2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

mrb cnm..bunların içinde yediiklim keyifli tarih sıkılan ve temeli olmayanlar için akıcı... birde anayasa kitabı konu anlatımlı çok güzel ..eğitimde temeli olmayan arkadaşlara yediiklim eğitim konu anlatımlı modüler set süperr...ben geçen yıl yediiklim dershanesine gittiğim için bu kaynakları inceleme fırsatım oldu..konu anlatımlarını genelde yediiklimden çalıştım

Tamam canım çok teşekkür ederim ben yediiklimin anayasa ve tarih konu anlatımını alayım o zaman
Tarih ve anayasadan soru bankası önerebilir misin canım saçma sapan birşey almak istemiyorum :44:

Günaydın mı desem tünaydın mı:) Herkes iyidir inşallah..Kitap arayışları aktiviteler falan derken hızlanıyoruz hepimiz ne güzel..:) Bir de bendeki şu saldım çayıra durumu olmasa daha da güzel olacak..Eylülden galiba, bir halil sezai havası var üstümde buaralar, hep sonbahar yüzünden:)

Bu arada sayfalara bir göz gezdirdim de kitap araştıran hocalarım datanın tarihi, anayasası oldukça iyi geçen yıl çözmüştüm ama anayasa başlangıç için bunaltıcı derece ayrıntılı sorular..Başlangıç için uzman anayasa öğreten ve tarih öğreten devamında ise data tarih anayasa güzel, hatta data kesinlikle çözülmeli bence...

Hııı okadar iyi, sen çözdün de o zaman burada ne yapıyorsun derseniz, tamamen kendi beceriksizliğim, sınavda elime yüzüme bulaştırdım o ayrı konu

Canıımm deme öyle kıyamam
Kader kısmet hiç bilemezsin belkide senin için en hayırlısı böyleydi. Bu sene çalışacağız ve en güzel yerlere atanacağız inşallah oldu mu hiç moral bozma eğer işe girip ordan yiyeceğimiz ekmeğimiz varsa herşey yolunda gidecek ve nasıl atandığımızı bilemeyeceğiz :13:

Kitap tavsiyen için çok teşekkür ederim

güzel dualarına amiiiiinnn canım inşallah, tevekkül en güzeli, rabbim hayırlı zamanı biliyordur elbet..

tatlım ben daha başlamadım. 1 ekimde başlıcam kısmetse
kuzum sağolasın ama her ilde farklı farklıdır sistemleri. mesela ben edirnedeki ih.. ak.. den memnun değildim. ama bi arkadaş ankaradakinden çok memnundu. ama yine de genel olarak sistemlerini söylersen sevinirim. fikir olur.
bugün sevdicekle de gidip bi görüşücez. ben sadece denemelerine yazılmaya karar verdim aslında. ama dışardan öğrencilerin denemelere girmesine izin vermiyolarmış. parasıyla değil mi anacım ne olacak beni denemeye soksan..

Nabi Avcı stv haberin konuğuydu biraz önce.
şubat ataması hakkında ''Nurettin bey tavsiyede bulunmuş sadece.bizim öyle bir
açıklamamız yok.ek atamadan kalan boşlukları doldurucaz 2000 kadar açık var ''dedi
belli ki 2000 atamanın çoğu yine dinci olacak.bence bu sefer baraj da koymazlar

Son düzenleme:
merhabalar kızlar
okuldan geldim biraz dinlenip derse geçicem yarın ilk defa staja gidicem okuluma pek bi heyecanlıyım hevesle kıyafet topuklu ayakkabı aldım paraları saçtım geldim

ben genellikle konu ağırlıklı çalışıyorum şu an çünkü daha ilk defa kpss konularını görüyorum o yüzden de gün içinde pek soru çözmüyorum toplasan 100 ancadır hatta belki o kadar bile değildir sonradan hızlanırım değil mi normal mi şimdilik bu:26:

hayırlı olsun cicilerin :87:
şu an normal tabi canım ama senin okulun olduğu için
biraz daha hızlansan daha iyi olur bence:112:

Canım benim avantaj kitaptan almış olduğum kitaplar geldi haber vereyim dedim sana.Aldığım kitaplar da şunlar:

Data Yayınları 2014 KPSS Matematik Konu Anlatımlı

Data Yayınları 2014 KPSS Coğrafya Soru Bankası

Data Yayınları 2014 KPSS Anayasa Vatandaşlık Soru Bankası

Canım ben siteden memnun kaldım:) Siparişi pazar günü vermiştim.Bugün geldi.Bu kadar çabuk geleceğini tahmin etmemiştim.1 günde getirdiler. İstersen sen de siteden alışveriş yapabilirsin.

Merhabalar..Geçen dönem biyolojici arkadasım vardı,on senedir sınava giriyormuş,kızın bilgisi gerçekten vardı,o kadar umutsuzdu ki hep boşa kürek sallıyorum derdi dururdu dönem boyunca da söyledi bunu,hep 100 ya da en iyi rakam 150 kişi falan almışlar sizden,kıza diyordum umudunu kesme diye neyse bu sene kontenjan açıklandı 300 kişi aldılar sizden arkadasımın sıralaması da 320..Kız şpklarda tabi,mucize deyip durdu..Sonuç olarak imkansız diye bir şey olmadıgına bir kere daha tanık oldum..sizde başarabilirsiniz ben inanıyorum..

kuzum sen ne sanmıştın ki?
o 10bin atamadan 5bini yine dine gider diğer 5 bin de işte dağıtırlar şöyle böyle, gönüllerindn ne koparsa

Çok şaşırdım kuzum ya demek o kadar boş kalmış yine..Yakında yalvaracaklar ne olur sizden puan falan istemıyoruz gelin öyle gelin diye

şubatin üstüne güzel bir su iceyim :)

Kızlar Yargı 5555 eğitim bilimleri soru bankası konu konu mu hazırlanmış yoksa deneme tarzında mı?Bir de tek kitap şeklinde mi yoksa her ders için ayrı bir kitap mı basılmış?Araştırdım ama bulamadım.Bilen birisi beni aydınlatırsa sevinirim.Ay aklıma gelmişken Pegem'in eğitim bil. çözümlü 5000 soru bankası konu konu mu ele almış testleri yoksa karışık mı onu da sorayım.Kitaplar gelene kadar meraktan çatlayacağıma sizden öğrenirim daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…