2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Tamam canımm çok teşekkür ederim
Peki tarih anayasa coğrafya dan önerebileceğin soru bankası + tarihi sevdirecek konu anlatımlı kitap önerebilir misin?
Yediiklimin keyifli tarih konu anlatımını çok öneriyorlar alsam mı acaba :44:

Yaa iyi ki söyledin canım
Peki önerebileceğin tarih soru bankası var mı?

Canım ya önerebileceğim tarih soru bankası yok.Çünkü geçen sene 2011 Uzmankariyer gk-gy modüler setle, soru bankaları ve gazetelerden topladığım ihtiyaç soru bankalarıyla çalışmıştım. Uzmankariyeri hiç beğenmemiştim.Bana hiç hitap etmedi açıkçası. Bu sene ise netten ve buradaki arkadaşlardan tavsiye alıp yayınevlerinin sitelerini inceleyerek Data Tarih soru bankasını almaya karar verdim.Geçen seneki soru bankasının iyi olduğunu duymuştum. Bir de şuna bakarak en azından bir fikir edinebilirsin:

http://www.kpssbizdensorulur.com/pdf/tarih_soru.pdf

yediiklimin keyifli tarihi ben de var canım güzel bir kitap rengarenk insanın çalışası geliyo ama tek bir kötü yanı var kitap her sayfa çevirişte dağılıyo bnm kitap yaprak teste döndü mesela
kpss nin ilacı dediğin böle hap kutusu gibi ve çok güzel bana da hediye olarak geldi ihtiyacın gk-gy konu anlatımlılarını almıştım da ama yararlı birşey tekrar yapma açısından

MERABALAR
bende bu sene sınava girip girmeme konusnda kararsız bir biyolooji öğretmeniyim(sözde) uzun zaman önce mezun oldum
2012 kpss hüsranla sonuçlandı malesef,ev hanımıyım 2 çocuğum var,dersaneye gidemem evde çalışmam lazım,içinizden nasıl başarabilirki derseniz haklısınız,ama içimdeki öğretmenlik sevdasını atamıyorum
bu başlığı görünce yazmak istedim azim ve buradaki güzel paylaşımlarla neden olmasın dedim ,

data anayasa soru bankası bende vardı kaliteliydi soruları
kpss nin ilacı da böyle küçük küçük kartlar.onlarda faydalı oluyo
cebine koy çarşıda pazarda çıkar çıkar bak

bu arada aranızda biyolojici varmı,syflar çok uzun okuyamadım

hoşgeldin zeynep
burda hep birlikte çalışıp başarıcaz inşallah
biyolojici var tabi şubatta atanacak inşallah

hoşbulduk sağol
inşallah atanır ,ne güzel darısı bize
alana hangi kaynaktan çalıştığını soracaktım benim için alan sınavı zor olacak malum eski mezunlardanım
bende tam gaz türkçeyle başlıyım,elimdeki kitaplar 2012 onlarla idare edrim yenileri alana kadar

Senin bölümün ne canım:26: Eğer temelin yoksa,çalışmaya yeni başlıyorsan Data'nın tarihini alma.Çok güzel bir yayın ama ayrıntı çok sıkılabilirsin.Yediiklimin keyifli tarih konu anlatımını bilmiyorum ama eğlenceli bir anlatımı olabilir.Soru bankası olarak çözümlü olanlardan almanı tavsiye ederim.Hem çözer hem de öğrenirsin.Sonrasında cevaplı olanlardan çözersin.Büyük yayınların herhangi birinin çözümlüsüyle başla bence.

Neden başaramayasın ki hocam,çalışınca olurHoşgeldin aramıza

kolay gelsin hocam
alan sınavı bizim içinde zordu
yeni alan kitaplarının çıkmasını bekleyin bence
elimizdekiler aceleyle hazırlanmış kitaplar

yeni gelenler hoş gelmiş

pirayee pirayee nerelerdesin sen bakim hiç yazmıyorsun

inşallah tubim hepimiz için
denemelerini istiyorum ama dışardan öğrenciye izin vermiyolarmış. çok saçma.. bakalım bi kez konuşucam.
evet bdv de okuduklarıma da çok üzülüyorum. insanlarda vicdan diye bişey kalmamış
Allah sabır versin arkadaşına.
evet öyle biri o sitede biri başka sitede olunca da olmuyor kuzum. hadi 2013 neyse de 2014 kitapları da çok çabuk bitmiş. ne zaman stoğa gelcek kim bilir?

canım sağol önerdiğin için. evet baktım orada coğrafya var ama ben kapıda ödeme ile aldığım için bi kerette hepsi aynı yerden olsun istedim. çünkü data tarihi de bir an önce almam lazım. bu sefer geriye bi o kalıcak. biraz daha bekliyeyim. olmadı dediğin gibi yapıcam canım.
inşallah çabuk gelir kuzum.

anladım,:18:benim için zor olacak,
2014 yayınlarının çoğu çıkmış hangisini almayı düşünüyorsunuz,araştırmalarıma göre en çok ihtiyaç öneriliyor

ben datadan çalıştım ama memnun kalmadım
herkes bir şeyler diyor hocam :26:
ben bu sene ne kadar alan kitabı varsa almayı düşünüyorum

kızlar ek atamada dine 2bin küsür kontnjan verildi ya
o kontenjandan sadece 528i dolmuş
yani hala 2 bin küsür açık kontenjan var
zorla atayacaklar ama atayamıyorlar da. bu yzden yakında baraj 30 falan olursa şaşmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…