2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472

oooo ben uçurum u izledim sonra aliye sonrada yalan dünya mı ne emrah oynuyor o vardı izle izle bitmiyor filmler

biraz iyi oluyor desene konuşmamanız hem kafan hem bdenin dinleniyor işin şakası tabi en kısa zamanda düzelsinde aranız

günaydınnn, bende 13 eylülde gidicem doktora iple çekiyorum ama ben senden gerideyim o yüzden en son gittiğimde demişti ki 12 eylülde 2li 3lü testleri konuşacağız.. ama hemen gittiğim gün yapar mı bilmiyorum.. senin 2li test yapıldı mı?

Kıvırcık teşekkür ederim cnm.kız lar azınlıkta demek. Benim hiç tercihim olmadı aslında cinsiyet konusunda ama etrafımdaki herkes kız kız deyince gönlüm kaydı mı ne ..Ben de kız bekliyorum sanki..Ama erkek derse herkese süpriz olacak.

en son aliye bitince başka kanalı açtım amasyayı tanıtıyordu yemekler yapıyorlardı hepsinden canım istedi bende sabah börek aldım küçük misafirimin canı demekki tv.deki börekten istedi diye kendim içinde ne olayım uykuya dalarken çemberimde gül oya vardı iyiki onu izlemedim onda daha çok ağlardım

benmde gece o filmleri izlerken ne alakaysa canım patatesli börek istedi karnım acıktı ondan galiba ama şimdi istemiyor genede anneme yaptırayım ben

çok ağlıyorsun canım sen neşeli şeyler izle :2:

benmde gece o filmleri izlerken ne alakaysa canım patatesli börek istedi karnım acıktı ondan galiba ama şimdi istemiyor genede anneme yaptırayım ben

çok ağlıyorsun canım sen neşeli şeyler izle :2:

canım sıkkın ya işyerinde ve evde güçlü gözükeyim derken kırgınlıklarımı içime atıp dert etmektense gözyaşıyla dışarıya atıyorum kimse yokken....

ay şekerrrrrrrrrr bende kışı sevmem ama bu sene yangınlar bastı benı sıcak ıstemıorum bırde kar yagmasını beklıyorummmmmmmm.nedenmıı.cunkuı gecen sene hep kar yagınca hamıleler ıdarı izinli oluyodu ..yiihhuuuu..bol kar yagsın evden cıkamayalım ızınlı olalım

canım sıkkın ya işyerinde ve evde güçlü gözükeyim derken kırgınlıklarımı içime atıp dert etmektense gözyaşıyla dışarıya atıyorum kimse yokken....

ebah..
sana lise yıllarımda kendi yazdığım bir sözü yazıcam..

Hayat bir kaç yara vuracaktır kanatlarına..
Kanayıp acıyacaksın mutlaka..
Ama yaralı kuşlar da uçar en sonunda.
Yeterki yarana kızıp kanadını koparma...

üzme artık kendini..
Bir adım gelmiş..
sende git uzatma..
beni dinle gülüm sen..
Hayat belki 1 gündür
belki o da bugündür..
Unutma..

Gnydn hanımlar.kendime evhammı yapıyorum bilmiyorum ama canım çok sıkkın.herkes bebşinin hareketlerini hissediyorken bende 1 kere dahi bi kıpırtı olmadı.2 gündür mide bulantısı halsizlik falanda yok.aklıma binbir türlü şey geliyor.cumartesi drye gidicem.bebişimi bişey mi oldu diye aklımdan çıkmıyor.çok huzursuzum

ağla tabi rahatlarsın ama aşırıya kaçmamak lazım ben durup duruken ağlıyom annem babam aklıma geliyo ya onlra bişi olursa ben ne yaparım diyom gözyaşladım sel oluyor

çilekçim doğru söylüyorsun ben hayatın 1 gün olduğunu aslında çok iyi biliyorum geçmişte kaybettiklerim yapmak isteyipte yapamadıklarım dokunmayı bırak yüzünü görsem sesini duysam dediklerim oldu bunu biliyorum da eşim malesef kaybetmenin ne demek olduğunu bilmiyor...ona göre kayıplar amaaaaan banane umrumda olmaz...bir üzülürüm,iki üzülürüm geçer gider...ama ben onun bu kadar güçlü olabileceğini sanmıyorum çünkü severken kayıplar zordur....kaybının ardından yıllar sonra eşim 2 yıl sonrasında bebeğim bana çektiğim sıkıntıların mükafatı gibi geliyor....şimdi ne bebeğimi ne eşimi kaybetmek istemiyorum (ona her ne kadar kızsam da kırılmış olsam da)...onlara tutundum yaşamaya çalışıp kırık kanadımı iyileştirmeye çalışıyorum bazen eşim o yaralı kanadı acıtsada....

Ben hala tüm gün bulanıyorum ve sabahları akşamları kusuyorum...

aaaaaa gerçekten tatil mi oluyor yağdır mevlammm o zamannnn ben şimdiden böle hep hastayım hele o zamanlar gelince birde karnım ağırlaşacak kesin beni sepetlerler işte rapor al çık diye

vay vayyy vayy sen mi yazdın kız bunuuu çok güzelmiş valla

BosUna evham yapma, eger cok oluyorsa bu tarz evhamlar el doppleri aliver. Sesini duyup huzurla uyursun, bebegine de bu huzur yansir.

kapılar kapandımı gece ısıklar sondumu herkes evıne cekıldımı sen kalırsın bir yalnız..
dersınkı bir benmi mutsuzdum bu ınsanlar hep mı mutlu..
bır benmı sorunluydum..
ben bosanmıs bır anne babanın cocuguyum..
bır bızmı yapadık dıyorum bırlıkte tatıle gıden yemege cıkan aılelerı gordukce..aksam annemle babamla yemekte tartıstık dıyenlere bıle ozenırdım ben bızımkıler yanyana olsa kavga etseler dıye..
bılırım ben bu acıları..
sana amaan cekme ne cekıceksın dıyenler senden mutsuzdur ama onlar evındedır kapıyı kapar aksamları.
sen kalırsın hep yalnız..
o yuzden ınan bızde neler yasıyoruz bazen bende benı cok acııtıgı ıcın kızıyorum sonra sarılıyorum ona
kocam dıyorum ıyıkı varsın.
kavga olmasa evlılıgın tadı tuzumu olurmus..
eskılere bak nasıl uzun sure evlı kaldılar mutlulukdan toz pembe olmus yanaklarla degıl
çileden nasır tutmus ellerle tutundular hayata..
elbette çile çekme elbette ezilme oyle bır sey hıssetsem once ben derım sana ..
ama bitanem inan bişi yok..
sarıl kocana bebegıne..
bitir bu küslüğü..
çok iyi düşünmüşsün sende..
senden de bunu beklerdim ben.
burda yazısmalardan az cok karakterını anlıyorum ınsanların..
sen papuç bırakmazsın böle sorunlara
hamıle olmasak ıkı tek atardık
ama hamıle olalımda atmayalım sonra atarız

herılt yanüüü ihihihihihihihi

Bence en güzelini yapmışsın, kendini ve bebeğini düşünerek. Ve her yeni bir gün yeni umutlar getirsin size inşallah. Ağlama sendromları sanırım bütün hamilelerde olabiliyor.. Bende dün ''öyle bir geçer zaman ki de ağladım bir ara'' :)))
Bu arada herkes bebeğini nasıl hissediyor yaaa ben hala hiç birşey hissetmiyorum.. Gerçi doktorum 18. haftadan itibaren hissedebilirsin ancak dedi ama ... erkenden hissedenlerde çoğunlukta galibaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…