2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bence sen de çok şanslısın, hem sevdiğin adam her an yanında olduğu için hem de bir bebişin olduğu için dershaneye gitcem de henüz kayıt yaptırmadım, hangisine gitceme karar dahi veremedim. öncelikle sadece matematik için gitcem, sonra da gy-gk için. eb ve alana da kendim çalışırım diye düşünüyorum; ama bakalım...

Tünaydın kızlar, nasılsınız bakalım bugün? Ben çok depresifim bugün ya bi huysuzluk sevimsizlik var ki üzerimde sormayın gitsin Sevdicekle kahvaltıya gittik dersaneden sonra, kıyamam "kahvaltı mı yaptım dayak mı yedim bilemedim" diyo Adetim olucak o yüzden sanırım, uçan kuşa sinirlenesim var

Selam kızlarCumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
Bugün işlem-modüler aritmetik çalışacağım.Eğer vaktim kalırsa da alan çalışmayı planlıyorum.
Canlar ben şimdi çıkıyorum artık akşama rapor vermeye gelirim.Kendinize iyi bakın.Herkese kolay gelsin.Öpüldünüz tarafımdan.

Son düzenleme:

kıyamam yaa.. benim de reglden 1 hafta önce sinirlerim tepeme çıkıyo canım hatta onur direkt anlıyo. ''anlaşıldı seninkinin ziyaret günü yaklaştı'' diyo o kadarını da hoş görsünler. kız olmak kolay değil

Girmedim Sedefim:78: Üşendim gitmeye,onun yerine ders çalıştım.Ama yanlış yaptım tabi.Güya her denemeye girip sonuçları arasındaki gidişat raporumu not alıcaktım.Canım benim sen herkese kendini özel hissettiriyorsun,bebeğim benim sağ ol

niye gitmedin bakiim kızayım mı sana kuzum evet bence de gitmelisin. bak ben ders çalışmadan önce bi deneme yaptım, sırf diğer denemelerim arasındaki ilişkiyi göreyim diye. evet deneme çok zaman alıyo. hatta 1 gününü tamamen ona ayırman gerekiyo. konu çalışmadan çözmek de anlamsız aslında. şu an konu daha önemli. ama ne olursa olsun gir sen yine de. zararı olmaz. deneme ayrı bi psikoloji, test çözmeye benzemiyo. süre sıkıntın varsa denemelerle onu aşarsın. bi dahaki denemeye giriceğine söz ver bakiim bu denemeyi de al dershaneden evde çözersin
kıyamam ben sana sen de çok özelsinnn

Söz veriyorum:13: Sedefim,yüzümde gülümseme oluşturan güzel yürekli arkadaşım.Allahtan bir mani çıkmazsa giricem söz

tünaydın canım büyük ihtimalle adetten dolayıdır ben de hem sinirli olurum hem de ota b*ka ağlarım bu dönemlerde erkeklere acıyorum bazen sinirimizin en çoğundan onlar nasipleniyor

Kızlar mat çalıştım videolarını izledim sorusunu çözdüm birkaç testim var onları bitirip türkçeye geçeceğim mat çok oyalıyor

Söz veriyorum:13: Sedefim,yüzümde gülümseme oluşturan güzel yürekli arkadaşım.Allahtan bir mani çıkmazsa giricem söz

Kızlar mat çalıştım videolarını izledim sorusunu çözdüm birkaç testim var onları bitirip türkçeye geçeceğim mat çok oyalıyor

ikinize de benden gülen yüz veriyorum

tünaydın canım büyük ihtimalle adetten dolayıdır ben de hem sinirli olurum hem de ota b*ka ağlarım bu dönemlerde erkeklere acıyorum bazen sinirimizin en çoğundan onlar nasipleniyor

aynen onur diyo ki ''sen bu dönemde küçük emrah gibi oluyosun'' acıların çocuğu modunda her şeye ağlarım ben de

Maşşallah sayfalar almış başını gitmiş. Benimde boğazlarım şişmiş ondan akşam başım ağrımış
Kışı seviyorum ama işte hastalıklarda olmasa :)
Kolay gelsin hepinize çalışın kuzucuklarım bende anayasaya devam

ben sana ismimi msj atarım özelden istek yollarsın canım yediiklime gidiyorum ben sanada kolay gelsin konuşuruz yine

merhaba revda, benim branşım da sosyal bilgiler. inşallah atanır da dönersin güzel ülkemize güzel bi plan yapmışsın kendine, umarım faydalı oluyordur...
hoşgeldin 5. sosyalcimiz oldun geçen yıl tubam gelene kadar tektim bu yıl maşallahımızz var

merhaba kızlar tarih notları temize çekildi akşamada cografya türkçe halledilecek birazda soru çözeyim diyorum 3 haftalık not birikince yorulacam ama napayım tekrar oluyo

basenden estetik olmam açıkcası daha sonra kilo alımı olduğunda yağlar düzensiz yerleşiyormuş protakal kabuğundan daha kötü
oluyormuş zamanında araştırmıştım tamamen yok edecek çözümü olsa keşke şu meretin

Ziyaret olayı iyiymiş Rizzolli isles izledim azıcık iyi geldi sonrada uyudum, protesto ettim güya uyuyararak kendimi
Adetten canım da her ay her ay dengesiz oldum iyice, dersaneden bile erken çıktım, anayasa hocasına tahammül edemem diye

Kızlar ya bişiy sorucam ben size. Ben böyle çok fazla şeyden korkuyorum, en ufak sese bile irkiliyorum. Muhabbet kuşum var bi tane, dışarda bi ses oluyo ikimiz birden irkiliyoruz. Hadi tamam kuşlar ürkek hayvanlarda, bana noluyo. Doktora gitsem ne diycem ki, korkuyorum ben doktor hanım/bey mi diycem. Sizce neden olur bu durum? Son zamanlarda biraz iyi gibiydim. Ama birkaç gündür yeniden arttı sanki. Elimden geldiğince toplumda tepki vermemeye çalışıyorum ama, yakınımdakiler farkediyo. Napsam bilemedim.:26:

canım algıda hassasiyetin fazla demek ki, çevredeki sessizliği pek dinlememeye çalış

ya sorununun üstüne gideceksin ya da korkmaktan kaçacaksın tatlım
tepki vermemek için elinden geleni yapacaksın. o an başka şeyler düşünmeye çalışacaksın.
giderek azalacak böylece.

canım algıda hassasiyetin fazla demek ki, çevredeki sessizliği pek dinlememeye çalış

ya sorununun üstüne gideceksin ya da korkmaktan kaçacaksın tatlım
tepki vermemek için elinden geleni yapacaksın. o an başka şeyler düşünmeye çalışacaksın.
giderek azalacak böylece.

Saolun ilgilendiğiniz için kızlar. Yani bende öyle diyorum korkmıcam, tepki vermicem diye ama anlık oluyo işte. Zıplıyorum resmen ya Evde sürekli tv açık arada yüksek sesli müzik açıyorum alışayım sese diye ama cıks

Birden irkildiğin için bunun nasıl çaresi olur hiç bilemedim canım:26: eğer doğuştan değilse zaten geçer ama. kendini korkuya alıştırman lazım

Birden irkildiğin için bunun nasıl çaresi olur hiç bilemedim canım:26: eğer doğuştan değilse zaten geçer ama. kendini korkuya alıştırman lazım

Evet canım alışmak lazım, kendiliğinden geçer umut ediyorum. Teşekkür ederim

hoş buldum canım, atanamayan geliyor işte ben de ilk hazırlandığımda sürekli temize geçiriyordum notlarımı; ama sonradan büyük bi vakit kaybı olduğunu gördüm. bu yıl koyvercem gitcek içime de sinmez öyle ya :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…