2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

söyle cnm söyle valla..bu arada çift olarak çok tatlısınız siz ya..aranızdaki muhabbet böyle romantik komedi tadında

tuğbaaaa zümrem nerelerdesin yahu..ya kızlar bu sosyalciler birden dağıldı bulamıyoruz topicte..nilkon çalışıyor tuğba dersheyi buldu buralara uğramaz oldu..

kırk yılın başı bu sattlerde buralara takılıyorum bu seferde kimse yok..neyse topicin kapısını bu gecede ben kitleyeyim bari..iyi geceler kızlar...

ben de sedefim valla
olan gözlerimize oluyor ama şuanda da ağrıdığı gibi :18:
ya ben de bugun 60 soru ancak çözdüm kuzum 60ı da program ama konu calıstım ondan sonrasında biraz canım sıkıldı ağladım daha bakamadım

Son düzenleme:
tuğbim gelmişşş
nerelerdesin minikim

kızlar geç yazdım kusura bakmayın kk ya girdiğimden beri geçmişi
okuyorum
alıntıyı bildirmemiş son sayfaya geldim de gördüm yazdıklarınızı
ya ben çok yoruluyorum dershaneden gelince ya :26:
hiç halim kalmıyo canlarım kusura bakmayın ihmal ettim sizi

kuzuuum neyin var kıyamam

artık alıntı bildirimi gelmıyor kuzucum
yoruluyorsan anlarız seni kıyamam

benim de her zamanki şeyler işte boşver tugbim anlatmaya değmez

Son düzenleme:

ay çok teşekkür ederim ama romantiklik pek bizim yanımıza yaklaşmıyo clamenim ya onur damar bi şarkı patlatır bana. bayar içimi off sus derim. ya da bazen gizlice ses kaydına alırım, sonradan dinleyince çok komik oluyo çok kalassın der bana o zaman. ben ona gel birlikte film izleyelim dediğimde savaş filmleri arayışına girer. sen de mobilya gibisin derim. ama bak onun gibi direkt kalas demiyorum, daha kibar halini söylüyorum

topikte sınıfçı gene hiç yok. napıyo bu atanamayan sınıfçılar çok merak ediyorum :44:

ay sedefim benimki de benim istediğim filmi izliyor ama genelde ilgisini çekmiyor benım sectiklerim
bu kez film basında uyuyakalıyor hep yaa
nasıl sinirleniyorum. uyandırmaya calısmaktan film de kacıyor

Son düzenleme:
aynen rengoş. benimkinin de 60 ı da ölçmeden yarın bu 60 ı 600 yapmaya ne dersinnn
oyundan kafamı kaldırdığımda odamdaki her şeyi bulanık görüyorum
kıyamam ben sana ne olduğunu sorup hiç sana hatırlatmak istemiyorum. anlatmak istediğinde her zaman dinleyeceğimi biliyosun

kuzum ya anlıyorum seni, geçen yıl ben de öyle oluyodum. sen dershaneye hangi günler gidiyosun? gitmediğin günler gel bari. çok özlüyoruz seniiiiii

kızlar raporlarınıza maşallah
monam yeni bir karar almışsın hakkında hayırlısı olsun
sedefim çok geçmiş olsun canım
morisim Allah rahmet eylesin anneciğine...
teyzene de acil şifalar diliyorum canım

rutin problemler kuzuşum sağol
ya yarın ben bu kadar bile calısamıcam annem yine buldu ev işlerini yarına. talimat verdi şimdiden
birkac konu calıssam kar yani

Son düzenleme:

ay sedefim benimki de benim istediğim filmi izliyor ama genelde ilgisini çekmiyor benım sectiklerim
bu kez film basında uyuyakalıyor hep yaa
nasıl sinirleniyorum. uyandırmaya calısmaktan fil de kacıyor

demek ki bi benimki değilmiş
kuzum sevdiği filmlerin hepsi savaş ve tarih konulu
tarih zaten benim en sevmediğim ders, bunu bile bile tarih filmlerinde ısrarcı
aslında ben de çok romantik filmleri sevmem. bazıları çok bayıyo. ama dramı seviyorum ben mesela. böyle ben üzülüyeyim ağlıyayım izlerken
benimki saat 11 de uyuyo kuzum, film izlesek de izlemesek de. en geç 12. bizde de bu tartışma oluyo. bi de takıntısı var, illa benim de yatmamı istiyo. birlikte uyuyoruz gibi düşünüyo. senelerdir böyle. bi ara yalan söylüyodum. yatıyorum ben de diye. nasılsa nerden anlıcak yatmadığımı diyodum. ama annem ispiyonladı napiim gece erken uyuyamıyorum ben. bak sen de öylesin. bünye meselesi böyle alışmışız

artık alıntı bildirimi gelmıyor kuzucum
yoruluyorsan anlarız seni kıyamam

benim de her zamanki şeyler işte boşver tugbim anlatmaya değmez

ooy kuzum sıkma canını
inşallah bu sıkıntılar geride kalır seneye yüzümüz güler

bende sizi çok özlüyorum sedefim
amba perşembe cuma gidiyorum kuzum
bu hafta pazartesi de gittim konu tarama denemesi vardı

rutin problemler kuzuşum sağol
ya yarın ben bu kadar bile calısamıcam annem yine buldu ev işlerini yarına. talimat verdi şimdiden
birkac konu calıssam kar yani

ahh kuzum yaa, öbür gün telafi edersin o zaman
benim de cam silinmek istiyor. nerdeyse üstüne sil beni yazcak yarın onu sileyim ben de bari

annen ispiyonladı demek
ya benimki de mesela diyor hadi ben uyuyacagım sen de uyu yani aynı şehirde bile değiliz derdi ne anlamıyorum
sonra ben dıyorum tamam bıraz kalıp uyuyacagım falan öyle gönderiyorum yoksa gitmiyor
ay topikte sevgililer bıle benzıyor ya

Son düzenleme:

hmm o zaman haftasonu burdasın kaçarın yok şaka bi yana, sen çalış da kuzum, başka bişey istemeyiz
denemen nasıl geçti?

sağol bebekim inşallah hepimizin

ahh kuzum yaa, öbür gün telafi edersin o zaman
benim de cam silinmek istiyor. nerdeyse üstüne sil beni yazcak yarın onu sileyim ben de bari

ay benim cam sildiğim gün mutlaka yağmur yağar

hmm o zaman haftasonu burdasın kaçarın yok şaka bi yana, sen çalış da kuzum, başka bişey istemeyiz
denemen nasıl geçti?

60 soru gkgy den 60 soru eğitimden sormuşlar kuzum
eğitim iyi ama gkgy de matematiğin olmayışının etkisi büyük
zaten bunlardan ortalama bir şey yetiyor artık alan zımbırtısını
getirdiler ya

ay benim herif tutturmş 15 tatilde nişan yapalım diye
şuan onun kavgasını veriyorum

kuzum bizimkiler kanka olsun
geçen gün onura bdvden bişey anlatıyodum. aslında bdv ye girmiyodum. bi kere girdim gene etkilendim. onura da anlattım.
kk ya girmeni istemiyorum dedi
banane gircem sen karışamazsın dedim
demek öyle hanfendi girerim kkya üyeliğini iptal ettiririm görürsün dedi. (şifremi biliyo)
yeni üyelik alırım dedim.
aşkım girme istemiyorum dedi
ben de dedim ki bizim topikten bi arkadaşımın sevgilisi de istemiyomuş, biz gayet güzel takılıyoruz, niye istemiyonuz dedim (seninkini diyorum)
dedi ki aferin o çocuğa helal olsun. demek o da anlamış kk nın ne saçma bişey olduğunu dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…