2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar ek atamada dine 2bin küsür kontnjan verildi ya
o kontenjandan sadece 528i dolmuş
yani hala 2 bin küsür açık kontenjan var
zorla atayacaklar ama atayamıyorlar da. bu yzden yakında baraj 30 falan olursa şaşmayın:KK14:

o zaman neden şubat ataması yapmayı düşündükleri anlaşıldı :KK24:
ben anlamıyorum zaten her sınıfa bir din kültürü öğretmeni düşecek bu gidişle:KK31:

Bugün İhtiyaç uzaktan eğitimle alana başladım.Şimdilik 2013 videoları ile.:KK14:

Karışım problemi baktım biraz da.:KK6:

Yarın da dersanem var.:KK31:

Öpüyorum hepinizi.:KK54:

o zaman neden şubat ataması yapmayı düşündükleri anlaşıldı :KK24:
ben anlamıyorum zaten her sınıfa bir din kültürü öğretmeni düşecek bu gidişle:KK31:

kuzum sen ne sanmıştın ki?
o 10bin atamadan 5bini yine dine gider diğer 5 bin de işte dağıtırlar şöyle böyle, gönüllerindn ne koparsa

kuzum sen ne sanmıştın ki?
o 10bin atamadan 5bini yine dine gider diğer 5 bin de işte dağıtırlar şöyle böyle, gönüllerindn ne koparsa

Allaha havele ediyorum onları ya :KK14:
fransızca öğretmenliğine alan sınavı yaptılar kontenjan vermediler bir de
1 kişi bile atamadılar nasıl adalet bu :KK50:

Canım ya önerebileceğim tarih soru bankası yok.Çünkü geçen sene 2011 Uzmankariyer gk-gy modüler setle, soru bankaları ve gazetelerden topladığım ihtiyaç soru bankalarıyla çalışmıştım. Uzmankariyeri hiç beğenmemiştim.Bana hiç hitap etmedi açıkçası. Bu sene ise netten ve buradaki arkadaşlardan tavsiye alıp yayınevlerinin sitelerini inceleyerek Data Tarih soru bankasını almaya karar verdim.Geçen seneki soru bankasının iyi olduğunu duymuştum. Bir de şuna bakarak en azından bir fikir edinebilirsin:

http://www.kpssbizdensorulur.com/pdf/tarih_soru.pdf

Tamam canım çok teşekkür ederim :nazar:

yediiklimin keyifli tarihi ben de var canım güzel bir kitap rengarenk insanın çalışası geliyo ama tek bir kötü yanı var kitap her sayfa çevirişte dağılıyo bnm kitap yaprak teste döndü mesela:KK1:
kpss nin ilacı dediğin böle hap kutusu gibi ve çok güzel bana da hediye olarak geldi ihtiyacın gk-gy konu anlatımlılarını almıştım da ama yararlı birşey tekrar yapma açısından:KK34:

Benim gibi tarihten nefret eden biri için iyi olabilir o zaman canım çok teşekkür ederim yazdığın için :KK19:

data anayasa soru bankası bende vardı kaliteliydi soruları
kpss nin ilacı da böyle küçük küçük kartlar.onlarda faydalı oluyo
cebine koy çarşıda pazarda çıkar çıkar bak :KK1:

O zaman bir tane data alıyorum zaten değişik değiişik yayınlardan çözmek lazım canım teşekkür ederim :KK54::KK34:

Senin bölümün ne canım:26: Eğer temelin yoksa,çalışmaya yeni başlıyorsan Data'nın tarihini alma.Çok güzel bir yayın ama ayrıntı çok sıkılabilirsin.Yediiklimin keyifli tarih konu anlatımını bilmiyorum ama eğlenceli bir anlatımı olabilir.Soru bankası olarak çözümlü olanlardan almanı tavsiye ederim.Hem çözer hem de öğrenirsin.Sonrasında cevaplı olanlardan çözersin.Büyük yayınların herhangi birinin çözümlüsüyle başla bence.

Sınıf öğretmenliği canım temelim yok tarihe daha yeni başladım konu çalışıp ihtiyaç+murat yayınlarını çözüyorum. Bir tane daha alsam diye düşünmüştüm :44:

Son düzenleme:
kızlar ek atamada dine 2bin küsür kontnjan verildi ya
o kontenjandan sadece 528i dolmuş
yani hala 2 bin küsür açık kontenjan var
zorla atayacaklar ama atayamıyorlar da. bu yzden yakında baraj 30 falan olursa şaşmayın:KK14:

puansız alım olur.
hatta ihtiyaç karşılanmadı derler. başka branşlardan da din kültürüne geçiş yaptırırlar.

Kızlar nasıl gidiyor çalışmalar?Rengina,Sedef,Tuğba hiç sesiniz çıkmıyor.Çalışmıyor musunuz yoksa:KK53:Bu arada Sedef benim yazıldığım dershane de Fem.Dersane başlayınca sistemi hakkında bilgi vereyim istersen canım:KK34:

Kızlar nasıl gidiyor çalışmalar?Rengina,Sedef,Tuğba hiç sesiniz çıkmıyor.Çalışmıyor musunuz yoksa:KK53:Bu arada Sedef benim yazıldığım dershane de Fem.Dersane başlayınca sistemi hakkında bilgi vereyim istersen canım:KK34:

Rengina saldı çayıra mevlası kayıra:KK1:
valla pek çalışamadım 2 gündür canım. bugün de 70 coğrafya çözdüm tarihi tekrar ettim. az olduğu için buraya yazmaya utandım:KK6:

canım daha başlamadım ben çalışmaya
ama başlıcam bugün yarın :KK55:

Hadi başlayın kızlar artık.Güzel raporlarınızı bekliyorum:KK16:Masanın başına geçin yeter ki! Gerisi gelir.Buraya yazalım hep birlikte olmaz mı kızlar:44:

İyi geceler kızlar. Bugün sanayi konusunu tekrar ettim anlamamıştım 150 de soru çözdüm o kadar
Kolay gelsin hepinize.

günaydın kızlar sabah sabah çaylar benden $1237923_655722227780478_381860108_n.jpg :KK53:

devrimcim sen neredesin yani nerde oturuyorsun
sivasın bi ilçesi diyelim :) sen nerde oturuyorsun ?

MERABALAR
bende bu sene sınava girip girmeme konusnda kararsız bir biyolooji öğretmeniyim(sözde) uzun zaman önce mezun oldum
2012 kpss hüsranla sonuçlandı malesef,ev hanımıyım 2 çocuğum var,dersaneye gidemem evde çalışmam lazım,içinizden nasıl başarabilirki derseniz haklısınız,ama içimdeki öğretmenlik sevdasını atamıyorum
bu başlığı görünce yazmak istedim azim ve buradaki güzel paylaşımlarla neden olmasın dedim ,

denemekten zarar gelmez. ısrarla çaldığınız kapı bir gün elbet açılacaktır.

günaydın kızlar sabah sabah çaylar benden Eki Görüntüle 811745 :KK53:

ohh çok iyi geldi :)

bugün temizlik yapmam lazım. günlerdir depresyonda olduğumdan mütevellit ev berbat :KK37:
sonra çalışmaya başlicam tekrar..
yargının sitesinden ve kitapyurdundan sipariş verdim cumartesi günü . kitapyurdundaki siparişler bekliyo yargı da daha hazırlanmamış. bi an önce gelse de tarihe coğrafyaya başlasam :KK6:

MERABALAR
bende bu sene sınava girip girmeme konusnda kararsız bir biyolooji öğretmeniyim(sözde) uzun zaman önce mezun oldum
2012 kpss hüsranla sonuçlandı malesef,ev hanımıyım 2 çocuğum var,dersaneye gidemem evde çalışmam lazım,içinizden nasıl başarabilirki derseniz haklısınız,ama içimdeki öğretmenlik sevdasını atamıyorum
bu başlığı görünce yazmak istedim azim ve buradaki güzel paylaşımlarla neden olmasın dedim ,
merhaba canım hoşgeldin :KK16:
branşım biyoloji
alana lys kitaplarından ve okullarda kullanılan biyoloji kitaplarından çalışmıştım canım ama sınavda latinceler yer aldığı için bu kitaplar yeterli olmuyor
akademik ağırlıklı çalışmak lazım
içindeki öğretmenlik sevdasindan sakin vazgeçme canım azimle yapılamayacak hiçbirşey yok

merhaba canım hoşgeldin :KK16:
branşım biyoloji
alana lys kitaplarından ve okullarda kullanılan biyoloji kitaplarından çalışmıştım canım ama sınavda latinceler yer aldığı için bu kitaplar yeterli olmuyor
akademik ağırlıklı çalışmak lazım
içindeki öğretmenlik sevdasindan sakin vazgeçme canım azimle yapılamayacak hiçbirşey yok

meraba hoşbulduk
biyolojiyi ali demirsoyun yada campel reeca miydi neydi ondan çalışın diyorlar ben 2013 girmedim
hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun

sivasın bi ilçesi diyelim :) sen nerde oturuyorsun ?

denemekten zarar gelmez. ısrarla çaldığınız kapı bir gün elbet açılacaktır.

ohh çok iyi geldi :)

bugün temizlik yapmam lazım. günlerdir depresyonda olduğumdan mütevellit ev berbat :KK37:
sonra çalışmaya başlicam tekrar..
yargının sitesinden ve kitapyurdundan sipariş verdim cumartesi günü . kitapyurdundaki siparişler bekliyo yargı da daha hazırlanmamış. bi an önce gelse de tarihe coğrafyaya başlasam :KK6:

evet haklısın hocam

X