2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
arkadaşlar kanz dan mesaj geldi

yüzde elli indirime girmiş, ilgilenenlere duyrulurrrrrrrrr

canım internet adresindenmi msj geldi ben zaten kanz aldım bebeğimin arabasından tut yatağına oyuncaklarına kadar tüh erkenmi davranmışım cumartesi günüde kalan eksikleri hello baby nin bostancı şubesi açılışı var orada tamamlayacağım yüzde seksen indirim varmış aradım bizzar teyit aldım kızlar 2-3 gün sürecekmiş indirim haberiniz olsun ben cumartesi oradayım gelen olursa buluşup tanışabiliriz

sadece bir fikir,amcamlar amerika'da kızlarının ilk adı Dilara yabancı isime yakın olsun diye de Erin adını koydular

Dilara güzel bir isim, Erin'de çok samimi bir arkadaşım kızına yeni doğum yaptı ve o koydu:) bakalım araştırmalara devam edeceğiz:)

bende aslında hiç iki isim istemiyorum çünkü seninde dediğin gibi sadece biri kullanılıyor ama Türk isim koysak eşime garip gelir, yabancı isimde bana garip gelir. düşünsene Elizabeth gel kızım diye sesleniyorsun kızına , garip biraz:):) neyse umarım her iki tarafa uyan ortak bir isim bulunur!

aynen bana da oyle geliyo. ASYA var bizim ortak mesela ama o da ASJA diye yazılıyo. ileride diyorum problem olurmu Tr ye falan gelirsek. cok da seviyorum bu ismi ama bakalım... sonucta bi isim bulunacak dediğin gibi...

tuna güzel isim bence ama öneri istiyosan benden sana bir öneri bebişim erkek olsaydı kerem koyacaktım bayılıyorum bu isme

bu ailelere meselelerin yansıtılmasına çok kıl oluyorum bende eşimle ne kadar kavga etsemde anneme anlatmıyorum çünkü sinir olur kocama kesin.

bide bunu annenin yanında göstererek yapıyorsa bu durumu kocanla konuş vazgeçsin canım bu huyundan. karşı tarafta seni kötü bilecek siz yarın bi gün barışınca.

küslüğü sürdürmek yerine onunla konuşmalısın bence. stres yaparsın daha çok. Allah korusun son aylardayız zaten.

günaydınn kızlar ,midem o kadar bulanıyoki bugün nasıl akşam olacak bilemiyorumm

günaydın sabah uyandığımda benimde öyleydi işe geldim kahvaltı yapanaa kadara zor kendime geldim. açlığa hiç dayanamıyorum.

ama yesem ne fayda 1 saate yine acıkıyorum. allaam sonum hiç iyiye gitmiyo.

geceler iyice kabus olacak gibi bende bir sağa bir sola uyku sersemi oflayıp inliyomuşum bide,
eşim kaldırıp iyimisin diyo. bu sabahta otururken bi anda bıçak saplanır gibi oldu şok oldum
hiç öyle bişey olmamıştı yalancı sancılar mı ki aceba :18:

bizden de herkese kocaman bir günaydınnnnnnnnnnn
ankaranın soğuk ama tertemiz havasından gönderiyoruz sizlere

sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir günümüz olsun inşallahhhhhhhhhhhh

bizim güzell papatyamızzz, hoşgeldinn..
senin karnını hep şöyle hayal ediyorum :13: bazende böyle oluyolar mı acaba

allamm ikizler ne tatlıdır yaa karnındaa

aynen bana da oyle geliyo. ASYA var bizim ortak mesela ama o da ASJA diye yazılıyo. ileride diyorum problem olurmu Tr ye falan gelirsek. cok da seviyorum bu ismi ama bakalım... sonucta bi isim bulunacak dediğin gibi...

Bizde ilk kizimizda yaptik o hatayi,bu kez yazilisida okunusuda ayni bi isim secicez insallah ki trye gittigimizde sorun olmasin

Bizde ilk kizimizda yaptik o hatayi,bu kez yazilisida okunusuda ayni bi isim secicez insallah ki trye gittigimizde sorun olmasin

çok zorluk yaşadınız mı canım. çunku ben hala aman koysam mı ki bu ismi diyorum. sen oyle diyince bi düşündüm.
işimiz belli değil bir de biizm belki ileride TR ye yerleşiriz.cok mu sorun olur diyosun. evrak işleri falan gıcık olur cocuk heralde

Canım zor bi durum ama dedikleri gibi eşine bunu güzelce anlatman lazım aranızdaki herşeyi annesine anlatırsa sorunlar dahada büyür.Bide annenin yanında yapması hiç hoş degil insan unutamıyor tabi ama bebegin için üzülmemen lazım.Eşinle konuş anlat üstünden zaman geçtigi için oda anlayışlı olur enazından.

alısverıs yapan annişler.. yavrularınızın emzıklerını kaucuk mu sılıkon mu aldınız? hangısı onerıyorsunuz?

merhaba kızlar
sanırım bilinçaltında artık hep doğum var...
dün gece rüyamda normal doğum yapıyordum.hiç sıkıntılı bir rüya değildi.
umarım gerçektede böyle kolay bir kolay doğum yaparım.. :18:
sabah uyanınca bi garip hissettim kendimi.kimbilir bebeklerimizi kucağımıza alınca neler hissedicez??

İnşallah bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder Allah'ım....
Bunun için her gün dua ediyorum bütün hamileler adına

Son düzenleme:
canlarım umarım hepiniz minicik canlarınızla iyisinizdir.allah vucudumuzdan sağlık ve sıhhatı eksik etmesin.markofonide doremi çamaşır ve pijamalar indirime girmiş kızlar.ilgilenenlere duyurulur.çalışmaya devam edelim dimi ama herkese iyi günler öpüldünüz

eşler arasıbndaki kavga
aileye sirayet edince insan daha çok üzülüyor, tahmin edebiliyorum
inşallah kısa sürede halledersiniz probleminizi
üzmemeye çalış kendini ve prensesiniiiiiii

teşekkür ederim kızlar hepinize ayrı ayrı. o yanıma gelmeden konuşmak da istemiyorum. ilk defa gururum ağır basıyor. o gelsin önce sonra ben konuşacağım... ama bu arada sabırsızlıkla kayınvalidemlerin de aramasını bekliyorum. ola ki ararlar. diyeceğim "anne baba olup, oğlum kendin baba olacaksın hala şikayet ediyorsun. adam ol eşinle problemini kendin çöz." diyemiyorsunuz diyeceğim... "siz devam edin oğlunuzla dedikodu yapmaya. ama sonrasında beni arayıp olayı benden dinlemeye de kalkmayın. çünkü ben olayı ailelere taşıyacak kadar terbiyesiz değilim" bunları demezsem bana da NİFADo demesinler

canim eger TRye yerlesme planiniz varsa sikinti olur, biz sadece ziyarete gidiyoruz daha pasaport kontroldeki memur basliyo, bu ismi niye boyle yazdirdiniz diye sonra herkese harf harf soyluyorsun yok oyle degil boyle yazilicak diye, sonra yine ayni soru geliyo 'ama bu isim boyle yazilmaz ki' sana ne kardesim diyesin geliyo ama olmuyo tabi

Sabah yazdim sonrada giremedim bi daha simdi okudum ama telden yaziyorum alinti yapinca birbirine karisiyor yazdigimi gormuyorum falan olmuyor aklimda kalanlari yazayim.
Nifado canim cok haklisin esine kizmakla ama oturup konusmak lazim bazen erkekler dusunemiyorlar cocukca davraniyorlar oturup konusunca anliyorlar ama.esin zaten konusmaya calisiyormus sen de bunlardan birinde cek kenara uzun uzun dok icini. Bebisin daha fazla sikilmasin iceriden hisseder gercekten.
Ogluna ismini tuna dusunen arkadasim bence cok guzel bir isim bende oglum olursa koymayi dusundugum isimlerden biri.
Evet bu ara cok duygusal dengesizlikler yasiyoruz maalesef bir anim bir anima uymayabiliyor.destek olan arkadaslarim iyiki varsiniz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…