2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ikiniz de çok haklısınız..
benim de tahammül gücüm yok artık. :KK14:

dinlemedim rengoşum. o benim en sevdiğim dizimin çakması olduğundan diziyi de izlemiyorum :KK1:

iyi geceler morisim :KK16: çok sevindim kardeşinin daha iyi olmasına. inş yarın onu çok yormazlar da daha iyi toparlanır :KK54:

kuzum zaten diziyi cok yapmacık oynuyorlar biri bile gercekci değil ki:KK25:

''ı m sorry o love you'' yu izle sen. yanında da bi tuvalet kağıdı bulundur. o kadar diyim sana :KK1:

ayy sedefim senin yazdıklarını önce kendi belleğimin izin verdiği şekilde okuyorum bugun hep:KK9:
ı am sorry ne sorii diye sarkı vardı ya bilir misin komik bir şey onu diyorsun sandım:KK60::KK60:

Son düzenleme:

ayy sedefim senin yazdıklarını önce kendi belleğimin izin verdiği şekilde okuyorum bugun hep:KK9:
ı am sorry ne sorii diye sarkı vardı ya bilir misin komik bir şey onu diyorsun sandım:KK60::KK60:

ama ben burda koptum belleğini yidiğim benim :KK60::KK60::KK60::KK60:

kız cips yiyodum boğazımda kaldı Allah iyiliğini versin :KK60::KK60::KK60::KK60: bu gece beni çok güldürdünnnn :KK52::KK52::KK52::KK52:

offf gece gece sesli güldüm yaa :KK60::KK60:
az önce sedefin yiğeninin adını sordum ömer meriç dedi ben ömer dincer anladım :KK60:
yok yok iyi değilim :KK9::KK9:

ona da güldüm ama bu daha iyiydi kuzum:KK60::KK60:
şarkının devamı da şöyleydi "güzelim size noli dürü dürü düt düt dütdürü " :KK52::KK60:

ona da güldüm ama bu daha iyiydi kuzum:KK60::KK60:
şarkının devamı da şöyleydi "güzelim size noli dürü dürü düt düt dütdürü " :KK52::KK60:

yaa tugbişşşş :KK60::KK60::KK60::KK60:
ay ölüyorum galibaa :KK60::KK60: sonunun dürütüttü diye bittiğini bilmiyordum :KK60:
bitirdi beni:KK52::KK52::KK52:

açtım daha 10.saniyede klipte silkroad çıktı yaa :KK52: onun klipte ne işi varsa :KK52: hay benim şansıma. neyse zaten kapadım hemen, 30 saniye dayanabildim :KK53:

açtım daha 10.saniyede klipte silkroad çıktı yaa :KK52: onun klipte ne işi varsa :KK52: hay benim şansıma. neyse zaten kapadım hemen, 30 saniye dayanabildim :KK53:

sana demiştim:KK52::KK52:
ay durun biraz kalkayım ben kendime geleyim:KK9:

X