2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inşallah kuzum yaa inşallah desteğin için çok teşekkür ederim her zaman yanımdaydın Allah razı olsun canım benim

gözünaydın ayşom adil bir dağılım olur ve inşallah atanırsın kuzum

Son düzenleme:

Öyle hocam. İnşallah din ve pdr'ye yedirmezler. Tek dileğim bu.

kızlar benim tanıdıklar vardı. alan sınavı gelmeden önce inşallah gelir, şart zaten vs vs naraları atıyorlardı. neyse sınavdan çıktılar ay keşke gelmeseydi, bu ne böyle diye ağlanmaya başladılar. gerçekten anlayamıyorum ben şu insanları. eğer kazansalardı savunmaya devam ederlerdi ama
O zaman inşallah onun yanına gidersin.

Tuğbiş senin sevdicek de iyi bir yere gitsin inşallah. Hatta benim sevdicekle aynı okula düşse,senle de görüşsek.

hiç demiyor ki renginin de sevdicek orada zaten görüşürüz diye
kimse sevmiyor beni

inşallah tubisim yaa bir yanımda bizim bölüme kadro vermezlerse diye korkuyor çünkü normaldede alım düşük oluyor
10 bin atamadan size de düşer canım ki sen en önce atanacak olansın sıkma canını
O zaman inşallah onun yanına gidersin.

Tuğbiş senin sevdicek de iyi bir yere gitsin inşallah. Hatta benim sevdicekle aynı okula düşse,senle de görüşsek.

keşke kuzum ne güzel olur :119:

oy oy seviyoruz kuzum seni

Son düzenleme:

Tamamen unutmuşum,özür dilerim.

Alan hakkında yorum yapmıyorum,yapamıyorum.

[COLOR=""] inşallah tubişim ben yavaştan çeyize başlamayı düşünüyorum. alıncak o kadar çok şey var ki gözümü korkutuyo hepsi vallahi. ne güzel olur düğünlerimize gitsek ayyy hele aynı ilde olaydık iyiydi
kuzum yok söz fln olmadı. ben geçenlerde mezuniyet fotoğrafı çektirmeye annemle ve onurla gittim. fotoğrafçı da sizden kepsiz poz almak istiyorum dedi. öyle bi kaç poz olmuş oldu işte
canım benimm sağol şimdi bakıcam kitaplara

hımm tamam kuzum. pek anlamam zaten ama össde 2. bölümde edb yapıcağım için o zamanlar bu dersi alırdım ve severdim
seviyorum sizi
tamam ayşegülüm ben de şimdi alıcam kitapları. aynı durum kuzum. bi de şu kpss için hayatın ertelenmesinden yana değilim. ama malesef her şeye engel oluyo. bu yıl bu engeli kaldırcaz inş
kızlar şu soruya bakara mısınız:26:
hangisi farklı bir nedene bağlı olarak mevsimlik göç almaktadır?

Aydın
Muğla
Adana
Antalya
İzmir

ben de buna adana dedim. ama yanlışmış. ben soruda bi yanlışlık olduğunu düşünüyorum kuzum. yanlış bi bilgi de öğrenmeyelim şimdi. bence su bunu dershanedeki coğrafyacısına sorsun. hem hoca çok iyiymiş. muğlaysa bile sebebini bilelim bari. bu benim aklımda kalır şimdi :44:
[/COLOR]

yahu kuzum neye göre çirkin kime göre çirkin?
Allahın yarattığı bir insan.. boyu mı kısa şişman mı? nedir yani?
insan olmak dış görünüşle olsaydı.. önemli olan yüreği.. ki yüreğinin güzel olduğu yaptıklarından belli..
sen sevdiğine sımsıkı tutun kuzum. annen şu an kabullenemiyo. bi şekilde bahane arıyo bence. zamanla alışır. siz birbirinizi sevdikten sonra ona sadece kabullenmek kalır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…