2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Video dinleme falan herşeyi yaptım canım.Dinlemediğim video, ders yok:)) bi amuda kalkmadığım kaldı:)) hatta matematik haricinde konu eksiğim yoktu. Yani ben öyle sanıyordum. Demek varmış. Soru çözümünde de sıkıntı yok ama ben hala aynı yerdeyim.

Burda çok gaza geliyorum heran ders çalışmaya başlayabilirim.

Sesli güldüm hocam,çok iyiydi. İnşallah istediğin yere gelirsin bu yıl. Ben de bir an evvel başlamak istiyorum ama biraz daha toparlanmaya ihtiyacım var.

sağolasın canım
ben telefon ekranıma bile hedef 90 diye yazmıştım. bir süre o gazla çalıştım sonra sağlık problemim oldu bir ara öyle bıraktım sonra tekrar sarıldım ve nasip olmadı işte

hatalarıma gelince konuları çok hızlı bitirmeye çalıştım başlarda çok yüzysel kaldım ama sonra sürekli tekrar ettim.
yanlışlarıma çok analiz ederek bakmadım.
matematikten 10 tane yapsam olur deyip üstüne düşmedim
alanı zaten biliyorum, yaparım deyip yine üstüne düşmedim.
güncellere de çok iyi çalışamadım.
zaman ilerledikçe zaten olmayacak deyip karamsarlığa kapıldım.

şimdi yapacağım ilk iş ayrıntılı kitaplar alıp tek tek analiz etmek. bunun için en geç Eylül'de mutlaka başlamam lazım ancak yetişir.

Bende ayrıntılı gideyim diyorum bu sene. Yeni çıkacak kitapları bekliyorum. Ama mata başlamam lazım başyacağım.

doğru diyosun canım sosyallik önemli.bi çarşıya çıkıp şöyle bi insan
yüzü görünce bile kendine geliyo insan
bu sene hatalarımızı gördük bu hataları bir daha yapmayız ve
iyi yerlere atanırız inşallah

bu sınava 3. girişimiz olacak ama biz 2. girişimiz sayalım
çünkü ilk sene utanarak söylüyorum (kafamı taşlara
vurmak istiyorum) hiç çalışmamıştım
tekrar söylüyorum kuzum temeli attık üstüne çıkmak kaldı
yaparız biz bu işi inanıyorum ya

aynen kuzum hep bu kötü hocalar yüzünden.. yaa demek ki neymiş öğretmen çok önemliymiş, ama kıymetimizi bilene..

tuğbim iş+ders çalışma ikisi bir arada olur
ama iş+ders çalışma+dershane zor olur.
çünkü dershanede bana göre vakit alan bişey, sonuçta ordan gelince evde de tekrar etmen lazım, evde de test çözmen lazım. git gel yol var zaman orda da geçicek.
bana da sevdicek dershaneye yazıl diyo.
ama ben dershanenin bana çok da katkısı olucağını düşünmüyorum, sizin gibi alan sınavım da yok. o olsaydı belki, haa bi de geçen yıl gittim dershaneye ordan da biliyorum zaten. sadece dershaneye git ve kpss çalış diyo
ama işte de çalışmak istiyorum senin gibi ve büyük ihtimal işte çalışıp kalan vaktimde kpss ye çalışıcam, dershane düşünmüyorum kuzum.

Son düzenleme:

evet kuzum aynen öyle
benim inancım da henüz yok kendime ama zamanla, çalıştıkça olacak inşallah

Son düzenleme:
edirne meb ücretli öğretmenlik duyurusu yapmış
ama anlayamadığım bir şey var
duyuru aynen şöyle

''ek ders ücret karşılığı görevlendirilmek isteyen okul öncesi öğretmenlerinin ekte yer alan dilekçe ile 2 eylüle kadar başvurmalarını rica ederim''

okul öncesi öğretmenleri diyo
ne yani sadece onlar mı başvurcak ücretli öğretmenliğe :26:

sedefim öyle değil de sanırım ek ders ücreti karşılığı okul öncesileri çalıştıracaklar.
diğer branşlara normal ücretli fiyatıyla.
öyle bir ayrım belirtmek için zannımca:26:

doğru diyosun sedefim üçü bir arada zorzaten dershaneye yazılırsam
eğer sadece alandan yazılıcam.hakkımızda hayırlısı olsun canım.senin bencede
dershaneye gitmene gerek yok.alan olmasaydı ben bu senede gitmek istemiyodum.
ama dershanenin denemelerin yazıl canım bence

matematik bilmiyorsanız zor oluyor ama matematik ve türkçe biliyorsanız sözel zaten ezber inkılap tarihine cok iyi calısın bence

katılmıyorum arkadaşım, ben mat yaptım da noldu, tarihi ezberledim de noldu, gene tarihi yapamadım.
matı yapamayan arkadaşlar için mat yaparak olur, tarih yapamayanlar için tarih yaparak olur.
ders olarak ayırmıyorum, hangisinde eksiksek o bizi olumsuz olarak etkiliyor.

peki diğer branşlarla ilgili bir açıklama yok mu kuzum
yani sadece okul öncecileri mi alacaklar :26:

sedefim öyle değil de sanırım ek ders ücreti karşılığı okul öncesileri çalıştıracaklar.
diğer branşlara normal ücretli fiyatıyla.
öyle bir ayrım belirtmek için zannımca:26:
hımm yani ek ders farklı,ücretli farklı.
diğer branşlar için bişey yazmamışlar duyuruda. sadece bu yazıyo, ben gidip bi mebe sorayım mı acaba kuzum?

tubim sadece alan için gitceksen git, bak monanın alan dersleri şubatta başlıcakmış, belki senin gidiceğin dershanede de öyledir, o zaman çok yorulmazsın. ama hepsi için gidersen yorucu olur kuzum. öğren bakalım şartlarını iyice bi işin. ondan sonra karar verirsin.
geçen yıl ihtiyaca gittim, feme gidenlerin çoğu yüksek çıkardı, daha da disiplinliydi sanırım ihtiyaçtan. o yüzden sevdicek feme git diyo. ama bana femde gy için bişey veremezler. gkde de hoca anlatcak dersten çıktığım an kafamdan uçucak. eğitim bilimlerinde zaten feme gidenler hocalarının hiç iyi olmadığını söylüyolardı. dershaneye gitmem çok mantıksız.
denemeler için gidebilirim kuzum

kuzum ek ders ücreti daha mı farklı bilmiyorum ama mutlaka okul öncesi hariç diğer branşlardan da alacaklar.
bu her sene böyle çünkü
biz ne desek yalan olur aslında en iyisi sormak kuzum

anlamadım ki kuzum?
ya siz de bi baksanız olur mu, edirne meb in sayfasında duyurular kısmında var.
sadece okul öncesi alcaklarsa bittim ben

kuzum baktım acaba her branş için ayrı ayrı açıklamama mı
yapacaklar ama saçma olur:26:
bence sen edirne il milli eğitim müdürlüğünü yarın bi ara

kuzum ek ders ücreti daha mı farklı bilmiyorum ama mutlaka okul öncesi hariç diğer branşlardan da alacaklar.
bu her sene böyle çünkü
biz ne desek yalan olur aslında en iyisi sormak kuzum

geçen senenin duyurularına baktım kuzum, orda da hem ücretli öğretmenlik için böyle ayrı bi duyuru var. hem de tüm branşlar için ayrı bi duyuru var. bizimki için ayrı bi duyuru yapcaklar herhalde.
bi kaç gün bekliyeyim. olmadı pzt gidip sorarım kuzum. ay birden panik yaptım. zaten bi baltaya sap olamadım bari ücretliyi yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…