2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Merhabalar..Geçen dönem biyolojici arkadasım vardı,on senedir sınava giriyormuş,kızın bilgisi gerçekten vardı,o kadar umutsuzdu ki hep boşa kürek sallıyorum derdi dururdu dönem boyunca da söyledi bunu,hep 100 ya da en iyi rakam 150 kişi falan almışlar sizden,kıza diyordum umudunu kesme diye neyse bu sene kontenjan açıklandı 300 kişi aldılar sizden arkadasımın sıralaması da 320..Kız şpklarda tabi,mucize deyip durdu..Sonuç olarak imkansız diye bir şey olmadıgına bir kere daha tanık oldum..sizde başarabilirsiniz ben inanıyorum..

böyle bi kpss hikayem olsun..sonu başardıyla bitenn..En Büyük TÜRKİYE ve dilerim ki hepimiz hayallaeri gerçekleşsiin ...sevenler de kavuşsun :KK39:

hayırlı olsun cicilerin :87:
şu an normal tabi canım ama senin okulun olduğu için
biraz daha hızlansan daha iyi olur bence:112:
okul elimi kolumu bağlıyo gerçekten allahtan haftada 4 günüm boşta dengeliyorum yoksa cidden çok zor oluyor dershane başlasın tam gaza bascam inş:KK34:

Canım benim avantaj kitaptan almış olduğum kitaplar geldi haber vereyim dedim sana.Aldığım kitaplar da şunlar:

Data Yayınları 2014 KPSS Matematik Konu Anlatımlı

Data Yayınları 2014 KPSS Coğrafya Soru Bankası

Data Yayınları 2014 KPSS Anayasa Vatandaşlık Soru Bankası

Canım ben siteden memnun kaldım:) Siparişi pazar günü vermiştim.Bugün geldi.Bu kadar çabuk geleceğini tahmin etmemiştim.1 günde getirdiler. İstersen sen de siteden alışveriş yapabilirsin.
aa hayırlı olsun gerçekten çok çabuk gelmiş bakayım eğer çok fiyat farkı yoksa bundan sonra ordan yaparım alışverişimi:KK34:

Son düzenleme:
kuzum ek atamadan kalan boşlukları doldurucaz dedi sanki o kesin gibi
sen gidersin bence bir daha ek atama yaparlarsa :KK34:
ek atamada hangi bölüm atanacak ortada canım yaa boşluk dinkulturunde var onu dolduracaklar kesin

umutsuzluğa kapılmayın..inşallah yerleşirsiniz hocam...burası türkiye seçim telaşıyla ek atama yapacaklardır..

belirsizlik beni mahvediyor
olmayacaksa bile kesinlesse de ben de ona göre dersime baksam ne yapacağımi şaşırdım hergün yeni birşey çıkıyor

Canım sen 26'yı açmadığın için gidememiştin değil mi?Ek atamada kesin gidersin canım üzme kendini.Hem belki bu sefer iyi bir yer gelir şansına. Bir de senin branş neydi canım?
evet canım 26yi açmadım
kısmet artık canım ne olacaksa biran önce belli olsa
bolumum biyoloji canım

ek atamada hangi bölüm atanacak ortada canım yaa boşluk dinkulturunde var onu dolduracaklar kesin
olmayacaksa bile kesinlesse de ben de ona göre dersime baksam ne yapacağımi şaşırdım hergün yeni birşey çıkıyor
evet canım 26yi açmadım
bolumum biyoloji canım

kuzum inşallah bu sefer hakkına girmezler insanların :KK31:
ve inşallah atanacakların içinde olursun canım :KK16:

Son düzenleme:
merhabalar kızlar:KK3:
okuldan geldim biraz dinlenip derse geçicem yarın ilk defa staja gidicem okuluma pek bi heyecanlıyım hevesle kıyafet topuklu ayakkabı aldım paraları saçtım geldim:KK52:

ben genellikle konu ağırlıklı çalışıyorum şu an çünkü daha ilk defa kpss konularını görüyorum o yüzden de gün içinde pek soru çözmüyorum toplasan 100 ancadır hatta belki o kadar bile değildir sonradan hızlanırım değil mi normal mi şimdilik bu:26:
jokercim canım ben de geçen yıl 4.sınıftım. o tatlı heyecanı bilirim :KK12: hayırlı olsun ilk dersin şimdiden
kuzum ben de geçen yıl genellikle konu çalışırdım. çünkü bi temelim yoktu ve bi de ben konuyu çalışmadan sorusunu çözemeyenlerdenim. zaten konu çalışmadan çözersen de verim alamazsın
bence sen şu anda sorularını sadece konuyu pekiştirme amaçlı çöz. soru sayını kafana takma. mesela gelişimin ilk konusu çalıştın. o konuyla ilgili çıkmış sorulara bak ki zaten konu anlatımlı kitapta onlar oluyor. bi de konu soru testlerini çöz. ilk etabını konular bitene kadar bu şekilde yürüt kuzum.
daha sonra işte şubatta mı martta mı olur bilemiyorum. konuların yavaş yavaş bittiğinde kendine yeni soru bankaları al. bu kez sadece soru çöz. takıldığın yerleri de tekrar et.
bi süre sonra denemelere fln başlarsın canım. toparlarsın hepsini merak etme. bi de ara tatilini iyi değerlendir. o zaman okul olmadığı için daha rahat çalışırsın. mesela ara tatilde de anlayamadığın konulara ağırlık verirsin ki konu açısından için rahat etmiş olur :KK34:

evet canım 26yi açmadım
bolumum biyoloji canım

ayşegülüm canım benim şubatta atama olursa sen kesin gidersin. ama olur mu muamma.. o yüzden üzülerek söylüyorum ama ben senin yerinde olsam ders çalışırdım kuzum. yine de sen garantiye al işini. çünkü ne yapacakları belli olmuyo. bu sefer Allah korusun şubatta sizden almazlarsa sonra çalışmadığın için pişman olursun. sen şimdilik hiç alım olmıcakmış gibi çalış. eğer alım olursa o zaman burda hep birlikte senin için halay çekicez :KK64::KK64::KK64::KK64:

kızlar ben de düğün için elbisemi almıştım. aslında hep beyaz istiyodum ama gelin hanım kızarmış. o gün bi kendi beyaz olsun istermiş. aman dedim hiç sorun çıkmasın beyaz almıyayım. o yüzden hiç istemesem de kırmızı aldım
hiç ayakkabı bulamıyodum. bugün de denk geldi ayakkabısını aldım. ohh kurtuldum başka iş yok artık :KK8:
dün de kuzenim geldi, hep birlikte 1 günde hallettik temizlik işini.
kısmetse 1 ekimde sahalardayım :KK55:

Geçtiğimiz aylarda tahtını devreden Hollanda kraliçesinin adı Beatrix'miş arkadaşlar.Güncellerde çıkabilir.ÖSYM'den Jüpiterden sonra her şeyi beklerim:KK39:

kızlar ben de düğün için elbisemi almıştım. aslında hep beyaz istiyodum ama gelin hanım kızarmış. o gün bi kendi beyaz olsun istermiş. aman dedim hiç sorun çıkmasın beyaz almıyayım. o yüzden hiç istemesem de kırmızı aldım
hiç ayakkabı bulamıyodum. bugün de denk geldi ayakkabısını aldım. ohh kurtuldum başka iş yok artık :KK8:

ooo kırmızı elbise :KK23:
eminim çok yakışır benim kuzuma :KK16:
bütün işler halledilmiş oohh rahatlamışsınızdır :KK55:

kuzum inşallah bu sefer hakkına girmezler insanların :KK31:
ve inşallah atanacakların içinde olursun canım :KK16:
inşallah bitanemmm :KK16: :KK16:

jokercim canım ben de geçen yıl 4.sınıftım. o tatlı heyecanı bilirim :KK12: hayırlı olsun ilk dersin şimdiden
kuzum ben de geçen yıl genellikle konu çalışırdım. çünkü bi temelim yoktu ve bi de ben konuyu çalışmadan sorusunu çözemeyenlerdenim. zaten konu çalışmadan çözersen de verim alamazsın
bence sen şu anda sorularını sadece konuyu pekiştirme amaçlı çöz. soru sayını kafana takma. mesela gelişimin ilk konusu çalıştın. o konuyla ilgili çıkmış sorulara bak ki zaten konu anlatımlı kitapta onlar oluyor. bi de konu soru testlerini çöz. ilk etabını konular bitene kadar bu şekilde yürüt kuzum.
daha sonra işte şubatta mı martta mı olur bilemiyorum. konuların yavaş yavaş bittiğinde kendine yeni soru bankaları al. bu kez sadece soru çöz. takıldığın yerleri de tekrar et.
bi süre sonra denemelere fln başlarsın canım. toparlarsın hepsini merak etme. bi de ara tatilini iyi değerlendir. o zaman okul olmadığı için daha rahat çalışırsın. mesela ara tatilde de anlayamadığın konulara ağırlık verirsin ki konu açısından için rahat etmiş olur :KK34:

ayşegülüm canım benim şubatta atama olursa sen kesin gidersin. ama olur mu muamma.. o yüzden üzülerek söylüyorum ama ben senin yerinde olsam ders çalışırdım kuzum. yine de sen garantiye al işini. çünkü ne yapacakları belli olmuyo. bu sefer Allah korusun şubatta sizden almazlarsa sonra çalışmadığın için pişman olursun. sen şimdilik hiç alım olmıcakmış gibi çalış. eğer alım olursa o zaman burda hep birlikte senin için halay çekicez :KK64::KK64::KK64::KK64:

haklısın sedefim ne olacağı hiç belli olmuyor geçen yıl haziranda atanan arkadaşım var o da atanacağı kesin olduğu halde sonuna kadar ders çalışmaya devam etmiş ben de vakit kaybetmeden başlasam iyi olacak :KK31:
elbiseni ve ayakkabını güle güle giy sedefim eminimki çok güzel olacaksın o elbiseyle :KK19:
sağsalim kazasız belasız düğünü yaparsınız inşallah kuzum :KK16:

saol tatlım aynen tatlı bir heyecan:KK16::emir_bebek:aynen ben de öyle düşünüyorum yani konu çalışıp pekiştirme olarak soru çözmeyi öyle de yapıyorum şimdilik konularım oturduğunda bol bol soru çözerim hem de hızlanırım dershane de başlayınca daha iyi olur gibime geliyor bakalım:KK17:
bu arada elbisen hayırlı olsun gelinler öyle kendilerinden başka beyaz giyen olsun istemiyorlar belki o zaman gelince biz de istemeyeceğiz olabilir yani ama kırmızı da sana çok yakışmıştır eminim:KK34:

Bugünkü ürünlerim: coğrafya konu ve 52 soru,alan konu,tarih konu ve 60 soru,vatandaşlık 120 soru.Ekim geleydi iyiydi kızlar yoksa bende sönme gerçekleşecek.Kimse yoook:KK50:

Bugünkü ürünlerim: coğrafya konu ve 52 soru,alan konu,tarih konu ve 60 soru,vatandaşlık 120 soru.Ekim geleydi iyiydi kızlar yoksa bende sönme gerçekleşecek.Kimse yoook:KK50:

Ben varım :KK1: Türkçe ve coğrafyam bitti benim. Tarihimde az kaldı. :106:

Sevindim canım:KK19:Süper ben de bitirebilsem on güne kadar tarih ve coğrafyayı iyi olacak.:KK76:

eğitim hakkında fikrim yok ama en eğlenceli olanlar coğrafya ve tarih. anayasayı düşündükçe sinirlerim bozuluyor en az yanlışım çıkan ders ama sevmiyorum hiç :105:

eğitim hakkında fikrim yok ama en eğlenceli olanlar coğrafya ve tarih. anayasayı düşündükçe sinirlerim bozuluyor en az yanlışım çıkan ders ama sevmiyorum hiç :105:

Ben de coğrafya fobimi yendim canım.Anayasa ezber olduğu için sıkıcı gerçekten.Soruları çözerken nasıl sıkıldım anlatamam

Ben de coğrafya fobimi yendim canım.Anayasa ezber olduğu için sıkıcı gerçekten.Soruları çözerken nasıl sıkıldım anlatamam

Hatırladım şimdi sende benim gibi sınavdan önce soru çözerken sorunu olmayıp sınavda en çok yanlışı coğrafyada yapandın:KK6:
Allahın izniyle atlatırız inşallah bu sefer öyle olmaması için elimizden geleni yaparız

bugün iyi değilim kızlar. hiç çalışmadım.huzur olmayınca çalışmak da olmuyor.
asgülüm sen çalışmaya devam et kuzum. şimdi şubat ataması olmaz falan, olursa da yine çalıştığın sana kar kalır bir şey kaybetmezsin en azından:KK54:
sedefim kıyafetini güle güle giy canım. abin evlenirse belki senin huzurun bir tık daha artar.:KK31:
Kızlar Yargı 5555 eğitim bilimleri soru bankası konu konu mu hazırlanmış yoksa deneme tarzında mı?Bir de tek kitap şeklinde mi yoksa her ders için ayrı bir kitap mı basılmış?Araştırdım ama bulamadım.Bilen birisi beni aydınlatırsa sevinirim.:KK28:Ay aklıma gelmişken Pegem'in eğitim bil. çözümlü 5000 soru bankası konu konu mu ele almış testleri yoksa karışık mı onu da sorayım.Kitaplar gelene kadar meraktan çatlayacağıma sizden öğrenirim daha iyi:KK3:

canım yargı 5555 konu konu ayrılmış
pegemler de öyle. ben pegem eğitim bilimlerini tek kitap halinde istemiştim ama ayrı ayrı geldi. tabi farketmedi onlar da konu konu.

Son düzenleme:
Topik sahibiniz geldi.:KK3::KK24::KK24:

Dersanem başladı bugün,sevdim şimdilik;ortam da hocalar da iyi,tuttum yani.:KK53::KK53: Gelince yazdıklarımızı temize çektim,bugün işlenen konulardan da soru çözdüm.:KK6::KK6: Alana bakamadım bugün.:KK31:

Sedefim güle güle giy elbiseni kuzum.

Moral bozmak yok hocalarım,toparlanıyoruz az kaldı.:KK55::KK55:

Rengim ne sıktı senin canını yaa....:KK50::KK50:

asgulum nasipten ötesi yok,ben bunu çoook iyi anladım bu yıl.:KK31:

Pes etmek yok 2014 bizim.:KK23::KK1::KK1:

Topik sahibiniz geldi.:KK3::KK24::KK24:

Dersanem başladı bugün,sevdim şimdilik;ortam da hocalar da iyi,tuttum yani.:KK53::KK53: Gelince yazdıklarımızı temize çektim,bugün işlenen konulardan da soru çözdüm.:KK6::KK6: Alana bakamadım bugün.:KK31:

Sedefim güle güle giy elbiseni kuzum.

Moral bozmak yok hocalarım,toparlanıyoruz az kaldı.:KK55::KK55:

Rengim ne sıktı senin canını yaa....:KK50::KK50:

asgulum nasipten ötesi yok,ben bunu çoook iyi anladım bu yıl.:KK31:

Pes etmek yok 2014 bizim.:KK23::KK1::KK1:
rutin şeyler Monam boşverelim en iyisi:KK31:

X