2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Benim hepsi sağda solda duruyo yaaa ...:KK15:
o zaman her köşeden bi poz istiyorum :KK53:
Merhaba arkadaşlar beni de alır mısınız aranıza okuloncesi mezunuyum. Dersane ile hazırlaniyorum. Ve mayısta düğünüm var. Hala tam olarak adapte olamadım duydumki bu gruptaki herkes birbirine destek oluyormus. Namimizi duydum kostum geldim:)
vay be namımızı nerden duydun :KK53: hoşgeldin canım :KK16: maşallah aynen dediğin gibiyiz :KK19:
sedefim ya bn bugün cekeyim dedim ama makine kalitesi hiç iyi değil :KK50:eskiden iyi cekiyordu ama şimdi bir kenarı sarı cıkıyor nedense ben de öyle koymak istemedim. ama güzelce cekebildiğim an koyarım:KK55:

hoş geldin:KK3:
demek namımız o kadar duyulmuş :KK1:

bekliyorum en kısa zamanda o zaman. :21: ama fark etmez ki belirgin oluyosa görelim yeter :KK31:

Cupkekim masanın geniş olması daha iyi canım,bütün kitaplarını almış ne güzel:KK16:

Yeni gelen arkadaşlar,hoşgeldiniz:KK42:

Bugün alan,ölçme ve matematik çalıştım ve soru çözdüm kızlar:nazar::nazar::nazar: Sayenizde kendime geliyorum tekrar:KK9:

Bir derdim varda bir arkadas kpss ile ilgili bi konu acmis bir kisi de yorum yazmış kk nın kpss topigiyle hazırlandığından ve orada herkesin birbirine yardimci oldugundan bahsetmiş. Bu sekilde duydum naminizi:) ve aranıza katilayim dedim telden resim yüklenmiyor galiba. Masa mi çekecektim

Merhaba çıtır hatunlar ben geldim :KK16:

Ben bugün kitap yüzü açmadım hafta sonu mevlüt yapacağız hazırlıklarla meşgulüz
Pazartesi başlarım tekrar

Biraz karagül bakayım dedim Özlem bebeğini kaybetti ya ay çok duygulandım :KK5: Ben onun ellerinin içini ayaklarını öperek sevecektim filan dedi baya içlendim bende.:KK43: yani iyi biliyorum o acıyı bende kardeşimi kaybettim yıllar önce :KK14:

Biraz karagül bakayım dedim Özlem bebeğini kaybetti ya ay çok duygulandım :KK5: Ben onun ellerinin içini ayaklarını öperek sevecektim filan dedi baya içlendim bende.:KK43: yani iyi biliyorum o acıyı bende kardeşimi kaybettim yıllar önce :KK14:

basın sağolsun canım :KK50:

ya ben diğertopiğe denk geldim de senin yorumunla. sedulunun puanını cok merak ettim :KK9:fazla gizemini koruyunca :KK1:

basın sağolsun canım :KK50:

ya ben diğertopiğe denk geldim de senin yorumunla. sedulunun puanını cok merak ettim :KK9:fazla gizemini koruyunca :KK1:

adilemir yorum yazmış ya balım :) yuvarlama 83 demiş o 82 küsür olduğunu düşünüyormuş
üff ne meraklıyım haaa :KK9:

adilemir yorum yazmış ya balım :) yuvarlama 83 demiş o 82 küsür olduğunu düşünüyormuş
üff ne meraklıyım haaa :KK9:

ya topikle alakam olmadıgı halde ben bile merak ettim :KK9:
söyleyiversin o da yav ne merak ettiriyor bizi:KK53:

ya topikle alakam olmadıgı halde ben bile merak ettim :KK9:
söyleyiversin o da yav ne merak ettiriyor bizi:KK53:

napıcan kuzum kimsenin düşüncelerine karışmazsın insanız işte türlü türlü nasıl iyi hissediyorsa öyle yapsın :)

bu ara da avatarın ne hoş :KK61:

napıcan kuzum kimsenin düşüncelerine karışmazsın insanız işte türlü türlü nasıl iyi hissediyorsa öyle yapsın :)

bu ara da avatarın ne hoş :KK61:

ya ondan değil kuzum söylemeyebilir tabi de
yüksek puan almak bize de nasip olsun nasıl bir duygu merak ediyorum :KK9:

sağol fındıgım :KK12:

ya ondan değil kuzum söylemeyebilir tabi de
yüksek puan almak bize de nasip olsun nasıl bir duygu merak ediyorum :KK9:

sağol fındıgım :KK12:

kuzum haziranda 84 ler gidebildi 83,9 lar filan sınırda kaldım diyordu 83 civarı işte mantık yürütürsek inşallah yorumlarımızı görmez :KK9:

Cupkekim masanın geniş olması daha iyi canım,bütün kitaplarını almış ne güzel:KK16:

Yeni gelen arkadaşlar,hoşgeldiniz:KK42:

Bugün alan,ölçme ve matematik çalıştım ve soru çözdüm kızlar:nazar::nazar::nazar: Sayenizde kendime geliyorum tekrar:KK9:
maşallah güzelime :nazar::nazar: aferin sana :KK9:
Bir derdim varda bir arkadas kpss ile ilgili bi konu acmis bir kisi de yorum yazmış kk nın kpss topigiyle hazırlandığından ve orada herkesin birbirine yardimci oldugundan bahsetmiş. Bu sekilde duydum naminizi:) ve aranıza katilayim dedim telden resim yüklenmiyor galiba. Masa mi çekecektim
hımm :KK16: o zaman hoşgeldin sefalar getirdin :KK16: telden atılıyor mu bilmiyorum. ben pcden giriyorum hep canım

Allah kabul etsin badem :KK16:

ay ben bugün sadece ölçmeden 60 soru çözdüm :KK37:

ama kuzum önlisans bu :) önlisansta 83 puan ortalama 70 74 net yapar. Lisansta 83 için 90 nete yakın yapmak gerekir
hesaplamalar farklı unutma :)

maşallah güzelime :nazar::nazar: aferin sana :KK9:

hımm :KK16: o zaman hoşgeldin sefalar getirdin :KK16: telden atılıyor mu bilmiyorum. ben pcden giriyorum hep canım

Allah kabul etsin badem :KK16:

ay ben bugün sadece ölçmeden 60 soru çözdüm :KK37:

nasılsın şekerim :KK23::KK23:

Merhaba kızlar:KK3:Bulanık da olsa masamı ve kitaplarımı ben de paylaşıyorum:KK42:
Eki Görüntüle 869122 Eki Görüntüle 869121

Clementine performansımda düşme var canım evet:KK31:

cnm umarım böyle söylediğim için kırlmamışsındır...bu topicte maşallah sen en düzenli çalışan arkadaşlarımızdan biriydin:nazar: ondan dikkatimi çekti..azmini hep takdir ederim bilirsin..aman nazar ettin diye düşünme olur mu..

işte benim masam :KK16:
Eki Görüntüle 869431

pXiVS.jpg

ofhkP.jpg

Eki Görüntüle 869438

Eki Görüntüle 869439

kalemliğim :KK16:

Eki Görüntüle 869440

Eki Görüntüle 869434

Eki Görüntüle 869437

Eki Görüntüle 869435

W379Z.jpg

bunlar da hiç ellenmemiş denemelerim :KK9: hatta en üstteki paketinden bile çıkmamış :KK9:

1nyE8.jpg

sedefim onur sen gibi düzenli kızı bulmuş hiç laf etmesin...maşallah cnm masan çok güzel..verimli çalışmalr:KK16:

ay hele ben cok sevıyorum kkdakı oyunları:126:
saatin nasıl geçtiğini anlamıyorum rengoşum ya :KK52: mesela ders arasında dur bi oynıyayım diyorum. sonra başından kalkamıyorum. bu gece olduğu gibi. ders yalan oldu. raporun sadece 60 ölçme :78:
cnm umarım böyle söylediğim için kırlmamışsındır...bu topicte maşallah sen en düzenli çalışan arkadaşlarımızdan biriydin:nazar: ondan dikkatimi çekti..azmini hep takdir ederim bilirsin..aman nazar ettin diye düşünme olur mu..

sedefim onur sen gibi düzenli kızı bulmuş hiç laf etmesin...maşallah cnm masan çok güzel..verimli çalışmalr:KK16:

ayy bunu onura sölicemmmmm :KK52: sağol şekerim :KK16:

X