2013 mayıs annelerinin dogum hıkayelerı :)

hıkayelerr ıcınn cok tesekkurlerrrr
allh bagıslasınn kuzularınızıı
bi güzel ağladımmm,
sıkıntılar yasamıssınız ama sonu guzel olmus çok sükür kii

ahh derya yıne aglattın ya benı maşallah Zeynep imize gunden gune buyuyor annesi♥

oyy oyy benim yaramaz gelinin doğum hikayesi Rabbim ol derse oluyor gerisi halt etmiş mucizene Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin bahtı açık olsun
ashanurumuz da sağlıkla dünyaya geldi çok şükür annesi ilacı bırakınca kaçtı geldi dünyamıza Allah hayırlı uzun ömür versin ashanur a

benım mucızem de evlılıgımızın 4. yılında kondu gobusume:))hıc ummadıgım anda yuvama huzur getırdı mınıgım:)

seker bayramının 2. gunuydu hamıle oldugumu ogrendıgımde esımde bende dunyalar bızım olmustu hayatımız tamamen degıstı melegım cok guzel hamılelık gecırttı bana hıc sıkıntım olmadı sukur kontrollerd hersey yolunda gıdıyordu gelısımı ondeydı .ve ben sezeryan ıstıyordum normalden cok korkuyordum:)

8 ısan pazartesı kontrole gıttıgımde 12 nısana karar verdık doktorumla :) vee gun geldı cattı

o gece uyuyamam demıstım ama 1 gıbı uyumusum 5 te de kalktım dusumu aldım sacımı yaptım hazırlandım 6:30 da evden cıktık annelerı aldık 7 de hastanedeydık yatısım yapıldı odayı susledık saat 8 gıbı bnden once doguma gırecek olan hastayı hazırladılar yan odamdaydı sonra senı alıcaz dedıler .anestezı uzmanı geldı konustuk spınal ıstıyorum dedım bel fıtıgım engelmı dedım hayır dedı.saat 9 a gelıyordu bebek sesı geldı o bebek dogmustu ve benı hazırlamaya geldıler.oyle tuhaf duygular ıcındeydım kı korkuyorudum heyecanlıydım mutluydumm:)annem gıydırdı benı yatırdılar saat 9:05 te hadı gıdıyoruz dedıler.sedyeye aldılar benı kımseyı opmedım opemedımel salaldım sadece gelmeyın dedım.eşim elımı tuttu yurudu sedyeyle allaha emanet ol dedı orda ıkımızde koptuk zaten ben elını bıraktım yuzumu kapadım gormesın benı aglayarak dedım .tabı bu arada herkez aglıyormus ama ben gormedım.dogumhaneye gırdım bı davulla karıslamadıkları kaldı benı o kadar komıklerdıkı ben kahkaha atmaya basladım:)cok tatlı bı ekıptı hepsı gençti:)masaya oturttular benı basımı one egdım spınal ıgnemı oldum hıc ama hıc canım yanmadı sımdı ayakların ısınacak ve uyusacak dedıler ya uyusmzsa dedım o zmn uyusmadan keserız bıde dedıler:)yatırdılar benı ellerımı bagladılar ama bu arada hep konustuyorlar benı kendı aralarında bebegımın gobek adını tartısıyorlar o dıyo alı olucak dıgerı arda olucak dıyo :)))sonunda ardada kendılerı karar verdı:)doktorum geldı elımı tuttu sımdı baslıyoruz kızım dedı .zaten doktorumu gorunce ıcım feerahladı ona ayrı guvenıyorum.bu aradaa basımda genc bı cocuk beklıyo adı ardaymıs dedımkı bacakalrım uyusmadı hıssedıyorum ben o zmn bacagını kaldır dedı tabı kaldıramadım:)sonra muhabbet etmeye basladık ve amelıyat basladı:)ıcımden dıyorumkı esım benı bu cocukla muhabbet ederken gorse ne yapar acaba:) sonra dedıkı sımdı bı baskı hıssedeceksın o anda sankı omuzlarım cekılıyor gıbı oldu 3-4 hamlede tamamdır dedıler noldu dedım:)bı baktım yukardan oglumu gosterdıler bana bembeyaz heryerıı ardaya dedımkı foto cekermsıın:)tmm dedı fotolarını cektı.sonra mıdem bulandı cok bulanıyo dedım tmm dedı cıkarmamm ıcın kova getırdı ogurdum ama cıkarmadım ıgne yaptı hemen .tam bulantım gectı basım cok agrıdı onu da soyledım yıne ıgne yaptı hemen gectı .sonra uyumusum:)ara ara uyandım ne kadar kaldı dıyorum daha 3 saat var dıyolar:)9:10 da doguma gırdım tam 10 du amelıyathane kapısında hasta bakıcıların benı gelıp almasını beklıyordum benı cıkartılar sadece esım kapıdaydı herkez bebegın yanındaymıs gozlerı dolu doluydu nasıl dedım cok guzel dedı ıyı mı dedım evet odada bızı beklıyor dedı.odaya gırdım kucagıma verdıler .o an belkıde hayatımda hıc yasamadıgım duyguları yasadım cok ama cok farklıymıs:)

oglusum sarılık oldu 2 kere hastaneye yatırdık ve bugun aldık ınsallah gecer gıder hemen

doğum yapan arkadaşlar Allahım analı babalı büyütsün evlatlarınızı sağlıcakla.. Hayırlı sağlıklı sıhhatli olsunlar inşallah, gözünüz aydın.. darısı bekleyenlerin başına hayırlısıyla..

Öncelikle bizleri de unutmayıp hikayelerinizi paylaştığınız için teşekkürler, hikayelerinizi gözlerim yaşararak okudum Allah evlatlarınızla birlikte nice güzel günler göstersin hepinize
Yavruların resimlerinii görünce inanamıyorum hala benim bebeğim de böyle midir şimdi karnımda diye inş sıramız gelince bizler de sağ salim bu mucizeyi yaşarız

Allah analı babalı büyütsün inşallah :) Rabbim nazarlardan saklasın :)

Çok şükür mutlu sonlarımız birer birer gelmeye başladı (= Allah miniklerinizle upuzun sağlıklı ömürler versin.. darısı bizlerin başına (=

ayy kızlar yaa ağlamaktan gözlerim şiştii,ne güzel hikayeler onlar öylee.. inşallah sağlıklı sıhhatli büyütürsünüz yavrularınızı ve bizde sağlıklı sıhhatli alırız bebişlerimizi kucaklarımıza

gerçekten mucizeyi yaşamışınız. Allah yavrunu analı babalı ve sağlıklı büyütsün inşallah. bahtı çok güzel olsun Zeynep Nazlının.

doğum hikayeni (aslında kızının mucizesini) gözlerim yaşlı okudum

Darısı biz doğurmayı bekleyenlerin başına artık.

ben her halde bütün doğum hikayelerini ağlayarak okuycam

allah analı babalı sağlıklı büyütsün yavrunu inşallah. bahtı güzel olsun kızının.

Mayıs topiğinin kızları çok aceleci çıktı

bir kaç gündür foruma girmiyordum girer girmez doğum hikayelerini gördüm ağla ağla için çıktı

snowcum Allah oğluşunu analı babalı ve sağlıklı büyütsün inşallah. yavrun evinize şenlik getirsin

canım Allah bağışlasın,güle güle sağlıkla büyütün bebeğinizi iişalah, biraz zorluk geçirmişsin ama çok şükür kavuşmuşsunuz yavrunuza darısı bizim gibi bekleyenlerin başına iiaşlah

masallah bebıslere ve annelere cok guzeller ya.... yavas yavas sıra bıze gelıyo bakalım bız neler yazacaz guzel gunlerde saglıklı buyusunler ınsallh darısı bızlere......

kimi kolay kimi zor kimi heyecanlı herkesin hikayesi farklı ama sonu aynı o güzel o tarifsiz duygu...

tebrik ederim hepinizi kızlar sağ salim bizde kavuşuruz inşallah yavrularmızla...

Canım ne dıcegımı bılemedım aglamaktan rabbım hayırlı saglık evlat eylesın nazarlardan korusun maşallah

masallah bebıslere ve annelere cok guzeller ya.... yavas yavas sıra bıze gelıyo bakalım bız neler yazacaz guzel gunlerde saglıklı buyusunler ınsallh darısı bızlere......

Kızlar hepsinizin bebısı hayırlı uğurlu olsun Allah nazarlardan korusun darısı bızlerın basına

Allah hepinizin bebişlerini analı babalı büyütsün inş. ama iyide ben niye bu kadar ağladım ki okurken

ALLAH analı babalı büyütsün inş. cok sıkıntı çekmişin hayırlı uzun ömürlü evlat olur inş. darısıda bize benim bebegimdede sorunlar var ayy göz yasları içinde okudum hikayeni RABBİM hepimzede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…