2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Mona sıralaman çok iyiymiş aslında neyse bunda da vardır bi hayır. Zamanla görcez

Sönmesin hocam,,bebişine çok daha güzel bir hayat sunmak için yüklen bu sınava. Onun şansı için.

Ahh sorma hocam iyiydi de bi nane olmadı. Senin lise matematik mi ?

Yok canım coğrafya yazdığımı okudum da karışmı biraz:)) alan sınavı geldiği için matematik çalışsam mı çalışmasam mı bilemedim onu diyordu m:/

Yok canım coğrafya yazdığımı okudum da karışmı biraz:)) alan sınavı geldiği için matematik çalışsam mı çalışmasam mı bilemedim onu diyordu m:/

Kusura bakma gözümden kaçmış. Çalış bence,öğretmenlik olmasa bile memurluk için şansın olur.

ay kuzum benim tarihçi sinirli bir şeydi olmayan hevesimi de kaçırırdı
kuzum benimki taaa ortaokula dayanıyo. bi adam vardı ki sürekli bize ''hiçbir liseyi kazanamıcaksınız, hiçbir şeyi beceremiceksiniz meslek sahibi olamıcaksınız'' diye sürekli bize söyleniyodu, bi de hiç konu anlatmadan numaralarımızla bizi tahtaya kaldırıp sözlü yapıyodu, isimlerimizi de hiç söylemezdi hep numaralarımızla seslenirdi herkesin ortaokulda tüm dersi karnesinde 5 olurdu, bu adam hepimize 2 verirdi. biz de ağlıyoduk. bi de bu adamın benle yaşıt oğlu vardı, hatta şu an onurla ortak arkadaşımız oğlu babasına çekmemiş ortaokul bitti, oğluyla aynı liseyi kazandık. lise bitti, ben üniyi kazandım, bitirdim. onun oğlu daha yeni girebildi. diğer oğlu ise liseyi bile bıraktı. bize diyodu kendi çocuklarından buldu. ama o adam yüzünden hayatım boyunca tarihten nefret ettim
herşeyden önce ezber değil öğrenmek önemli çoğu şeyi beynimize kazımamız lazım
haklısın canım, ezber olunca hemen unutuluyo

hiç sorma tubim dün gece eve gelmeden önce daha durakta minibüs beklerken aradı, ''sediş hadi ne zaman gelcen gel de dizimi aç'' diye. pc kullanmayı da bilmiyo, sadece ben ona bi kaç bölüm ardarda açıyorum, onları tam ekran ve play yapmayı biliyo ama artık pcyi öğretmek şart oldu. tamam geliyorum dedim. geldim, daha içeri girmeden kapıda diyo ki ''sediiiişş hadi bana jun pyo ko yu aç'' diyo

ay sedefim benim de ortaokula dayanıyor
bizim ki tokat atıyordu haritada şehir yeri soruyordu bilmeyeni tokatlıyordu sinirli de bir şeydi. soru sormaya kokrkardık. put gibi adamı dinlerdik.
hakaret edip dururdu. biz bu haldeysek bir bildiğimiz var işte

hocam ben edebiyatçıyım, ama mata çok çalıştım artık 24 civarında yapabiliyorum. bu yıl matı fullesem diyorum

Ben bi kabak yemeği yapıp geliyorum

ooooo
inşallah emeklerinin karşılıgını alacaksın canım
ben de şu edebiyatla mati bir halledebilsem diğerlerine yavaştan bakarım artık

hocam hergün 1 saat gaz şuan için yeterli sayılır :)
hadi ama 2 ay içinde bitmez mi gk gy konu çalışması.
sonra deli gibi testtttt

biliyorum Muhat'ım benim zümrem olduğunu. ta diğer topikte tanışmıştık
yoksa unuttun mu sen
ben de ders çalışmak için şevk gelmesini bekliyorum pc başında

biliyorum Muhat'ım benim zümrem olduğunu. ta diğer topikte tanışmıştık
yoksa unuttun mu sen
ben de ders çalışmak için şevk gelmesini bekliyorum pc başında

canumm ben onu pirayeye yazmıştım
hocam bak ne yapalım.
ben bu yıl dereceye girmeye kararlıyım. en azından gk ve gy de derece istiyorum.
kendi ilim,izde 1,lik için çalışalım mı
bu arada öğrenciliğimi anlatsam oturur ağlarsınız bana
haline şükreder eski hocanızı bulup elini öpersiniz
sırf iyi öğretmenler de var dedirtmek için öğretmen oldum. çooookkkk şükür bütün öğrencilerim severler beni.
tuhaf bi itirafta daha bulanayım :)
ben dersanelerde durumu en kötü öğrencileri alırım ve onları derecelik duruma getirene kadar da bırakmam
keşke benim de benim gibi örtmenim olsaydı seviyorummm kendimii ulennnnn

canım valla ben kazanacak puan alsam başka bir şey istemem
derecede de gözüm yok. atanayım da tek
ama sen inşallah girersin dereceye. çok isterim.

Ben varım hocam.

annene bittim sedefim
öğret öğret canım hemen öğrenir emin ol

kızlar size bir şey sormam gerek dün gece kendimi yedim bitirdim :18:
bahsetmiştim belediyedeki kreşte iş bulma imkanım var diye o iş olacak gibi
iş şartlarını tam bilmiyorum öğrenicem ilerleyen günlerde ama şimdiden hevesimi
kırdı ablam.''bu senede iş yüzünden kazanamazsın'' dedi
dershaneye gitmemi istiyo.ama benimde çalışmaya gönlüm var
ne yapayım kızlar bi akıl verin.haftaiçi çalışıp.haftasonu dershaneye gidebilir miyim ? :26:
böyle yapanlarınız var mı ?

canım valla ben kazanacak puan alsam başka bir şey istemem
derecede de gözüm yok. atanayım da tek
ama sen inşallah girersin dereceye. çok isterim.
hocam şuan beni sadece derece olayı tetikliyor başka bişi değil.
önceki yıl 23soru bankası çözdüm. y.testler hariç olmadı nasip işte olmadı. alana hiç çalışmadım bakalım bu yıl ne yapcam

Valla canım benim dersanede de çalışan çok insan vardı ama ikinci dönem başı ipin ucunu bıraktı çoğu.Çok azimli ve kararlıysan ve yapabileceğine inanıyorsan sen bilirsin.Ama çok fedakarlık gerektirecek bu.

kuzum benim bir ara benim olduğum durumdasın. bak sen de bana aynı şeyi söylemiştin. sen yapabilirim diyor musun? bu riski göze alabilir misin? en önemlisi bu. çalışmak uğruna kazanamazsan kendini affetmezsin emin ol ben yapamam mesela. çok düşündüm ücretliyi ama sınav zor ben de çok takıyorum bir de çalışma ortamı araya girince zorlanırım. ama bak Leylas yaptı herkes aynı değil. sen kendini daha iyi ölçersin tatlım
inşallah olur canım. bu topikteki herkes kazanacak

Ben varım hocam.

yaparızzzzz hocammmmmmmmm
canım okul öncesi öğretmenleri bildiğim kadarıyla daha çok yoruluyorlar. hafta sonu da dersaneye gidersen dinlenecek zamanın kalmıyor.
belki 2 ay idare edersin ama sonra bu yorgunluk birikmesiyle, monotomlukla hevesin kırılacaktır.

kızlar çok sağoluniş şartlarını tam öğrenip ona göre karar vereyim :44:
dershane+çalışma hayatı zor olur ama ne bileyim içimde bi iş aşkı da yok değil :26:
belkide küçük bir öğrenci grubudur bilemiyorumki :18:
leylas bildiğim kadarıyla hem ücretli öğretmenlik yapıyodu hemde dershaneye gidiyodu
benim bi arkadaşım var o da ücretli öğretmenlik yapıyodu hem de dersini çalıştı
sıralaması 712.birazda kişide bitiyo tabi.gece hep hayırlısı neyse o olsun Allahım diye dua ettim
hayırlısı bakalım canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…