2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kuzum zaten diziyi cok yapmacık oynuyorlar biri bile gercekci değil ki

''ı m sorry o love you'' yu izle sen. yanında da bi tuvalet kağıdı bulundur. o kadar diyim sana

ayy sedefim senin yazdıklarını önce kendi belleğimin izin verdiği şekilde okuyorum bugun hep
ı am sorry ne sorii diye sarkı vardı ya bilir misin komik bir şey onu diyorsun sandım

Son düzenleme:

ayy sedefim senin yazdıklarını önce kendi belleğimin izin verdiği şekilde okuyorum bugun hep
ı am sorry ne sorii diye sarkı vardı ya bilir misin komik bir şey onu diyorsun sandım

ama ben burda koptum belleğini yidiğim benim

kız cips yiyodum boğazımda kaldı Allah iyiliğini versin bu gece beni çok güldürdünnnn

offf gece gece sesli güldüm yaa
az önce sedefin yiğeninin adını sordum ömer meriç dedi ben ömer dincer anladım
yok yok iyi değilim

ona da güldüm ama bu daha iyiydi kuzum
şarkının devamı da şöyleydi "güzelim size noli dürü dürü düt düt dütdürü "

ona da güldüm ama bu daha iyiydi kuzum
şarkının devamı da şöyleydi "güzelim size noli dürü dürü düt düt dütdürü "

yaa tugbişşşş
ay ölüyorum galibaa sonunun dürütüttü diye bittiğini bilmiyordum
bitirdi beni

açtım daha 10.saniyede klipte silkroad çıktı yaa onun klipte ne işi varsa hay benim şansıma. neyse zaten kapadım hemen, 30 saniye dayanabildim

açtım daha 10.saniyede klipte silkroad çıktı yaa onun klipte ne işi varsa hay benim şansıma. neyse zaten kapadım hemen, 30 saniye dayanabildim

sana demiştim
ay durun biraz kalkayım ben kendime geleyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…