2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

teşekkür ederim

alan yok bende, maden mühendisiyim ben.

kızlar şubat ataması olacakmış şuan oyle mutluyumki anlatamam Allahım nasip ederse şubatta atanacagim inşallah

kızlar şubat ataması olacakmış şuan oyle mutluyumki anlatamam Allahım nasip ederse şubatta atanacagim inşallah

ayşecim İNNŞALAH atanırsın kuzum:119::119:
kendim atanmış gibi sevinirim yemin ediyorum.
özellikle sen tercihten dolayı atanamadın ya çok üzülmüştüm gerçekten.

Bütün edebiyatçıların Ercilasun'dan başlayacağına eminim hocam.Mine Menginin kitabını da çok övüyorlar.Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyeyim:44:

Arkadaşlar bugünkü mahsulümü yazayım: Tarihten 60 soru çözüldü(Islahatlar),Öğrenme,ÖYT ve Ölçme çalışıldı.Bugün eğitim patlaması yaşadım

ayşecim İNNŞALAH atanırsın kuzum:119::119:
kendim atanmış gibi sevinirim yemin ediyorum.
özellikle sen tercihten dolayı atanamadın ya çok üzülmüştüm gerçekten.
inşallah kuzum yaa inşallah desteğin için çok teşekkür ederim her zaman yanımdaydın Allah razı olsun canım benim

Yok hocam,özel meselelerde sıkıntı yok şükür. Ama alan gelmesi,Şubat ataması falan ne bileyim... Boşa kürek çekiyorum gibime geliyor.

Hocam ben de kendimi kötü hissettim,bizim bölüm büyük ihtimalle 73'e falan düşecek.Birkaç soru yapsam giderdim diyorum;ama sonra kendi kendime eğer bu yıl atanmak benim kısmetimde olsaydı Allah bana o soruları çözdürürdü diyorum.Kadere inanan biriyim.Bu yıl birbirimize destek olucaz. İnşAllah da sene sonunda birbirimizin sevincini paylaşıcaz.Ümitsiz yaşanmaz hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…