2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

günaydın canım neden kafan dağınık:26:

dün sevdicekle biraz tartıştık, bugün de başka sebepten tartıştık, aklım onda kaldı bir de dershane geçen salı başlayacaktı; ama haftaya alındı, içim huzursuz oldu. kaydımı aldırsam mı diye düşünmeye başladım günlerdir ders de çalışamıyorum hiç ona canım sıkılıyor

ben de güvenlik demiştim; ama yanlışmış :26:

bu sözü çok seviyorum canım, aynen dediğin gibi. inşallah teyzeciğin en kısa zamanda atlatıcak kuzum, anneciğin de nur içinde yatsın
bade bak ne buldum, bana geçen anlatmıştın ya, gerçekten motivasyonumu artırdı yazıyı okumak.
Kızlar sizler de okuyun, bizim çalışma şartlarımız daha iyi, biz neden yapamayalım ?
sağol kuzum paylaşım için. ben biliyorum bu kadını. sanırım 2 sene önce sevgi meleğinin açtığı kpss topiğinde vardı. bazen takip ediyodum. gerçekten çok azimliydi. helal olsun diyorum. ve benim gibi bi tarih özürlüsüne umut verdiği için de ona teşekkür ediyorum
kolay gelsin kuzuşum
niye dalgın kuzum? sağol tatlım. bileğimde ufak bi problem vardı. bilekliğimi taktım dün bugün ağrım pek yok
kolay gelsin kuzuşum
maşallah kuzum ben de dün hiç çalışmadım ama bugün öyle olmıcak hem bugün yaklaşma yaklaşma çatışması içindeydim pazarda gezmek mi, ders çalışmak mı diye diye zor olsa da derste karar kılmış bulunmaktayım, hatta annemin 5 dk önce arayıp gel hadi diye ısrar etmesine rağmen evdeyim
sanki bu soruyu geçen yıl mı daha önce mi bilmiyorum ama burda tartışmıştık kuzum. öyle bişey hatırlıyorum. bence de güvenlik çok bariz. silahını saklamakla kendini gerçekleştirmiş bi insan olmak arasında hiçbir bağlantı yok. ama yine de istersen dershaneye giden arkadaşlar öğretmenlerine sorsunlar.
Merhaba kızlarBulanık da olsa masamı ve kitaplarımı ben de paylaşıyorum
Eki Görüntüle 869122 Eki Görüntüle 869121

Clementine performansımda düşme var canım evet

ayy harikaaa kuzumun masası çok beğendim. canım benim senin annen hala sizde mi? o yüzden de performansında düşme olabilir. anneler hep bir arada olmak istiyor ee bi de sizde hasretlik var kuzum

sedefim o sorunun benzerini ben yazmıstım kuzum buraya. ona da güvenlik demiştik k. gercekleştirme idi cevabı

kuzum tartısmalar olur hiç takma elbette barışırsınız Allahın izniyle.
1hafta daha bekle canım bu kez yine acılmazsa o zaman kararını verirsin. çünkü yeni dersaneye kaydolacak olsan dönem ortası oldugu için fazla fiyat verirler ya da olmazsa şimdiden başka dersanelerle görüş öyle düşün sen bilirsin kuzum:26:
kendini dersaneye şartlamadan çalış ama safranın paylaştıgı yazıyı oku motiven gelir kuzum. bir kere dersın basına oturup zorlayınca gerisi gelir inşallah

Son düzenleme:
kızlaR P3 PUnım ile tercih yapabiliyomuydum 2013 le bide monalisa nereleri yazdın
dün çalışamadım kızlar bugünde nöbetçiydim 50 kadar soru çözdüm akşamada gelişim biter inş.

macaronum yediiklimden mi bu soru?
aynen böyle bir soru vardı çünkü. kendini gercekleştirme demişti cevaba ama mümkün değildi yani:44:

canım senin paylaştığını görmemiştim.arada kaçırmışım demek kii..neyse cevaba oy birliğiyle güvenlik diyoruz.en uygunu o çünkü

sen çok iyi çalışıyodun dersanem Nazar noldu ki.deneme sonucuna mı üzüldün

Haklısın canım.Torpille bir yere yerleşenlerden ileride kat kat acısı çıkacak bunun.Bu dünyada olmazsa öteki dünyada kesin çıkacak.Rabbim hiç kimsenin hakkını kimsede bırakmaz.

Canım çok üzüldüm.Annen için başın sağ olsun.Teyzene de rabbim en kısa sürede şifa versin, iyileştirsin inşallah.Ne zaman bunalırsan sıkılırsan buraya yaz canım.Belki sıkıntını geçiremeyiz ama en azından destek oluruz.Burada anlatınca rahatlarsın biraz da olsun.Dertler, üzüntüler paylaşınca hafifliyor.

Günaydın kızlar renginacım mantarkayacım sizlere çok teşekkür ediyorum gönderdiğiniz net bilgileri için rabbim sizlerinde gönlğne göre versin inşallah

Bir şey değil canım.Rica ederim.İnşallah işini görür siteler.Amin Allah'ım herkese yüreğindekini nasip etsin inşallah.

kızlaR P3 PUnım ile tercih yapabiliyomuydum 2013 le bide monalisa nereleri yazdın
dün çalışamadım kızlar bugünde nöbetçiydim 50 kadar soru çözdüm akşamada gelişim biter inş.

Canım P3 puanınla tercih yapabilirsin ama 2012 puanınla.Çünkü çift yıllardaki puanınla memur alınıyor.Çalışmana da maşallah diyorum.Benim azimli arkadaşım.

dersanem ne cok kitabın var maaşallah canım pek de düzenli
niye motiven yok canım:26:

Canım daha eğitim soru bankalarımızı vermediler(Yediiklim),yani daha fazla aslında;ama bilmiyorum sanki birisi enjektörle bütün enerjimi çekmiş.Eski motivem yok.Sen napıyorsun canım,başla artık canım alana,ben biraz da alandan dolayı gerginim.2013 ALAN sorularımızı indirdim.Soruları görünce içime kapandım

Sedefim dua et canım bana,güzel yüreklim..Masam,kitaplarım,her şeyim var da çok korkuyorum.Aşırı uyarılma beni geriyor ve motivemi düşürüyor.:18:Bugün çalışıyorum ama raporum gelicek inş.

Bu nazar sadece ziyaretçilerden değil canım yaa,dershanedeki bazı arkadaşlar da nazar ediyor

Seviyorum sizleri kızlar,iyi ki varsınız

kupan ne zarif öyle gayet düzenli hepsi ,iç açıcı bir masan var

eh be kuzum gittim işşimi gördüm geldim,sorun çıkmadı diyebilsen bi kerede,ne aksilikler,tuhaf insanlar onların tuhaf yorumları
bu son aksilik olur umarım...geçmiş olsun kuşum

beğenmene sevindim canım,sevdicek pek beğenmedi açıkmış rengi erkek içinbasit ör tatlım motive ediyor,yapıp bitirdiğinde karşısına geçip bakmak keyifli oluyor

hep anlat sen kuzum,hep gelRabbim şıfasını versin tez zamanda,sevdiklerine bağışlasın,,çok geçmiş olsun...

kızlar masa resmi paylaşma fikrini kim ortaya attı yaw, ben paylaştım sadece baska kimde yok

ben paylaşacağım akşama canım,benim fikrimdi

kım fikir verdı hatırlamıyorum canım ama benım masam suan dağınık diye cekmedım:26:

olsun benimde aynı,peçete bardak elma her şey var

6 video kafa ister canım,maşallah çalışmalarına

Bu ara da deneme yaptım bugün. Gk-gy de 94 net yerlerdeyim resmen ne geometri çözebildim ne coğrafya. Bitirecek bu coğrafya beni Baştan başlayacağım kitaplarım bitince..

maşallah
bana güzel bir net gibi geldi canım:18: bölümün için az mı :26:

sağlık ocağında bi doktorumuz vardı onun çalışma masası gibi aynı bi harita farklı ve kitapların içeriği ne güzel düzenlemişsin

nöbet mi tutturuyorlar hocam işleri görülsün de gerisi önemsiz bide geçenlerde pasta börek falan yapmıştın yanlış değilsem ne çok uğraştırıyorlar

adet sancısından geberdim,ilaç içtim daha iyi şimdi akşam yoğun bir rapor ve masamın o harika resmiyle gelcem

evet evet kuzum ben de onu hatırladım herhalde o zaman kesinlikle güvenlik diyoruz
motivasyonunuz düştüğünde beklerim... bende kpss b den hazırlanıyorum. Allah yardımcımız olsun inşaallah ...

http://www.kadinlarkulubu.com/kamu-...erbelgesellermuzi-kler-vs-paylasim-alani.html
paylaşım için teşekkürler
niloş ablam maşallah çalışan biri olarak gayet iyisin bu arada mp3lerin hepsini attım sana iyi dinlemeler
aynen kuzum bence de :13:
dualarım seninle meleğim aslında aşırı uyarılma yaşıyosan derslere biraz ara vermeni tavsiye ederim. çok değil tabii mesela 1 günlük bi ara. o gün hiç kitap açma, yürüyüş yap, film izle. bence seni biraz rahatlatabilir

aynen cupkekim ya hep beni buluyolar gerçi devlet hastanesindekilerin çoğu öyle işte, bi daha çok zorunda kalmadan gitmem
sana da çok geçmişler olsun ben de masamın resimlerini çektim şimdi paylaşıyorum

Teşekkür ederim dualarınız için çok sağolun..

Sedefim o sözü bende çok severim ayrıca çatışmadan karlı çıkmana da sevindim

oy kuzum bizde seni dershanecim bak karamsarlığa ya da olmayacak gibi bir düşünceye kapılma maşallah senin çok güzel bi çalışma stilin vardı ve umutlu idin şimdi ise olmayacak diye düşünmenden dolayı canın sıkılıyor ve enerjin kalmıyor ve böyle giderse kendini gerçekleştirirsin iyi düşünelim güzel şeylerin hayallerini kuralım ve iyi olsun.. silkelen ve Allah'ın izniyle olacak de canım ve inşallah olacak..

kızlar desteğinizi dualarınızı bilmek çok güzel hepiniz sağolun.. bu gün bende düne nazaran daha iyiyim tarihten dış ilişkiler ve ölçmenin üçüncü konusu bitti sorular çözüldü akşam ütü yapacak gibiyim onun için rapor bu kadar

Cupkekim yorumun beni çok güldürdü canım,teşekkür ederim

Sedefim zaten birkaç gündür çok az çalışıyorum,bir de dinlenmek için bırakırsam hiç dönemem sanki.Stresim geçicek sayenizde inş. bebeğim sağol

Morisim İnşAllah iyi olur hepimiz için canım,İyi ki inançlıyız yoksa ümitsizlik çok zor.Teşekkür ederim moral verdiğin için

tamam o zaman meleğim sen daha iyi bilirsin kendini rahat ol relax bak daha kasım bitmedi bile. önümüzde aylar var. son ay bol bol stres yapcaz zaten, şimdiden harcama enerjini
Yerim ben senin masanı,kitaplarını ,kalemliğini,ojelerini...

ojelerime başka yer bulamadığım için malesef oradalar

niye dalgın kuzum? sağol tatlım. bileğimde ufak bi problem vardı. bilekliğimi taktım dün bugün ağrım pek yok

çok geçmiş olsun canım, ihmal etme de bi daha ağrımasın bilekcin düşünmekten... ufak tefek şeyleri çok düşünür oldum sanırım bu aralar masana da bayıldım hani

düzelttik gibi rengiş, sağ olasın :26: zaten bizim atışmalarımız öyle uzun sürmüyor; ama ben çok huzursuz oluyorum aramız limoniyken :26: aslında dershaneyi baya araştırıp gitmiştim; ama içine girmeden anlaşılmıyor işte. bir de bana mayıs başında bitecek dediler; ama ders saatlerini hesapladığımda haziran ortasını bulduğunu farkettim, şaştım kaldım haklısın dershaneye şartlamamam gerek kendimi, o kısmı akışına bırakıp benim evdeyken elimden geleni yapmam gerek

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…