2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aynen rengoşum. sigortam yok benim, boşu boşuna 2 doktora çıktığım için 15 yerine 30 tl gitti. tamam çok değil para ama niye boşu boşuna gitsin? ama o bana insan gibi baksaydı buna gerek kalmıcaktı. bi de ilginç olan branşından biri ilgilenmezken branşı olmayan doktor ilgilendi. Allah selçuk beyden razı olsun valla. iyi doktorlar da var ama sayılı

ayy demek ki bi tane değilmiş bu manyak bununki ilgilenmemekten öte dediğin gibi tip tip konuşmalar fln. ben hala inanmıyorum sedef hastalığı muhabbetine. çünkü sekreterle hep kıkırdaşdılar. bence sekreterin adı sedef. sekreterle ilişkisi var. orda da sevmiyorum diyerek kinaye yaptı bence. çünkü sedefleri hiç sevmem derken 32 dişiyle birden gülüyodu. ayy sapıktı belki de, iyiki bileğime dokundurtmamışım
yalnız 2 dk da roman yazdım.
ne diyim badem Allah hem oralara düşürmesin hem de eksik etmesin yine de..
bugün ben de pek girmedim kk ya. o yüzden yokluğunu anlamadım,yoksa anlardım

maşallah kuzummm, ne güzel 1 konu cepte nihan hoca anlatmakla kalmayıp öğretenlerden.. onunla öğrenilmicek konu yok sanırım
Bu ara da deneme yaptım bugün. Gk-gy de 94 net yerlerdeyim resmen ne geometri çözebildim ne coğrafya. Bitirecek bu coğrafya beni Baştan başlayacağım kitaplarım bitince..

ee 94 net gayet güzel kuşum maşallah sen sene sonuna kadar 100 yaparsın onu

amin.. Teşekkür ederim canım..

teşekkür ederim canım.. dediğin gibi canım korkuyorum inşallah teyzem de teyzeciğin gibi atlatır.. yeni fark ettim canım sen de bileğinden rahatsızmışsın geçmiş olsun yavrum ya bakma sen doktora meslek ahlakı eksiği olanlar oluyor malesef.. Kaç yıl okurlarsa okusunlar canım okumak cahilliği alır senin doktorda da görüldüğü üzere Eşeklik baki kalır..

Günaydın kızlar renginacım mantarkayacım sizlere çok teşekkür ediyorum gönderdiğiniz net bilgileri için rabbim sizlerinde gönlğne göre versin inşallah

Çok geçmiş olsun, rabbim şifa versin inşallah. Annene de allah rahmet eylesin.
Bende dayımı 2 sene önce kaybettim gögüs kanserinden. O sıralar çok araştırmıştım göğüs kanserini ve araştırdığım kaynaklar hep kadınların atlatma yüzdesini daha fazla olduğunu yazıyordu. Erkekte göğüs olmadığı için hemen vucuda dağılıyormuş ama bayan göğsü alınarak kurtuluyormuş.
En kısa zamanda iyileşir seninde yüzünü güldürür inşallah.

Bu ara da deneme yaptım bugün. Gk-gy de 94 net yerlerdeyim resmen ne geometri çözebildim ne coğrafya. Bitirecek bu coğrafya beni Baştan başlayacağım kitaplarım bitince..

Kızım ne güzel net yapmışın işte neden üzülüyorsun, ki daha 10 ay var sınava. O zamana kadar 120'leri de görürsün inşallah
Coğrafyan kötü müydü senin? Oyapılmayacak bir ders değil, onu da yaparsın inşallah zamanla.

bade bak ne buldum, bana geçen anlatmıştın ya, gerçekten motivasyonumu artırdı yazıyı okumak.
Kızlar sizler de okuyun, bizim çalışma şartlarımız daha iyi, biz neden yapamayalım ?

Günaydın bal köpükleriiimm....

Sıkı bir çalışma yapacağım inşallah bugün,akşama doğru gelirim....

Bade kız ne kocası.

Şu sınav geçsin de sonra bakarız....

Öptüm hepinizi...

günaydın kızlar kafam çok dalgın, aklımdakileri toparlayıp bir şey yazamıyorum, sadece selam verip çıkıyorum. geçmişi de okuyamıyorum. sedef hastaymışsın geçmiş olsun canım, daha iyisindir umarım :26: iyi çalışmalar herkese...

Son düzenleme:
bade bak ne buldum, bana geçen anlatmıştın ya, gerçekten motivasyonumu artırdı yazıyı okumak.
Kızlar sizler de okuyun, bizim çalışma şartlarımız daha iyi, biz neden yapamayalım ?
safrancım gercekten güzel bir yazı olmus. tebrik ederim bu yazıyı yazanı. herkesin harcı değil 86 almak. demek ki gercekten cok azmetmiş cok calısmıs. bize de böyle bir motive lazımdı sağol tatlım
günaydın bebekim hadi bekliyoruz raporunu o vakit

günaydın canım neden kafan dağınık:26:

selamlar kızlarım ben de kac gündür coğrafya calısmıyorum bugün ondan test cözebilsem ne mutlu bana.

hadi kolay gelsinn

cnm mrb..sen son zamanlarda böyle bi isteksizsin sanki çalışmya..eski performansında bi düşüş var gibi..umarım bi sıkıntın yoktur ve herşey yolundadır..

cnm tabikii sıkıntılarımızı da paylaşıcaz...çok üzüldüm annene Allah rahmet eylesin..teyzene de mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine şifalar versin inş...umarım biran önce atlatır bu hastalığı..

kızlar bende dün yazamadım..bugün vereyim raporumu gelişim bitti 100 soru çözüldü maşallah..konu bitirince daha çok şevke geliyormuş insan...çalışma masası fotosu paylaşma fikri benimde aklıma gelmişti cupkek aynı şeyi düşünmüşüz motive açısından...

MONA öğretmenlikten vazgeçmene şaşırdım..ama sayısalın iyiyse memurlukla öğretmenlikten daha çabuk yerlerşirsin

tabii..fakat torpilsiz olmuyor malesef...hakkında hayırlısı olsun arkadaşım. Allah emeklerini boşa çıkarmasın p3 puanın gayet iyi aslında yerleşememen torpil olduğunun alenen göstergesi aslında..

Kızlar selam

şu soruma bakar mısınız?

Yusuf Dede çocukluğunda ve gençliğinde savaşlara tanık olmuş çok yoksulluk çekmiş bir kişidir.Şu anda çocukları ve torunlarıyla rahat bir yasama sahiptir. Buna rağmen ne olur ne olmaz diyerek çocuklarından gizli evin içine yiyecek giyecek ve para saklamaktadır.

Eskiden kalma silahını da saklayan Yusuf Dede aşağıdaki ihtiyaçlardan hangisine öncelik vermelidir?

A) SAYGI-SAYGINLIK
B)KENDİNİ GERÇEKLEŞTİRME
C)GÜVENLİK
D)BİLME ANLAMA
E)AİT OLMA-SEVGİ

(soru 7iklim konu anlatımlı modüler setten)

teşekkür ederim canım inşallah Amin..

çalışmalarına maşallah.. İnşallah tüm konuları bitirince hep soru çözecez..

canım ben buna güvenlik diyorum sebebi de tekrar sıkıntı yaşamamak için kendine güvenceye alması diyorum doğru mu acaba?

ben de öyle dedim ama cevap anahtarı kendini gerçekleştirme diyor. ne alakaysa

ben de öyle dedim ama cevap anahtarı kendini gerçekleştirme diyor. ne alakaysa

macaronum yediiklimden mi bu soru?
aynen böyle bir soru vardı çünkü. kendini gercekleştirme demişti cevaba ama mümkün değildi yani:44:

Merhaba kızlarBulanık da olsa masamı ve kitaplarımı ben de paylaşıyorum

Clementine performansımda düşme var canım evet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…