2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Benim hepsi sağda solda duruyo yaaa ...
o zaman her köşeden bi poz istiyorum
vay be namımızı nerden duydun hoşgeldin canım maşallah aynen dediğin gibiyiz

bekliyorum en kısa zamanda o zaman. ama fark etmez ki belirgin oluyosa görelim yeter

Cupkekim masanın geniş olması daha iyi canım,bütün kitaplarını almış ne güzel

Yeni gelen arkadaşlar,hoşgeldiniz

Bugün alan,ölçme ve matematik çalıştım ve soru çözdüm kızlar Sayenizde kendime geliyorum tekrar

Bir derdim varda bir arkadas kpss ile ilgili bi konu acmis bir kisi de yorum yazmış kk nın kpss topigiyle hazırlandığından ve orada herkesin birbirine yardimci oldugundan bahsetmiş. Bu sekilde duydum naminizi:) ve aranıza katilayim dedim telden resim yüklenmiyor galiba. Masa mi çekecektim

Merhaba çıtır hatunlar ben geldim

Ben bugün kitap yüzü açmadım hafta sonu mevlüt yapacağız hazırlıklarla meşgulüz
Pazartesi başlarım tekrar

Biraz karagül bakayım dedim Özlem bebeğini kaybetti ya ay çok duygulandım Ben onun ellerinin içini ayaklarını öperek sevecektim filan dedi baya içlendim bende. yani iyi biliyorum o acıyı bende kardeşimi kaybettim yıllar önce

basın sağolsun canım

ya ben diğertopiğe denk geldim de senin yorumunla. sedulunun puanını cok merak ettim fazla gizemini koruyunca

basın sağolsun canım

ya ben diğertopiğe denk geldim de senin yorumunla. sedulunun puanını cok merak ettim fazla gizemini koruyunca

adilemir yorum yazmış ya balım :) yuvarlama 83 demiş o 82 küsür olduğunu düşünüyormuş
üff ne meraklıyım haaa

adilemir yorum yazmış ya balım :) yuvarlama 83 demiş o 82 küsür olduğunu düşünüyormuş
üff ne meraklıyım haaa

ya topikle alakam olmadıgı halde ben bile merak ettim
söyleyiversin o da yav ne merak ettiriyor bizi

ya topikle alakam olmadıgı halde ben bile merak ettim
söyleyiversin o da yav ne merak ettiriyor bizi

napıcan kuzum kimsenin düşüncelerine karışmazsın insanız işte türlü türlü nasıl iyi hissediyorsa öyle yapsın :)

bu ara da avatarın ne hoş

napıcan kuzum kimsenin düşüncelerine karışmazsın insanız işte türlü türlü nasıl iyi hissediyorsa öyle yapsın :)

bu ara da avatarın ne hoş

ya ondan değil kuzum söylemeyebilir tabi de
yüksek puan almak bize de nasip olsun nasıl bir duygu merak ediyorum

sağol fındıgım

ya ondan değil kuzum söylemeyebilir tabi de
yüksek puan almak bize de nasip olsun nasıl bir duygu merak ediyorum

sağol fındıgım

kuzum haziranda 84 ler gidebildi 83,9 lar filan sınırda kaldım diyordu 83 civarı işte mantık yürütürsek inşallah yorumlarımızı görmez

maşallah güzelime aferin sana
hımm o zaman hoşgeldin sefalar getirdin telden atılıyor mu bilmiyorum. ben pcden giriyorum hep canım

Allah kabul etsin badem

ay ben bugün sadece ölçmeden 60 soru çözdüm

ama kuzum önlisans bu :) önlisansta 83 puan ortalama 70 74 net yapar. Lisansta 83 için 90 nete yakın yapmak gerekir
hesaplamalar farklı unutma :)

kuzum haziranda 84 ler gidebildi 83,9 lar filan sınırda kaldım diyordu 83 civarı işte mantık yürütürsek inşallah yorumlarımızı görmez

görsün görsün kızmaz o bize
merak kötü değil ki hem

nasılsın şekerim

Merhaba kızlarBulanık da olsa masamı ve kitaplarımı ben de paylaşıyorum
Eki Görüntüle 869122 Eki Görüntüle 869121

Clementine performansımda düşme var canım evet

cnm umarım böyle söylediğim için kırlmamışsındır...bu topicte maşallah sen en düzenli çalışan arkadaşlarımızdan biriydin ondan dikkatimi çekti..azmini hep takdir ederim bilirsin..aman nazar ettin diye düşünme olur mu..

sedefim onur sen gibi düzenli kızı bulmuş hiç laf etmesin...maşallah cnm masan çok güzel..verimli çalışmalr

ay hele ben cok sevıyorum kkdakı oyunları:126:
saatin nasıl geçtiğini anlamıyorum rengoşum ya mesela ders arasında dur bi oynıyayım diyorum. sonra başından kalkamıyorum. bu gece olduğu gibi. ders yalan oldu. raporun sadece 60 ölçme :78:

ayy bunu onura sölicemmmmm sağol şekerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…