2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bende sılayı çok dinliyorum

canlarım sizin sohbetinize doyum olmaz ama uykum geldi
iyigeceler sevgi pıtırcıklarım
haa bi de onu seviyorum tuğbam ikisi
iyi geceler şekerim

iyi geceler tuğbim tatlı rüyalar

ben de uyumaya çalışayım ama uykum gelmez de daha bu gülmeden sonra
sana da iyi geceler şekerim nickine bile koşullandım renginayı görünce gülüceğim geliyo

haa bi de onu seviyorum tuğbam ikisi
iyi geceler şekerim

sana da iyi geceler şekerim nickine bile koşullandım renginayı görünce gülüceğim geliyo

hadi sen de uyu sedefim geç kalkıyorsun sonra
iyi geceler

uyuyamam yaa aklım onurda :18:
Allah korusun aklıma kaza fln kötü kötü şeyler geliyo. şoför uyuyakalırsa fln off Allah korusun :18:

ayy kuzu o nasıl düşünceler öylee
kötüyü çagırıyorsun böyle. tövbe de

Kuzucuklar merhaba ben geldim. Neler kaynatmışsınız siz öyle?Geçmişi oku oku bitmedi vallahi.

Bugünkü raporum:Kümeler de bitti.Videosunu izledim. 2 soru bankasından 118 soru çözdüm. 1 tane de 29 soruluk paragraf testi çözdüm.Bugün nedense çalışmaya başlamakta zorlandım.Düşünün ki çalışmaya ilk başladığımda saat 19.00du. İşte o vakitten sonra bunları yapabildim.Ama ben neden böyle olduğunu da biliyorum.Bilgisayarın başına oturdum mu kalkmam çok zor oluyor. Dur şuna bakayım dur şuna da bakayım derken vakit su gibi geçmiş.Artık kendi kendime söz verdim.Yarından itibaren uykudan kalkınca sadece buraya uğrayacağım ve hemen bilgisayarı kapatacağım.

Vallahi kızlar ben sizlerle iyi ki tanışmışım.Sizleri çok sevdim.Buranın müdavimi oldum.Bir gün girmesem topiğe kendimi kötü hissediyorum.İyi ki varsınız kuzucuklarım.

uyuyamam yaa aklım onurda :18:
Allah korusun aklıma kaza fln kötü kötü şeyler geliyo. şoför uyuyakalırsa fln off Allah korusun :18:

Tatlım iyi düşün iyi olsun.Yatmadan önce de dua et Rabbime sevdiceğin gideceği yere sağ salim varsın diye. Öyle daha rahat uyursun belki.:44:

maaşallah canım yine iyi calısmıssın biz e seni çok sevdik hep gel olur mu

sedefim güzelce dua et uyu kuzum kötü düşünme sakın
ben de kactım kızlar iyi geceler

Son düzenleme:
Renginacım sen de gececisin galiba bu gece.Seni bu saatlerde pek göremiyordum.Daha iyi misin tatlım şimdi evdeki sorunlarda bir düzelme var mı?

Renginacım sen de gececisin galiba bu gece.Seni bu saatlerde pek göremiyordum.Daha iyi misin tatlım şimdi evdeki sorunlarda bir düzelme var mı?

bugün canım sıkkın diye kaldım bu saate canım hem kızlarla sohbet de edince iyi geldi
aynı evdekilerle de bakalım zaman gerekli sanırım:97:

maaşallah canım yine iyi calısmıssın biz e seni çok sevdik hep gel olur mu

sedefim güzelce dua et uyu kuzum kötü düşünme sakın
ben de kactım kızlar iyi geceler

Sağ ol kuzum. Gelmem mi canım gelirim hem de koşa koşa.İyi geceler canım.Tatlı rüyalar.

bugün canım sıkkın diye kaldım bu saate canım hem kızlarla sohbet de edince iyi geldi
aynı evdekilerle de bakalım zaman gerekli sanırım:97:

Üzülme canım.Zaman her şeyin ilacıdır.Hani vardır ya şer dediğimiz bazı olaylar daha sonra hayırlı çıkar.Bence babanın öğrenmesi şimdilik kötü bir olay gibi görünmesine rağmen ilerde hayırlara vesile olacak.

inşallah canım.
vardır Allah'ın bir bildiği diyorum ben de dediğin gibi bakalım.

Canlarım benim yine yapamadığım bir soru var.

1)Herkesin tercih yaptığı bir dershanedeki öğrencilerin %60'ı sayısal bölümden, %30'u eşit ağırlık bölümünden tercih yapmaktadır.
Öğrencilerin %20'si ise yalnız sözel bölümden tercih yapacağına göre hem sayısal hem eşit ağırlık bölümünden tercih yapanlar dershanedeki öğrencilerin yüzde kaçıdır?

A)5
B)10
C)15
D)20
E)30

Cevap:10

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…