2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

öyle demeyin yaa nasıl çağırırım gel diye
şimdiye kadar böyle durum yaşanmadığı için cok cekinirim ben:26:

canım nasıl olsa olacaktı ha biraz geç ha biraz erken.. Bakalım Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler..

şimdi bulaşmasam da canım evlenince yandım. çeyize pes alcakmış. pes atmak gibi olmıcak hayalleri var eğlenceli oluyo oynuyoruz bazen; ama onun kadar bağımlısı değilim. dediğin gibi yapmak aklımda

anemmm : kaş yapayım derken göz çıkardım

şimdi olmasa bile sınavdan sonra olabilir kuzum. belki şimdi tanıyıp bi onay vermek isterler. ondan sonra sınavdan sonra bişeyler isteyebilirler. inşallah yaşadığın şerden sonra bu hayır gelir kuzucum

canım nasıl olsa olacaktı ha biraz geç ha biraz erken.. Bakalım Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler..

anemmm : kaş yapayım derken göz çıkardım

inşallah hayra gelir sonu canlarım aminn ben de öyle düşündüğüm için biraz rahatlıyorum aslında. nasip bakalım Allah büyük.

kızlar Monayı merak ettim bu gun geldi mi?

selam tugbaa :)

Son düzenleme:

canım Monam bir süre foruma girmeyeceğini söyledi
az kafasını dinlesin de öyle gelsin bakalım

kıyamam ya bugün benim de aklıma geldi o. tam da hassas sürecimizde sanki daha çok şeyler yaşıyoruz kızlar yaa eskiden hayat daha kolaydı sanki :26: çoğumuzda her şey üstüste geliyo

kızlarım bir aşk hikayesi dizisindeki her seye çaredir zaman sarkısını dinlediniz mi?
cok begeniyorum ben

kıyamam ya bugün benim de aklıma geldi o. tam da hassas sürecimizde sanki daha çok şeyler yaşıyoruz kızlar yaa eskiden hayat daha kolaydı sanki :26: çoğumuzda her şey üstüste geliyo

büyüyoruz canım.. biz büyüdükçe sorunlarımızda hayatın bize yüklediği sorumluluklarda büyüyor..

belki de biz cok yıprandık eskisi kadar kaldıramıyoruz kuzum
ben eskiden daha güçlüydüm mesela
fazla tükendik artık

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim kızlar.. kardeşim biraz daha rahatladı burda sizinle sohbet etmek istiyorum ama gözlerim kapanıyor

ben dinlemedim renginacım

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim kızlar.. kardeşim biraz daha rahatladı burda sizinle sohbet etmek istiyorum ama gözlerim kapanıyor

ben dinlemedim renginacım

tamam canım uykun geldiyse uyu tabi iyi geceleer morisim

büyüyoruz canım.. biz büyüdükçe sorunlarımızda hayatın bize yüklediği sorumluluklarda büyüyor..

belki de biz cok yıprandık eskisi kadar kaldıramıyoruz kuzum
ben eskiden daha güçlüydüm mesela
fazla tükendik artık

ikiniz de çok haklısınız..
benim de tahammül gücüm yok artık.

dinlemedim rengoşum. o benim en sevdiğim dizimin çakması olduğundan diziyi de izlemiyorum

iyi geceler morisim çok sevindim kardeşinin daha iyi olmasına. inş yarın onu çok yormazlar da daha iyi toparlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…