2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

o zaman neden şubat ataması yapmayı düşündükleri anlaşıldı
ben anlamıyorum zaten her sınıfa bir din kültürü öğretmeni düşecek bu gidişle

Bugün İhtiyaç uzaktan eğitimle alana başladım.Şimdilik 2013 videoları ile.

Karışım problemi baktım biraz da.

Yarın da dersanem var.

Öpüyorum hepinizi.

o zaman neden şubat ataması yapmayı düşündükleri anlaşıldı
ben anlamıyorum zaten her sınıfa bir din kültürü öğretmeni düşecek bu gidişle

kuzum sen ne sanmıştın ki?
o 10bin atamadan 5bini yine dine gider diğer 5 bin de işte dağıtırlar şöyle böyle, gönüllerindn ne koparsa

kuzum sen ne sanmıştın ki?
o 10bin atamadan 5bini yine dine gider diğer 5 bin de işte dağıtırlar şöyle böyle, gönüllerindn ne koparsa

Allaha havele ediyorum onları ya
fransızca öğretmenliğine alan sınavı yaptılar kontenjan vermediler bir de
1 kişi bile atamadılar nasıl adalet bu

Tamam canım çok teşekkür ederim

Benim gibi tarihten nefret eden biri için iyi olabilir o zaman canım çok teşekkür ederim yazdığın için

data anayasa soru bankası bende vardı kaliteliydi soruları
kpss nin ilacı da böyle küçük küçük kartlar.onlarda faydalı oluyo
cebine koy çarşıda pazarda çıkar çıkar bak

O zaman bir tane data alıyorum zaten değişik değiişik yayınlardan çözmek lazım canım teşekkür ederim

Sınıf öğretmenliği canım temelim yok tarihe daha yeni başladım konu çalışıp ihtiyaç+murat yayınlarını çözüyorum. Bir tane daha alsam diye düşünmüştüm :44:

Son düzenleme:

puansız alım olur.
hatta ihtiyaç karşılanmadı derler. başka branşlardan da din kültürüne geçiş yaptırırlar.

Kızlar nasıl gidiyor çalışmalar?Rengina,Sedef,Tuğba hiç sesiniz çıkmıyor.Çalışmıyor musunuz yoksaBu arada Sedef benim yazıldığım dershane de Fem.Dersane başlayınca sistemi hakkında bilgi vereyim istersen canım

Rengina saldı çayıra mevlası kayıra
valla pek çalışamadım 2 gündür canım. bugün de 70 coğrafya çözdüm tarihi tekrar ettim. az olduğu için buraya yazmaya utandım

canım daha başlamadım ben çalışmaya
ama başlıcam bugün yarın

Hadi başlayın kızlar artık.Güzel raporlarınızı bekliyorumMasanın başına geçin yeter ki! Gerisi gelir.Buraya yazalım hep birlikte olmaz mı kızlar:44:

İyi geceler kızlar. Bugün sanayi konusunu tekrar ettim anlamamıştım 150 de soru çözdüm o kadar
Kolay gelsin hepinize.

devrimcim sen neredesin yani nerde oturuyorsun
sivasın bi ilçesi diyelim :) sen nerde oturuyorsun ?

denemekten zarar gelmez. ısrarla çaldığınız kapı bir gün elbet açılacaktır.

günaydın kızlar sabah sabah çaylar benden Eki Görüntüle 811745

ohh çok iyi geldi :)

bugün temizlik yapmam lazım. günlerdir depresyonda olduğumdan mütevellit ev berbat
sonra çalışmaya başlicam tekrar..
yargının sitesinden ve kitapyurdundan sipariş verdim cumartesi günü . kitapyurdundaki siparişler bekliyo yargı da daha hazırlanmamış. bi an önce gelse de tarihe coğrafyaya başlasam

merhaba canım hoşgeldin
branşım biyoloji
alana lys kitaplarından ve okullarda kullanılan biyoloji kitaplarından çalışmıştım canım ama sınavda latinceler yer aldığı için bu kitaplar yeterli olmuyor
akademik ağırlıklı çalışmak lazım
içindeki öğretmenlik sevdasindan sakin vazgeçme canım azimle yapılamayacak hiçbirşey yok

meraba hoşbulduk
biyolojiyi ali demirsoyun yada campel reeca miydi neydi ondan çalışın diyorlar ben 2013 girmedim
hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun

evet haklısın hocam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…