatili bayağı iyi tüm hafta ve 29 ekime bağlayabiliriz diye düşünüyorum:)) memleket sıcak biyerlerdeyse ekim ayında da havalar çok guzel oluyor bebelerde faydalanır hem.neyse sen bi otomobilini kullanda:)) gezdırırsın onları bol bolllll:))

o kadar bağlanmaz nasıl olacak öyle :) arefe yarım gün :) aman sadece bayram olsa o da yeter ..evet hava güzel olur inş. aynen yyaa şu oto işini çözersem bana heryer lay lay lom

evet ya kurban bayramını sabırsızlıkla bekliyorum. Ankara'da olacağız Allah kısmet ederse. gerçi inşallah bu hafta da gideceğiz de, olsun o zamana kadar yine özlerim. nereye gittiniz siz tatile?

annem ne dadlusun sen öyle paşa göbişe bak hele sağlarda düzeltilmiş :))

Saolasınnn cnm.
Sorma bi tutam saçımız varya ona şekil vere vere bi hal oluyoruzzz:))

o kadar bağlanmaz nasıl olacak öyle :) arefe yarım gün :) aman sadece bayram olsa o da yeter ..evet hava güzel olur inş. aynen yyaa şu oto işini çözersem bana heryer lay lay lom

Yok ya devlet baba bağlamıcak biz kendımız bağlarız diyerekten:)) bayramdan sonraki 5 gün izin yazdırsam 28 ekim yarım gun orayada saatlik izin tamamdırrr))
30 ekim iş başııı.hele bi ekim gelsinde bakcaz bakalımmm.

evet ya kurban bayramını sabırsızlıkla bekliyorum. Ankara'da olacağız Allah kısmet ederse. gerçi inşallah bu hafta da gideceğiz de, olsun o zamana kadar yine özlerim. nereye gittiniz siz tatile?

Annemin yazlığına gittik canm.yakın bursa içi karacabey boğazı var orda. Bu sene öyle otel motel yok .ayakta sallanma delisi olan oğlumla yollara düşemedik.kısmet inş seneye belkim gideriz.senın eşin tofaştaydı sanırım belki bilirsin sendikanın oteli var didimde büyük anadolu resort otel.eşimde matay da çalışıyor. evlendiğimizden beri oraya gidiyruz fiyatı çok uygun oluyor 7 gece 8 gün 2 kişi 800 tl kaldık .sendikalı olduğumuz için.normalde 1700 tutuyordu.çok ultra lüks biyer değil ama bizi kesiyor bayaa:))herşey dahil yemeklerde güzel

bizde arefe günü saatlik izin olmuyor maalesef ,yarım gün zaten idari izin olduğundan bir daha sbahına izin vermiyorlar ,sizde veriyorlarsa iimiş ama bizde kapıda turnike var :) olmasa olurdu da :)

ayın 25 inde ,eylülün 1 i ve 15 inde 3 tane düğün var :) bu ay battık (

bizde arefe günü saatlik izin olmuyor maalesef ,yarım gün zaten idari izin olduğundan bir daha sbahına izin vermiyorlar ,sizde veriyorlarsa iimiş ama bizde kapıda turnike var :) olmasa olurdu da :)

Valla düğün deyince , düşünüyorum artık uzak yakın akrabaların düğünlerinde altın takmaya başlasam iyi olucak.sünnete yatırım yapmam lazım. :)))

canımmm... Allah kısmet ederse 1 eylül de büyük anadolu didim deyiz biz de.. ilk defa gideceğiz gerçi ama fiyatı 5 yıldızlı otellere göre çok çok uygun. ayy keşke aynı döneme denk gelseydi, beraber gitseydik ne güzel olurdu.. bu arada eşim burulaş'a iş başvurusunda bulunmuştu, oldu çok şükür. değiştiriyoruz işimizi.. bir dahaki seneye gidemeyeceğiz didime.

Bırakmıyo piçkurusu meme agzında sırıtıyo velet ya

Tutku ben olmadım çok rahatlık ya
oğlumun dişi yok ama 2 damağı arasına sıkıştırıp bir çekiyor koparacak gibi oyun zannetmesin diye hiç tepki vermemeye çalışıyorum ama yine de yapıyor dişi olunca kesin yara yapar
bende bu ay oldum ablam 18 ay olmamıştı bende heveslenmiştim ama kısmet bu aya kadarmış

maşallah çok tatlı gercekten çok eğlenmiş benim yerimede sıkıca sarılıp öp uykucu şirinime ( insallah uykuları da hep böyle olur:) )

eşinin işi hayırlı ve bol kazançlı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…