2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
merhaba kızlar

bugün 2 li testimizi yaptırdık..doktorumuz ilk önce burun kemiğini gördü.bebiş azcık bekletti bizi öksürmemi falan istedi:)neyse sonra uyandı çok güzel bir andı gerçekten

onun hareketleri izlemek insan hiç bitmesin istiyor.

sonra ense ölçümünü yaptı 1.72 çıktı sonuç..kan tahlilini yaptırdık 1 hafta sonra çıkacakmış inş.şimdilik sorun yok dedi tahlilden sonra daha net konuşuruz dedi.sizce nasıl

sonuçlar?

he birde unutmadan cinsiyet tahminini pipiden yana kullandı doktorumuz:)

diğer kontrolde kesinleşir sanırım şimdilik tam erkek gözüyle bakmıyorum ama heyecanlandım

KIZLAR ANCA BİTTİ İŞİMM ÖLÜYORUM YORGUNLUKTAN..MEĞER ONU ORAYA BUNU BURAYA ATMIŞIM İKİ GÜNDÜR NASIL BİRİKMİŞŞ AYYY AYAK TABANLARIMM YANIYOR YAVRUMU İKİ GÜNDÜR ÜZDÜM,BİRDE ÜSTÜNE YORDUM KIYAMAMM YAAA..BUNDAN SONRA YAVRUM İÇİN BOL BOL DİNLENİCEM VE ÜZMÜCEM ARTIK İNŞALLAHH..BİRAZ BESLİYİM BİTANECİK AŞKIMII MUTLU OLSUNN ANNESİNİNN CANISI OO

kızlar günaydın kimseciklerde yok, dün gecenin daha beteri oldu bu gecede uyuyamadım gerçekten uykum var ama uyuyamıyorum ne huzursuz bir geceydi sağa dön sola dön olmadı salona git uzan rüyalar gördüm her dalışımda ama korkarak uyandım uykum var bu seferde midem bulanıyor offfff offffff

Günaydın gece 4ten sonra dogru duzgun uyuyamadim. Uyku akıyor gözümden şimdide.

Günaydın hamis arkadaslarım ve onların biricik melekleri :) suan hastenedeyim ikili test için randevumu bekliyorum dua edin ne olur hersey yolunda çıksın...

günaydın anneler normalde ben çok uyumaktan şikayetçiydim bu gece bana da bişi oldu hiç uyumadım akşam 11 gibi yattım 2 de uyandım bir daha da uyumadım ve işe geldim

şuan için uykum yok ama inşallah günüm güzel geçer gece 20 kere kalmışımdır tuvalete hemde hiç su içmediğim halde nasıl iştir anlamaıdm

Umarım herkes için güzel bir gün olur bugün.. Gece uyuyamamak bende de dert Kesintisiz uyumayalı ne kadar zaman oldu bilmem. Wc ye kalkmak dışında da artık uyanıyorum. Ondan sonra öğleden sonra uyuklamaya başlıyorum. Zaten tüm gün hareketsiz, bilgisayar başında geçiyor.. Şimdiden uyuyamıyorsak son aylar ne yapıcas ben onu düşünüyorum..

selam herkese gunaydın..

gece uyuyamayanlara ,acıkıp tıkınanlara, cınsıyet ogrenenlere ogrenemeyenlere,
gecen martta dogum yapıp topıge selam çakanlara,
ıkılı test sonucu bekleyenlere,
alanlara,
kocalarının dırdırından bıkanlara,
evlilere bekarlara MERHABAAAAAAAAAAAAAAAAA GÜNAYDINNNNNNNNNNN
abilerim ablalarım şu elimnde görmüş oldugunuz tarak yanında 17 tukenmez kalem iki sakız ve bir mendille ..........
eskıden vapurlarda satıs yapanlar gibi bir açılış oldu..
Bugun haftanın tam ortası...az kaldı çalışan hamişcanlar dayanın..
bende kuyruk sokumu agrısı mevcut bırde kasıgımın ıkı yanı nasıl anlatayım
kulodumun kenarlarında aksam batma oldu..
haftasonu kontrole gıdıcem doktor afp olcumu yapcakmıs kandan..buda down sendroumu testının ıkıncı asaması..
bebek cınsıyetındede belkı kesın bişi der..en son erkek demişti ama %51..bakalımm..hepinizi öpüyorummmm

Çok geçmiş olsun.. İnşallah herşey gönlüne göre olur.... :)

canım gunaydınnnn:)) bu yapıcagı 3'lu testmı acaba ?

Günaydın hamis arkadaslarım ve onların biricik melekleri :) suan hastenedeyim ikili test için randevumu bekliyorum dua edin ne olur hersey yolunda çıksın...
günaydın hamişler
mariposas hayırlı haberlerle gel inşallah içini ferah tut inşallah bebişin sağlıklı sana el sallar ultrasondan
bende gece çok uyanıyorum ama sonra uyumaya devam zaten uykuyu çok severim beni tek zorlayan şey göbüşümün üzerine yatamamak sanırım hamilelik boyunca öyle yatmayı özleyeceğim
uyku problemi çeken arkadaşlar yatarken süt yoğurt yada ayran içmeyi denediniz mi hani uyku yapar derler ya büyükler. gerçi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum ama

Çok geçmiş olsun.. İnşallah herşey gönlüne göre olur.... :)

amiin canım çok saol...

canım gunaydınnnn:)) bu yapıcagı 3'lu testmı acaba ?

uclu testın bır bacagıymıs.ama ıkılı sorunsuzsa 3 luye gerek yok dedı sadece bu kana bakıcak.zaten kanında bır maddeye bakıomus downda (allahım korusun) o deger artıomus..bizden uzak dursun

hepinizee günaydın kızlarrr,

bende geceleri huzursuz uyuyanlardanım, artık alıştım nasılsın diye soranlara ne iyiyim ne kötüyüm diyemiyorum.. çünkü bir iyiyim bir kötü ne desem olmuyor...

artık bebeğimi özledim gelsin yaa zaman çok hızlı geçiyor kızlar yaz bitti kışta geldiii çok seviyorum kışııı...

anladım tatlım haberdar et benı bnmde 27 sınde 3'lu testım var

günaydın anneler ve bebeleri

dün akşam 23.00 da yattım gece 03.00 da uyandım ve uyku bitti....bende pikemi ve yastığımı aldım tv.açtım Aliye'yi izledim zaten dokunsalar ağlarım bir de Aliye izledim gece 04.00 ağlıyorum...bütün eski dizileri izledim uykuya daldığımda en son saat 05.30 du....
evdeki durumlar aynı dün arabayla gelmedim sırf onun içi aradı neden gelmemişim diye belkide konuşmak için bahaneydi....ben almaya gelirim dedi ve aldı ne mi oldu hiçbirşey hala konuşmuyoruz....iyi oldu böyle ona hizmet edip kendimi yormuyorum sabah kapıyı çarpıp çıkıyorum...kafamı dinliyorum yalnızca kendime hizmet ediyorum....

Günaydın kızlarr...

bugün güzel geçsin hepimiz için inşallahh...
ben de 12 eylülü iple çekiyorum,bebişimi göreceğim ve hayırlısıyla ölçümler,ve 3lü test günü.Doktor 1 ay sonra gel,testleri yapıcaz demişti,zaman su gibi aktı geçti.son 7 gün.
yavrum inşallah sağlıklı sıhhatlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…