2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

7/24 mobilden ulaşabilirsin canım. Biliyorsun ben senin başını çok sık ağrıtıyorum.

bu baş ağrıtmaksa ben ağrımasını hep isterim canım senin tarafından
ki ağrımıyor

çok sağol canım varlığın yeter.

bu baş ağrıtmaksa ben ağrımasını hep isterim canım senin tarafından
ki ağrımıyor

çok sağol canım varlığın yeter.

Kuzum benim,iyi ki varsın,iyi ki varsınız.

Ben yatıyorum,hasta olacağım galiba,dökülüyor her tarafım. Mevsim geçişleri yaramıyor bana hiç.

Yarın da dersanem var,erken kalkacağım.

Öpüyorum hepinizi.

Hala ben de istediğim düzeni oturtamadım malesef,hiç iyi örnek olamıyorum.

slm kızlar dersaneden sonra hiç çalışamadım odamı çalışabileceğim hale getirmek için yer değişikliği yaptım, ortalığı toplamışken üni kitaplarımın hepsini götürdüm geri dönüşüm kutusuna attım oh canıma değsin kurtuldum ama çok yoruldum yarın dersanem var herkese iyi uykular
Yarın hepimiz için çoooooooooooooook güzel ve verimli geçer inşallah

Elbisenin resmini koysan da görsek..Aaaa bu ne böyle hep ders hep ders mi olacak şimdidenBiraz güncel,biraz dedikodu,biraz ordan burdan yapalım yaniAçılalım ayol..Sedefim koy bacım resmini elbisenin hatta giy de koy gözümüz gönlümüz açılsınKafayı yedik yok şubattı yok dersaneydi yok kaynaktı

Renginim noldu yavrum ya??Sıkma canını lütfen,takmamaya çalış en azından kıyamam sana ben

Renginim noldu yavrum ya??Sıkma canını lütfen,takmamaya çalış en azından kıyamam sana ben

bir atansaydık hayırlısıyla kuzum
her şey düzelecek inşallah öylesen çalışmaya başladın mı?
ücretli oldu mu

ücretli oldu mu

Yok anacım daha başlamadım,keyfim ne zaman yeterseÜcretlide onaylandı başvurum ama hala okulum belli olmadı onların da keyifleri yetince haber edecekler heralde,bugun yarın başlarım heralde kuzum ya bilmiyorum,biraz açılaydım moral olaydı iyiydi kısa zamanda başlayacagım derse de allahın izniyle..

monam dershane yaramış sana kuzum
rengişim canını sıkma hiçbir şey için canım benim

ücretli oldu mu

Şu atanma işi o kadar çok şeye gebe ki aslında..Birçok anahtar var elinde açılası kapılar var..Çok iyi anlıyorum seni..

tamam canım en kısa zamanda toparlanırsın inşallah
monam dershane yaramış sana kuzum
rengişim canını sıkma hiçbir şey için canım benim
ikizim benim cok sağol, iyi ki sizler varsınız
Şu atanma işi o kadar çok şeye gebe ki aslında..Birçok anahtar var elinde açılası kapılar var..Çok iyi anlıyorum seni..

damdan düşenin halinden damdan düşen anlar

Son düzenleme:
En çok nereye atanmak isterdiniz kızlar? İçimde bir karadeniz aşkı var ki sönmek bilmiyor :85:

En çok nereye atanmak isterdiniz kızlar? İçimde bir karadeniz aşkı var ki sönmek bilmiyor :85:

ben hep Eskişehir'i istedim ama sevgilim Erzurum'a atandı. benim aklımda o kadar doğu yoktu hiç ama şuan oraya atanmak isterdim.

İnşallah gönlümüzdeki olur kızlar. Benim sevdiğim burada ama ben yıllardır karadeniz istiyorum. Üniversite de hep istedim ama nasip Akdeniz olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…