2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
cnm cok gecmis olsun. beni de doktor diyetisyene yonlendirdi cok mu yuksek ki degerin hemen igneye baslatti?

kızlar şeker yüklemem yüksek çıktı insülin iğnesi vurcam hergün 2 defa.diyette verdiler çok moralim bozuldu:::(( var mı başka insülin kullanan?

aşkolsun kıvırcıkkkkkk
unutuldun mu?
ben seni sürekli okuyorum ve bildiğim veya fikrimin olduğu her şeye cevap veriyorummmmmmmmmm

canım bebeğinin kalp problemiyle ilgili ben sana yazmıştım
gözünden kaçmış sanırım
araba sorunu gördüm ama almadığım için cevap yazmadım
cevap vermeme veya görmezden gelme gibi bir durum yok yani

allah yardımcınız olsun inşallahhhhhhh
suyun da bebeğin suyu olmamasına sevindim
sinir, stres, üzüntü her şeye sebep olabiliyor canım
içini ferah tut
allaha sığın canım
güzel haberlerinizi bekliyorum
mutlaka bilgilendir bizi
dualarım seninle

kızlar şeker yüklemem yüksek çıktı insülin iğnesi vurcam hergün 2 defa.diyette verdiler çok moralim bozuldu:::(( var mı başka insülin kullanan?

topikte kullanan var canım
mutlaka sana cevap yazarlar
çok çok geçmiş olsunnnnnnnn

inşallah diyetle düşer caım gerek kalmaz insüline bi öncek mesajda yazdım değerleri

iyi akşamlar kızlar sırt ağrıları bendede başladı ya oturdummu kalkamıyorum cok zorlanıyorum artık benım için zor yaa ben yerimde duramayan bi insandım bole slov slov takılmak bana göre değil yaaa ama az kaldı kızlar bende sanki marta kadar sürmeyecekmiş gibi geliyor yaaa Allah ne kısmet etmişse artık yarında sağlık oacagına gidecem bakalım ebemiz ne dicek su yataga monte besıklerden yaptırrsanız yada makulunu bulıursanız yazın buraya hanımlar size zahmet yaaa ve ben nasıl oy verecem bilemedim ki

bu oyucak siparişi nasıl çeşitlerden :26: tam anlamadım canım ya benim mide yine hassaslaştı da

Oyuncak siparişi şöyle canım mesela ablamın kızı prenses istiyor oğlumdan, oğluna da uçan helikopter alacağız...
Oğlum gelirken onlara hediye getirmiş olacak

Hoş geldin canımmmmm
Zor dönemler geçirmişsin
Ama Allah açmış ne güzel yolunu çok şükür

Arkadaslar neden sadece bazi kisilere cevap yaziliyor..dun yazdim ama cevap yok..bende bu forumun ilk gunden itibaren takipcisiyim..her zaman vaktim olmadigi icin arada yazabiliyorum ama ondada cevap yok...(((

Gizemmmm canımmmmmmm öyle oluyo ya aradaaaaaa çok kaynıyoooooooooo
Biz de az kaynamıyoruz doğrusu
Hele ki ilk zamanlar muhabbete dahil olmak zor oluyoooo
Amaaaa
Artıııııkkkk öyle olmaz inş

7 ayyy geçti sanki az kalmış gibi hissediyoruuuuuummm

Geçmiş olsunnnn.. Allah yardımcın olsunnnn

merhaba arkadaşlar uzun süredir sizi takip ediyordum bende üye oldum sonunda
bende 26. haftamdayın bir kızım olacak inşallah
Hoşgeldiiiiiiiiiinnnnnnnnnn

Canım moralini bozma çok var o şekilde geçiren

kuzum haklısın ben sana bi şey diyemem kii. yok zaten ben onu diğer arkadaşlara şey olsun diye şey ettim. onlar da gelsinler diyee. biz 5 haftalıkken başladık buraya. sonra ara verince unutuluyosun tabi. onlar da unutuluyolar diye ebere hubelleeeee.işte seviyrim sizi

bu arad Şifanın verdiği linke oy vermeyi unutmayın. ayyy hırs yaptımmmmm

Şeyi şey ettim diye şey ettim

Komik olmuş kuzummmm

şey olsun diye şey ettiysen
şey ettim ben de

oyu nasıl veriyorum
ben de vereyim hemen

Kayracım senin oğlun Hamza adını koymamışmıydı yavruna. Yanlış mı hatırlıyorum? sonradan kız istediğine mi karar vermiş?

canım okulda elektrikler gitti cvp yazamadım bitanem.evet oğlum hamza diyordu ancak doktor 11.hafta %90 kız deyince hamza gitti belinay geldi e tabi babamızda kız istiyor hatta ilk bebeğimi oğlumu bile kız istemişti evde bir sohbetler böle olur şöle olur alıştı o fikire.babamız ve oğlum bu bebeği hiç kabullenemedi

dönün ama yetti gari ya..toplanalım yeniden..herkes döner çoğunluk dönerse ben face açmam yeminliyim canım siz dönün...

kayra,, bence hiç endişelnme hele bi gelsin ikinci paşa, babası görsün onu hemen nasıl heveslenmeye başlıyacak bak. hayal kırıklığı olmuş birz ondan.

eşim sürekli bi kız olmadı giitti diyor erkek olduğu kesinleşince çok ağladı o ağlayıncada ben çok ağladım.üçüncüyü sanmam ama eşim zorlar gibi.çok kız bebek hastası.soranlara buda erkek malesef yapınca ben çok üzülüyorum canım çok...

canım çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. eşinin neyi var bu arada?

geçmiş olsun canım insülin kullanan baya var bizim topikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…