2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tamam hocam bi gün toparlayıp buraya yazayım :)
ben çıkayım artık hocam, biraz mate bakayım.
herkes tatil yaparken fark atmaya çalışıyorum rakiplerime

ooooo
inşallah emeklerinin karşılıgını alacaksın canım
ben de şu edebiyatla mati bir halledebilsem diğerlerine yavaştan bakarım artık

bu sene temelimiz var kuzum yeterince konu çalışıp bol bol soru çözeriz
pegem hiç çözmedim ama iyi diyolar canım
annende bizim kervana katılmış desene sedefim
bu arada pirayecim hayırlı olsun yeni işin canım
monam güle güle kirlet kitaplarını

Teşekkür ederim canım benim.

Teşekkür ederim tatlım darısı is arayanlara artık

Sağol Pirayem.

Yeni kitap gibisi yok.Gerek roman olsun,gerek test kitabı.

Dimi ama:)) ben bu sene 2014 kitaplarını bekliycem. Kızlar konu anlatımında datamı, yediiklim mi, İhtiyaçmı diyorsunuz. Bu sene sıfırdan dan başlıyormuş gibiyim.yani önceki hataları tekrarlamak istemiyorum.

Ben gk-gy İhtiyaç,eğitime Yediiklim'den başlamıştım ilk.

eğitimde yediiklim,tarih data derim ben canım
datanın vatandaşlığıda güzel aslında ayrıntı çok bu sene pek ayrıntı sormadılar ama:44:

Son düzenleme:
Tamda aklımda bu vardı. Beğendinmi peki tatlım

İhtiyaç 2012,Yediiklim 2010 yayınlarıyla başladım 2 yıl önce çalışmaya canım.Tarih'i Data ile zirveye çıkardım. Ben çok memnun kaldım ama bütün yayınlardan da soru çözdüm. p3 84,p10 86 geldi çok şükür ama alan yüzünden atanamadım işte.

Son düzenleme:
O zaman tadından yenmez o kitap. Üstüne de Data soru bankası + Beyaz Kalem (Cahide Bolat) Soru Bankası ile cilaladın mı tamamdır.

Güzel anlatıyorsun tatlım ama gözüme büyüyor düşününce offff offff . Yolun başı aslında dimi ama benim için yolun sonu. Tekrar başa sarmak ne zor allahım sen yardım et bizlere, çalışma aşkıyla doldur her birimizi:/

Valla hocam inan hepimiz aynı durumdayız. Ben 3. sınıfta başladım çalışmaya,yurttan çıkmadım,çözmediğim yayın kalmadı,alan olmasaydı p10'da 226.sıradayım,istediğim yere atanacaktım. Bugün bir ton yeni kitap geldi işte,ben de toparlanmaya çalışıyorum,kafaya takarsak hiç olmayacak.

Ne güzel toparlanmışssın maşallah:)) ama laf olsun diye değil cidden gözümde büyüyor. Hele matematik alan geldi çalışsammı çalışmasammı? Çalışsamda sınavda yetişmiyor. Aklımda sorular sorular havada uçuyor. Bu sene hazırlanmayım diyordum bi ara yine olmuyor. Bırakamıyorum. İki ucu b.klu değnek Kpss benim için:))

Kendime gaz veriyorum 1 saat sonra sönüyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…