2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ben markete gitmeye mutfaga gitmekten daha cok usendigim icin canim tatli istedigi zaman en kotu mikrodalga keki yapiyorum. ama ramazanda kesmiyor niyeyse. illa serbetli bi tatli yemek istiyorum.bi kac gundur oglan huysuzdu firsat bulamadim o zaman da cikolataya talim ettim :KK14: :KK1:

reputableeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ikiz olabilirmiyiz aceppp ???:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ayy ne gıcıksınız ya tarifler hamaratliklar havada ucuşmuş yine, saka biyana masallah hepinize.:nazar:.topigimizde diger topiclere gore baya hareketli..onada bir masallah..:nazar:ben eskidn hic tatli sevmezdim ama ama dogumdan sonra cok yiyorum anlamiyorum neden, gobegim desen hala 6 aylik hamilelik kivaminda cok korkuyorum disarda bigün hamile diye yer vericekler diye eskiden çok gözel bi bağyandim halbüsü.:KK53:

Cocuklara vitamin falan kullanmiyosunuz dimi istahsiz diye gecen doktor bi surup yazdi ama unuttum almadim bile daha erken diye, receteyide atmisim ismini bilmiyorum

yahu benim ki yarım saat uyumaya başladı yine iş yapamıyorum 2 gündür.. mız mızz napcaz böyle

Valla ayagımdan indirmeden uyuduk beraber. 2 saat uyumuşuz. Ama topuklarım uyuşmuşş, Yeni uyandık:)) sabahta annem en fazla 20 dk uyutabilmiş. Ayagımdan bıraksaydım kalkardı da

bizimkinde saattir salladim uyudu ter icinde kalmis yastigi aliyim dedim basinin altindan uyandi delirmek uzereyim:KK53:

Kızlar benim oğlanın2 gündür yanakları kırmızı ve pütür pütür .acaba alerjimi oldu? Yoksa çorba falan verirken agzını yuzunu sürekli siliyorum tahriş mi oldu? Farklı olarak 3 gundur kayısı ve mercimek çorbası veriyordum. Hangisine alerjsi olabilir?

:KK43:( ayaktamı sallıyosun? Bi çare bulsak şu ayakta sallamaya yaa.topuklarım uyuşuyor artıkk..

Benimde fitik var belimde cok agriyo ama malesef salliyoruz gece sallamiyorum alisti ama gunduz etrafi incelemekten kesinlikle sallamadan yatmiyor..butun gun hic uyumaan bile durdu sallamadik diye..alt tarafi tavana bakiyo 6 aydir inceliye inceliye bitiremedi.:KK53:.Senin alerji silmekten olmustur bence yavasca sil olmadi mercimegi bi takibe al bakalim

boklusuma hoppala aldim. cok sevdi ama kutunun uzerinde 20dk dan fazla tutmayin yaziyo :KK14:

:KK43:( ayaktamı sallıyosun? Bi çare bulsak şu ayakta sallamaya yaa.topuklarım uyuşuyor artıkk..

hamak al bacııımm benimde ayaklarım uyuşuyordu ama şimdi çok iyiler
ekleyim fotosunu benimkinin tavsiye ederim çok memnunum

$Kanz-Bebek-Hamak-Yatak-Besik-sep_7888_1.jpg

hamak al bacııımm benimde ayaklarım uyuşuyordu ama şimdi çok iyiler
ekleyim fotosunu benimkinin tavsiye ederim çok memnunum

Eki Görüntüle 764442

Aaa güzelmiş yaa markası nedir?nerden aldınız? Çok yer kaplıyormu valla salonda adım atacak yer kalmadı yaa:) toplanıp başka yere götürülebilirmî? Kaç kiloya kadar kullanabiliriz:))

Benimde fitik var belimde cok agriyo ama malesef salliyoruz gece sallamiyorum alisti ama gunduz etrafi incelemekten kesinlikle sallamadan yatmiyor..butun gun hic uyumaan bile durdu sallamadik diye..alt tarafi tavana bakiyo 6 aydir inceliye inceliye bitiremedi.:KK53:.Senin alerji silmekten olmustur bence yavasca sil olmadi mercimegi bi takibe al bakalim

4 aya kadar kendi kendine uyudu.misafirliğe gidince bile odaya bırakıp çıkıyordum.ama şimdi mümkün değil bide ellerini tutmadan uyumuyo belim kopuyor yaa:KK43:( ellerini sımsıkı tutuyorum öyle sallıyorum:)) uzun zamandır geceleri emzirip geri koyuyordum . Dün gece bi gariplik oldu geri koyduğum gibi ne ağlamak ne ağlamak.aldım ayagıma sustu:KK43:( keşke kendi uyuyabilse

"ş" harfinin noktası yok :) yine de bitmiş sayılır

Eklentiler

• $DSCF5245.jpg
    $DSCF5245.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 20
  • $DSCF5243.JPG
    $DSCF5243.JPG
    106,6 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Arkadaşalar bir sorum olacak. Kızım günde 4-5 kere (hatta 6 bile oldu) kaka yapıyor, isal gibi de değil kıvamlı. Ben besliyorum o yarım saat bir saat sonra hemen kakasını yapmış oluyor.Çok yiyen kilolu bir bebekte değil aslında. Yarın doktora götüreceğim gerçi ama bizimle aynı durumda olan varmı merak ettim.

Arkadaşalar bir sorum olacak. Kızım günde 4-5 kere (hatta 6 bile oldu) kaka yapıyor, isal gibi de değil kıvamlı. Ben besliyorum o yarım saat bir saat sonra hemen kakasını yapmış oluyor.Çok yiyen kilolu bir bebekte değil aslında. Yarın doktora götüreceğim gerçi ama bizimle aynı durumda olan varmı merak ettim.

Aynı durumu yaşıyoruz en az 4 kere yapıyor görende amma çok yemiş bu çocuk der öyle de değil ama temizlemekten yoruldum ben.Birde yürütecinde yapıyor benimki hoplayıp zıplayıp taşırıyor beline kadar çıkıyor.Sen sor doktora da burda da paylaşırsan sevinirim

X