2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hocam ben haftanın 6 gününe anlaştım.
ben her fırsatta test çözüyorum dersanede. yapamadıklarımı da ordaki hocalara soruyorum.
odaklanırsan yaparsın.

hocam ben haftanın 6 gününe anlaştım.
ben her fırsatta test çözüyorum dersanede. yapamadıklarımı da ordaki hocalara soruyorum.
odaklanırsan yaparsın.

inşallah hocam.dediğim gibi kişide bitiyo her şey.
ben kendime güveniyorum aslında.
hakkımızda hayırlısı olsun

hocam güzelmiş puanın aslında..
bu sene daha da güzel olacak inşaallah

Sorma hocam sorma içim yanıyor,çıra gibi...

Ben de 2 yıl boyunca dersane+okul götürdüm bu işi,zor ve yıpratıcıydı ama alan olmasaydı alacaktım meyvesini. Başka bahara kaldı.
maşallah monam maşallah
sistemin azizliğine uğradık ama bu senede sistem bizim azizliğimize uğrayacak inşallah

Sağ olasın canım benim,daha iyisi senin olsun. Sorma,harcandık bozuk para gibi.

kuzum geçecek bu günler sabredicez çalışıcaz ve muradımıza ericez Allahın izniyle

Muhatcım matın süper maşallah. Ben başlıcam antremanlarla matematikle başlıcak olan varsa beraber başlayabiliriz.

yok canım umut
inşallah 2014te olur. bu düşüncen için ayrıca teşekkürler

Burda atanmıycak kimse yok Allah'ın izniyle. Senin için hala öyle düşünüyorum:)) ben de atanma değilde artık derece istiyorum:))

küçük istedim hep Doğu da olsa olur dedim olmadı. Herhalde insan hayalleri oranında çalışıyor. Çıtayı yükselttim bu sefer. Ya hep ya hiç

Kızlar bide geçen sene yaptığımız hataları yazsak. Önce ben başlayım ders olsun.

Matematiğe yapamam diye yaklaştım hep. Çok üstüne gitmedim.

Konu çalışmadan testlere gömüldüm. Bazen bağlantı kuramadım konularda ( tarih öz)

Çözdüğüm soru sayısına odaklandım. 450 olduğunda mutluydum ama ne kazanıyordum hiçççç.

Ve alan sınavı benim branş coğrafya bizim sorular saçmaydı biraz. Çalışmıştım ama işe yaramadı.

Sonuçta 72 puanla kaldım. Ve bu sene farklı bi çalışma stili belirleyeceğim. Çünkü şaka gibi 3 yıldır 72 alıyorum eşim bile iyi tutturuyorsun maşallah diyor artık:))

Vatandaşlığı ve güncel bilgileri son ana bıraktım. Onun dışında bir hatam olmadığını düşünüyorum.

1-çok stres yaptım.aylar öncesinden sınav gününü düşünüp kalbim güm güm uyudum
2-konu çalışmayı abarttım sorulara fazla zaman ayırmadım(birazda alan yüzünden)
3-matematiğin etkisi azaldı diye matematiği es geçtim
4-ev kuşu oldum kendime zaman ayırmadım asosyal oldum

Sen konu ben test güçlerimizi birleştireydik iyiydi:))

Sosyallik çok önemli gerçekten ben hamileyken konuşacak kimse yoktu. Aynanın karşısında kendimle dertleşip ağlardım./ sonra gider ders çalışırdım.

Seninki kısmet olmuş canım 2014 te iyi bir yere atanıcaksın onun için. İyiki geçen yıl olmamış diceksin belki kim bilir.

Buradaki herkes çok emek verdi Pirayem ve gerçekten nasip değilmiş bu yıl hiçbirimize,buna ben de dahilim. İnşallah öyle güzel yerlere geliriz ki,bu kaybettiğimiz zamanların acısı bir nebze hafifler.

Son düzenleme:
Buradaki herkes çok emek verdi Pirayem ve gerçekten nasip değilmiş bu yıl hiçbirimize,buna ben de dahilim. İnşallah öyle güzel yerlere geliriz ki,bu kaybettiğimiz zamanların acısı bir nebze hafifler.

Evet herkes emek verdi. belki ben herkesten çok. buna İnan deli gibi ders çalışıyordum. Şimdi hatalarımı görmeye çalışıyorum. Yoksa hep çalıştım 3-4 yılımı dolu dolu Kpss çalışarak geçirdim. Tamam diyorum kısmet ama yapan diyorum nasıl yapıyor. Bak sen atanamıcaksın belki ama kendine güvenin var gk/ gy iyi yaptım yapabiliyorum diyorsun. Ben bunu hala söyleyemiyorum. Çok emek veriyorum ama karşılığını alamıyorum. Ve artık diyorumki kısmetten çıktı kesinlikle ben hatalı çalışıyorum.

Bunları kafamdan atmazsam çalışmaya başlayamayacağım. Hele gözümün önüne yaptıklarım gelince. İnsanın emeğinin karşılığını alamaması ne zor.

Bundan sonra çalışmalarımı yazmak istiyorum buraya. Kendimle cebelleşmekten kendimi suçlamaktan sıkıldım.

Hocam o zaman şöyle bir ölç,tart iyice düşün. Aç bütün konu anlatımlı kitapları,eksik olduğunu düşündüğün bütün konuları teker teker işaretle ve en kısa zamanda başla çalışmaya.Videolar var ders ders,onları mp3'e çevirip iş yaparken,yemek yaparken bile dinleyebilirsin,örtük öğrenme olur. Ve matematikten sakın kaçma.Çok kazmaydım ben afedersin,3-5 soru anca yapardım ama 2 yıl çok düştüm üstüne günde en az 2 saat çalıştım,kafama ağrılar girdi,bu soru neden çıkmıyor diye. 16 soru yapabildim sınavda ama hepsi de doğruydu.Bu yıl hedef 20 üstü. Mesela nasıl çalışıyordun bundan önce anlatsana biraz.

matematik bilmiyorsanız zor oluyor ama matematik ve türkçe biliyorsanız sözel zaten ezber inkılap tarihine cok iyi calısın bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…