2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sağol fıstığım
ben de onurla limoniyken başka hiçbişey yapamıyorum. illa kafamın rahat olması lazım. halletiğinize sevindim aslında çoğu dershaneler başladı. bu hafta da başlamazsa gitme derim ben. onun yerine uzaktan eğitim al daha iyi.

Beni de alır mısınız aranıza ekonometri mezunuyum bir sure muhasebe yaptım b grrubudan girecegim

sedefim ne güzel düzenli masan var senin de maşallah
ama benim dikkatimi kitplardan cok ojeler cekti kız milleti işte

heheh aynen algıda seçicilik
kuşum ben oje manyağıyım yaa çok fazla da olduğu için koycak yer bulamadım. masamın o bölümü de dar olduğundan oraya kitap da koyamadım. ojelerin yeri oldu orası mecburen

kuzum ya cok da güzel yapıyorsun tırnaklarını ama
ben sekilli falan yapamıyorum.
en iyi yapabildiğim french

Elbette alırız
hoş geldin hep bekleriz

Aslında bir sure okumak istiyordum konuyu hem sizi tanımak hemde bilginizden yararlanmak için ama ziyaretçilere pek sıcak bakmadığınızı okudum katılmak daha iyi dedim :)
Eskişehirden mezunum 24 yaşındayım kpss bir kez girdim ön hazırlık yapamadım 76 aldım yetmiyor tabi
Bu arada benim adım özlem

Masalarınız çok hoş gerçekten umarım herkes istediğini alır hayattan

yok canım ziyaretçilerin hepsine değil tepkimiz
biz çok iyi başlamıstık calısmaya ama buraya yazdıktan sonra motivemiz birden düştü. ortada hiçbir şey yokken hem de. hadi dedik her gün aynı olacak değil ya diğer gün iyi çalışırız yok o zaman da çalışamadık. sonra ben yazmamaya başladım ve şuan calısabiliorum maaşallah
yazdıgım zamanlarda 3 gun sürüyordu calısamamam. gercekte de nazar var ama inanırım ben. topikte aramızda kıskanclık olmadıgı için ve takipçilerimiz de cok oldugu için ziyaretçileri düşündük.
gecenin 3ünde 22 ziyaretçi görüyorduk topikte biz de sebebin bu oldugunu düşündük canım
nazarsız okuyanlar müstesna yani

hep gül canım:13:

Beni de alır mısınız aranıza ekonometri mezunuyum bir sure muhasebe yaptım b grrubudan girecegim

gel tabi bende Eskişehir Anadoludan mezun oldum harika bir şehir demi

sedefim beklediğim gibi bir masa düzenli,temiz,rengarenk.Sevdicekle fotorafında var ne güzel,hep istemişimdir ama bizimkiler görürse korkusuyla telde bile yok oy oy efkarlandın bak evlencem o olacak:125:

bende paylaşayım fıstıklar temizledim,düzenledim normal hali bu değil
okul bitip eve gelince tuhaf oluyor ben yer bulamadım kendime ne oda ne eşya,bi masa sahiplendim sadece iki parçada ancak sığdı masa gemi gibi

http://t1311.hizliresim.com/1h/q/usq5v.jpg

http://s1311.hizliresim.com/1h/q/usqg9.jpg

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr maşallahhhhhhhhhhhhhh
masalarınıza bayıldım. yarın bende çekip göndereyim :)

kızlar birinizin masasında uzmankariyerin öğreten tarihini gördüm :)
sizce nasıl ben de sipariş ettim ama daha gelmedi

kızlaR P3 PUnım ile tercih yapabiliyomuydum 2013 le bide monalisa nereleri yazdın
dün çalışamadım kızlar bugünde nöbetçiydim 50 kadar soru çözdüm akşamada gelişim biter inş.

Hocam 2012 puanı ile oluyor malesef... 2012 puanın varsa tabi ki kullanabilirsin.

maaşalah canım cok güzel masan ve düzenli

kuzum ya cok da güzel yapıyorsun tırnaklarını ama
ben sekilli falan yapamıyorum.
en iyi yapabildiğim french
aslında kuzum ben yapmıyorum o şekilleri. bende oje diskleri var. o disklerin üzerinde desenler var. hangi deseni istiyosan o desenin üzerine ojenden sürüyosun. sonra sıyıracıyla sıyırıyosun. damgayla desenin üstünden geçiyosun. desen damgaya gelmiş oluyo. ordan da tırnağına uyguluyosun. tırnağında desen olmuş oluyo
ben de frenchi beceremem mesela
oyy kıyamam.. benim ailem de bilmese koyamam tatlım ama bildikleri için bi problem olmuyo
senin masanı da kitaplarını da çok beğendim. favorim olan 7 iklimi tek geçmişsin sen de mmm en çok da çaya bayıldım
cok güzelmiş şekerim.

iyi çalışmalar
sağol kuzuşum
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr maşallahhhhhhhhhhhhhh
masalarınıza bayıldım. yarın bende çekip göndereyim :)
haydi koy koy :122:
kızlar birinizin masasında uzmankariyerin öğreten tarihini gördüm :)
sizce nasıl ben de sipariş ettim ama daha gelmedi
benim masamda yok ama cevap vereyim geçen yıl almıştım ben çok memnun kalmıştım. çözümlerinde o soruyu nasıl çözmemiz gerektiğini de anlatmış. içinde bi kaç tane de kavram haritası vardı
Sedefim masana aşık oldum,maşallah.
oyyy kurban olurum sana monammm hadi siz de koyun sizinkileri de görelim :126:

Merhaba arkadaşlar beni de alır mısınız aranıza okuloncesi mezunuyum. Dersane ile hazırlaniyorum. Ve mayısta düğünüm var. Hala tam olarak adapte olamadım duydumki bu gruptaki herkes birbirine destek oluyormus. Namimizi duydum kostum geldim:)

sedefim ya bn bugün cekeyim dedim ama makine kalitesi hiç iyi değil eskiden iyi cekiyordu ama şimdi bir kenarı sarı cıkıyor nedense ben de öyle koymak istemedim. ama güzelce cekebildiğim an koyarım
hoş geldin
demek namımız o kadar duyulmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…