2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
Selam kızlar..sağolsun arkadaşlar merak etmişler ..yorum yazmışlar :) bende pek gelişme yok kızlar aynıyım..saf gibi dolanıyorum etrafta..:KK53: Iyi olmaya çalışıyorum teselli etmeye calısıyorum kendimi..pek yapamıyorum sanırım..mutsuzumm...aslında çok bu konuyla ilgili de konuşmak istemiyorum topiğin amacı belli sonuçta sapıyor sanki..ama hamilelikte de bunlar yaşanıyor sonuçta benimkisi dertleşmek,teselli..çok iyi niyetli arkadaşlar var hepinize ayrı teşekkür ediyorum ve yakın buluyorum..kafam okadar dolu ve karışık ki umarım duygularımı aktarabilmişimdir..

Selam kızlar..sağolsun arkadaşlar merak etmişler ..yorum yazmışlar :) bende pek gelişme yok kızlar aynıyım..saf gibi dolanıyorum etrafta..:KK53: Iyi olmaya çalışıyorum teselli etmeye calısıyorum kendimi..pek yapamıyorum sanırım..mutsuzumm...aslında çok bu konuyla ilgili de konuşmak istemiyorum topiğin amacı belli sonuçta sapıyor sanki..ama hamilelikte de bunlar yaşanıyor sonuçta benimkisi dertleşmek,teselli..çok iyi niyetli arkadaşlar var hepinize ayrı teşekkür ediyorum ve yakın buluyorum..kafam okadar dolu ve karışık ki umarım duygularımı aktarabilmişimdir..

Rabbim en kısa sürede bu karışık durumdan kurtulup feraha ermeni nasip etsin arkadaşım

Merhaba kızlarr.. Bende 15 haftalık hamileyim, ikiz bebek bekliyorum. Dilerim hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza alırız.. benim riskli geçen bir hamileliğim var çünkü yüreğim hep ağzımda..

canım kendini umutsuzluğa sürükleme lütfen en nihayetinde barışacaksınız çok uzatmamaya bak zaten hatasınıda anlamış eşin ama sanada koca bir aferin şu zamanda çoğu kadının yapamadığı gibi hakkından gelmişsin bir kadını hırpalamak neye bedelmiş öğrenmiş oldu:KK9:

kızlarrrr eşim kan sonucumuzu aldı.down sendromu riski 1:7900 çıkmış ense kalınlığımız da 1,5 mm ydi sanırım herşey yolunda :) ama "yalnız materyal yaş nedeniyle olan down sendromu riski ise 1:1400 dür." yazıyo bunun anlamı ne demek?

rabbim en kısa sürede bu karışık durumdan kurtulup feraha ermeni nasip etsin arkadaşım
aminn canım inşallahh rabbim hepimizin yuvalarına ve kalplerine huzur,mutluluk versin inşallah..huzur olmayınca tatsız tuzsuz herşey..
canım kendini umutsuzluğa sürükleme lütfen en nihayetinde barışacaksınız çok uzatmamaya bak zaten hatasınıda anlamış eşin ama sanada koca bir aferin şu zamanda çoğu kadının yapamadığı gibi hakkından gelmişsin bir kadını hırpalamak neye bedelmiş öğrenmiş oldu:KK9:

bilmiyorum bakalımm nereye kadar devam edicek..benim bunu kabullenmem zaman alıcak düşündükçe nefretim dönüyor çünkü..hatasını anladığını sanmıyorum canım,çünkü dün içeri girdiğinde birşey yokmuş gibi naber hayatım dedi,bende utanmadan hayatım diyorsun dedim oda noldu kiii dediii...yani beyefendi unutmuşş çoktann...bende onun tutumuna daha cok sinirlenip bağırdım zaten ondan sonra ezbere özür dilemiş oluyor benden...

çalışan arkadaşlar işyerinde meyvenizi,çerezinizi rahat yiyebiliyo musunuz?benim masam elemanlarımın karşısında ve sık sık bana bişiler soruyolar.vermeye kalksan işin içinden çıkamazsın,16 kişi var..ee sürekli de bişiler yemek zorundayım..yutkuna yutkuna yiyorum..gerçi hepsi biliyo hamile olduğumu ama ne bilim vicdanım da sızlıyo hani..

su akar yolunu bulur boşver çok takılma..dinle bebişinin kalbini huzur bul..herşeyden önemlisi o..

Neyse kızlar bu olaya biraz perde çekelim...asıl konumuza dönelim..dün sabaha karşı benim miniği çook net kıpırdarken hissettim :KK76: Ne güzel duyguydu o öyle.. :KK76: Ben şimdi mama yicem arkadaşlar geç kaldık bebişim acıktı..sonra etrafa 2 gündür dokunmuyordum morel bozkluğundan biraz sağı solu toplayım,yine gelirim hepinizi öpüyorumm..kendinize ve bebişlerinize iyi bakın :KK54:

selam kızlar.12 haftalıkken gittiğimde kız dendi bugün gittim erkek dendi:KK53::KK53::KK53:kesinmi diyorum %51 e %49 diyor.ama geçen hafta gittiğimde açısı kız gibi demişti.neye inanacağımızı şaşırdık.3 çocuk düşündüğüm için farketmiyor ama bilmek iyi olurdu.şimdi ta eylüln 22 sine kaldı.ya kızıma yoldaş yada kardeş...bu arada ilkim sezeryan olduğu için doğumumu 03/03/2013 istedim.zaten bebeğim bir hafta önden gidiyor olabilir dedi:)))etrafımda herkes erkek diyor birtek yaşlı bir teyze hariç...okuyunca içinize ilk ne doğuyor???

selam kızlar.12 haftalıkken gittiğimde kız dendi bugün gittim erkek dendi:KK53::KK53::KK53:kesinmi diyorum %51 e %49 diyor.ama geçen hafta gittiğimde açısı kız gibi demişti.neye inanacağımızı şaşırdık.3 çocuk düşündüğüm için farketmiyor ama bilmek iyi olurdu.şimdi ta eylüln 22 sine kaldı.ya kızıma yoldaş yada kardeş...bu arada ilkim sezeryan olduğu için doğumumu 03/03/2013 istedim.zaten bebeğim bir hafta önden gidiyor olabilir dedi:)))etrafımda herkes erkek diyor birtek yaşlı bir teyze hariç...okuyunca içinize ilk ne doğuyor???

valla bana da erkek doğdu tatlım nedendir bilmem :) ben de yarın söyler beki diye umutluyum biraz ama işte hep değişme ihtimali var 4 ay dolana kadar güven olmuyor ki :)

valla bana da erkek doğdu tatlım nedendir bilmem :) ben de yarın söyler beki diye umutluyum biraz ama işte hep değişme ihtimali var 4 ay dolana kadar güven olmuyor ki :)

uyuz oldum adama.12 haftalıkken uyandıramadı zıplattı durdu.en son açısı kıza benziyor dedi.bugünde erkeğe benziyor dedi.ayar oldum.benim bulantılarım hala devam ediyor ya çok enteresan.kızımda hiç olmadı ve baş ağrısı..banada ilk dediği olur gibi geliyor.kız dedi ya çok alıştım ondanmıdır nedir????inşallah söyler canımda korkun şüphen biter:)))hayırlısı olsun tabiii

Dr a cinsiyet tahmini sordum tahminde bulunmadi:KK43: ben tahminde bulunurken nerden görüyorsun dedi. 2 hafta sonra tahmin edebilirim dedi.

Selam kızlarr:KK3:

Bugun kışa hazırlık melemen yaptık.Tam yarıya geldik üstüne misafirimiz geldi. Evi temizle, Yemek yap, sofra ser kaldır derken yoruldum şuanda iki bacağımın arasına yastık aldim yazılanları okuyorum.

Kizlar doktorlarız cok erken tahminde bulunuyor bence ya yanilma payida yüksek.

Benim 17 haftam bitecek öğreneceğim ona bile aile doktorum erken diyor dün.

Buarada Türkçe dersi alacak kişi benim biliyorsunuz ben yurtdışından geldim. Yani eksiklik yada yanlışım varsa
Öğretmen arkadaslar kusuruma bakmasınlar.
:KK33:

Son düzenleme:
tünaydın kızlarr. nasılsınız görüşmeyeli. porselen bebek üzüldüm canım eşin biraz kötü davranmış ama süründürmen epeyce işe yaramış gibi. canını sıkma sakın. bak iki canlıyız ve sakin bi hamilelik geçirmeliyiz. daha önce de yazmıştım en önemli kişi bu dünyadaki kişinin kendisi olmalı. sen de kendini en azından bi süre öyle gör ve üzülme. yoluna girecektir her şey.

kızlar hamile pantolonu buldum bi internet alışveriş sitesinde reklamında patlamış mısır ve incileri havalara fırlatıyordu kadın oyuncu. işte o sitede alt taraflara doğru bi marka var sadece hamile giyimi satıyor. elbiseler falan var ama önümüz kış ben de pantolonları inceledim. fiyatı da uygun geldi bana. aldım iki tane pantolon gelsin bakalım giyebilecek miyim. haberiniz olsun istedim. marka vermek serbest mi bilemediğimden anlattım size siteyi:)

ver marka canim nolcak herkes lcw yazmisti ben okuyodum..ayrica teskuurrr:)

uyuz oldum adama.12 haftalıkken uyandıramadı zıplattı durdu.en son açısı kıza benziyor dedi.bugünde erkeğe benziyor dedi.ayar oldum.benim bulantılarım hala devam ediyor ya çok enteresan.kızımda hiç olmadı ve baş ağrısı..banada ilk dediği olur gibi geliyor.kız dedi ya çok alıştım ondanmıdır nedir????inşallah söyler canımda korkun şüphen biter:)))hayırlısı olsun tabiii

kızında hiç böyle olmadıysan o zaman erkek olcak tatlım yani öyle derler :) hamilelik farklı geçiyorsa cinsiyet de farklı oluyormuş :)

X