2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

çok uygunmuş canım. şimdi bakıcam ben de. ihtiyaç var bende, dershanesine gitmiştim. pegeme bakayım 7iklim süper kuzum. doğru bi seçim yapmışsın :128:

çok uygunmuş canım. şimdi bakıcam ben de. ihtiyaç var bende, dershanesine gitmiştim. pegeme bakayım 7iklim süper kuzum. doğru bi seçim yapmışsın :128:

Canım ihtiyaç konusunda kararsız kalmıştım ama sonuçta 6 kitap fiyatı uygun geldi. Sen çözmüşsündür nasıl güzel mi soruları?Yediiklim çok güzel zaten canım.O yüzden dershaneden istemeyi düşünüyorum.Yoksa ben kesin alacaktım.Sen ne yapıcaksın karar verdin mi eğitim soru bankasına?:26:

şimdi bakıcam canım daha bakamadım. yargı ve pegem düşünüyorum. canım ben ihtiyaç çözmedim. hocalar da çözmeyin hep aynı tarz sorular var diyolardı. ben biraz baktım. dönüp dolaşıp benzer sorular sormuşlar. ama şöyle bi avantajı olabilir. o konuyu tamamen pekiştirmiş olursun. sonuçta soru sorudur canım. pek düşündürücü sorular yoktu yani. bence o halde aldıysan ilk ihtiyaçtan başla. hem pekiştirmiş olursun konuyu. sonra daha düşündürücü soruları olan 7iklime geçersin. ihtiyaç sana temel yaptırmış olur.

oyyyy leylasımmm kurban olurum ben sana tazecik öğretmenim benimmmm
sağol kuzum duaların için. darısı başımıza inşallah
beyazanneyle en son mailleştik. hastaymış. dualarınıza ihtiyacım var dedi. en son uçağa biniyorum eve gidiyorum dedi. evde neti yok herhalde. o zamandan beri haber alamadım :26:

Aynen öyle canım benim. Geçip gidecek bu günler hayırlısıyla.

Şu sınav topiğinden kurtulup çeyiz topiklerine geçebilecek miyiz acaba ? :97::97:

İhtiyaçtan başlayayım o zaman dediğin gibi canım.Aslında benim amacım Kpss'ye kadar eğitimde çok fazla yayının sorusunu çözebilmek.Zaten yediiklim sorularını gördükten sonra diğerlerinden fazla bi beklentim yok;ama Pegem fena değil.Geçen yıl denemelerinden biliyorum.Sana da kolay gelsin canım.

Yok hocam,özel meselelerde sıkıntı yok şükür. Ama alan gelmesi,Şubat ataması falan ne bileyim... Boşa kürek çekiyorum gibime geliyor.

kuzu şubat ataması olsun da önümüzdekiler gitsin bari, 2014 te az kişi rakibimiz olsun

Son düzenleme:

ben de anlayamıyorum bu insanları gerçekten
sınavdan çıktığımda bi sınıfçı ''bize niye alan sınavı yok ya bizim neyimiz eksik'' diyodu. nasıl bi triplere girmiş görmelisin
girdiği hayat bilgisi, türkçe, mat, beden, müzik, resim, ilkokuma yazma, fen bilgisi, sosyal bilgiler, kaynaştırma, bilgisayar, güzel yazı, çocuk edb, oyun öğretimi daha saymadığım bi sürü derslerden nasıl bi alan sınavı istiyodu acaba?

Aynen öyle canım benim. Geçip gidecek bu günler hayırlısıyla.

Şu sınav topiğinden kurtulup çeyiz topiklerine geçebilecek miyiz acaba ? :97::97:
2014 yazında geçicez monam

sağol canım. bence de soru sorudur. onlar çok mu kaliteli sorular soruyolar sanki. kolay diyemem ama saçma sorular soruyolar. o yüzden her tipte görmek lazım

Gireydi benim yerime sınava.

Gireydi benim yerime sınava.
hayatta bırakmam o benim

sedefim ben sınavın parasını falan yatırırım gelsin yerime girsin çıt çıkartırsam namerdim

bence de canım aslında dersaneye giden arkadaşımız sorsa öğrenmiş oluruz. böyle boşvere boşvere kaybediyoruz
sen dersane işini ne yaptın ? ücretliye annen ne dedi

Son düzenleme:
üff ya 2014 data tarih konu anlatımlı çıkmamış
kral kızı çıkmış
farklı mıdır bunlar :26:

kızlar siz bir olay anlatayım. dün arkadaşım anlattı da çok şaşırdım sizinle de paylaşayım. okumak isterseniz tabi
şimdi bu arkadasım (kız) liseden beri sınıf arkadasımız olan baska bir çocukla sevgiliydi. yani şuana kadar 7 yıl falan oluyor ki sevgililerdi
neyse bu çocuk askere gitti, askerdeyken sürekli kıza hadi evlenelim seni isteyeyim gelince falan bayağı bir zorluyordu. kız da çok istiyordu tabi ama o askerdeyken kızın babası vefat etti. bu yüzden ertelettiler.

neyse çocuk askerden geldi yine zorlamaya devam etti isteyelim diye. bu arada aralarında mezhep farkı var. kız da bundan çekiniyordu biraz da.
bu mezhep farkından dolayı ayrılmışlar en son.
ve 1 hafta sonra çocuk nişanlanmış hem de görücü usulüyleyani öyle diyorlarmış arkadasıma.

ben çok çok üzüldüm bu olaya kız çok seviyordu ve sevdiği için çoğu kişiyi de reddetti. olaya bakar mısınız

bence de canım aslında dersaneye giden arkadaşımız sorsa öğrenmiş oluruz. böyle boşvere boşvere kaybediyoruz
sen dersane işini ne yaptın ? ücretliye annen ne dedi

kuzum zaten ücretli çıkmadı bana
dershane işi için de şöyle düşündüm. ama ne zaman plan yapsam olmuyo, gene olmadı.
şöyle düşündüm. sadece denemelerine gitcektim, bi de son 1-2 ay yurduna gidicektim.
geçen yıl komşumuz 200tl ye sadece denemelerine gitmişti. ama bu yıl sadece dershane öğrencilerine olcakmış. dışardan izin vermiyolarmış.
dershaneye yazılmayı şu sebepten istemiyorum. zaten türkçe matta benim sorunum yok. aleste de kendi kendime çöze çöze mantığını oturtucam ve hızlanıcam. eğitim bilimleri temelim ihtiyaçtan var zaten, femin eğitim hocaları iyi değil. benim tek sorunum tarih. o da zaten hoca ne kadar iyi olsa da benim oturup kendi kendime ezber yapmamla olayları anlamamla olay biticek. yani dershane bana ders olarak bişey katmıcak. sadece çok disiplinli bi dershane. sistemli olmamı sağlar. bi tek o düşündürüyo beni.

yani kızın yerine kendimi koydum. 7 yıllık bi ilişki.. dile kolay.. bi de birbirlerini bu kadar severken
onur bana böyle bişey yapsa ölürüm acımdan. çok üzüldüm şu an
acaba kız onu daha çok istesin, neleri kaybedeceğini görsün de onunla evlenmeyi hızlandırsın diye mi böyle bişey yaptı?
saçma ama bence çocuğun aklında bişeyler vardır

üff ya 2014 data tarih konu anlatımlı çıkmamış
kral kızı çıkmış
farklı mıdır bunlar :26:

Valla sadece etiketler farklı bebeğim,2013 geçmiş yılın aynısıydı...

Rabbim korusun böyle şeylerden ya,çok üzülüyorum duyunca. 1 hafta nedir yaa ? Konuşup gerilmek istemiyorum.

Kuzum yine de ne öğrensen kardır ya,arada soru da yakalıyorlar.

Ben yatıyorum bebeklerim,iyi gecelerrr...

ayy ben kitapları alamadım
çünkü data tarih konu, tarih soru ve coğrafya soru bankaları stokta yok :26:
belki yarın gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…