2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kuzum bi yarını da bekliyeyim de belki yeni kitapları eklerler pzt
iyi geceler kuzum tatlı rüyalar, rüyanda sevdiceğini gör

kuzum yani bence de senin gky.de eğitime de ihtiyacın yok. maaşallah cok iyi de yapıyorsun. tarih de kusur kalsın. kalır elbet bir ders arada. ama sen evde çalışabilir misin? önemli olan bu. ben össye gireceğim sene dersaneye gittim o yıl kazanamadım diğer yıl gitmedim ve kazandım. gerçektn dersaneyle yapabilen insan değilim sen de bu durumu düşün yapabiliyorsan gitmenin anlamı yok zaten
yok canım sebep o değildir. bunun uğruna nişanlanmak gibi bir olaya cesaret edemezdi çünkü.

kitaplar için de bir de ucuzkitapal.a bak kuzum. belki gelmezse diye.:26:
iyi geceler canım

ucuzkitapalda da stokta yokmuş tarihler kuzum. vay anasını millet hemen almış. bizim derhal toparlanmamız lazım

kuzum evde çalışabilir miyim bilmiyorum ama dershanedekini de bilmiyorum. mesela ihtiyaçta kütüphane yoktu. ne biliim ders çalışılcak bi sınıf ortam yoktu. deneme sınavlarına gittim bi kaç kere. ne bir zil çalma vardı ne başlama ne bitirme ne sınavları dağıtma.. hizmetliler sınıfı süpürürdü, yan sınıfta d.günü kutlanırdı vs. öğretmene soru soramazdın. çünkü öğretmen yoktu. dersi bittiği gibi ankaraya giderdi. femde bunların olucağını düşünmüyorum ama ya orda da çalışma ortamı bulamazsam? bu sefer boşu boşuna gitmiş olucam. ama yurdunda çok iyi çalışıyodu dedi arkadaşım. o yüzden yurduna giderim diye düşünmüştüm. mesela arkadaşım yazıldı salı,çarş,per sabah 9-12 arasıymış. sonra akşama kadar orda yapabilir miyim acaba diyorum? :26:
evde çalışmak da muamma..
tek yapabileceğim olabildiğince kulaklarımı tıkayıp derse odaklanmam. zor olucak ama olmalı!

arkadaşına gerçekten çok üzüldüm kuzum.. şu anda kim bilir ne haldedir.. ya kıza inat uğruna gidip bi anda böyle bişey yaptı. gerçi bi anda da insan nasıl nişanlanabilir ki? hazırda onu isteyen biri varmış demek ki.. ya da çocuğun ailesinin aklında biri varmış demek ki.. çocuk da bi anlık sinirden nişanlanalım mı dedi acaba? ayy bu işler bi anda da olmaz ki.. çok karışık bi durum. ama ben arkadaşının yerinde olsam çocuğu arayıp yazıklar olsun sana fln derdim ya da konuşurdum neden yaptın diye. çünkü inanamazdım.
peki fotolarını fln görmüş mü kız? belki de yalandır. :26:

amma çok bi anda kullanmışım
evet evet ben inanmıyorum nişanlandığına. bence doğru değil.
onca yıldan sonra olamaz böyle bişey

sen feme git bir ortamı gör kuzum bence. zaten sırf öğrenci almak için detaylı gösterirler bana kalırsa.
ben buradan aldığım motiveyle çalışabiliyorum mesela. gerçekten böyle de yapabilirsin.yine en iyi kendini bilen sensin. onurla da konuşursun bakalım o ne diyecek. ben ücretli için ayağıma kadar geldiler geri teptim ve bana gelen ücretli şansı sedefe gitsin diye de dua ettim inan ki olmadı maalesef

arkadaşım biliyor kuzum nişan gerçek zaten kapı komşusu ikisi de.

ne insanlar var ya bir hafta geçmiş ya aradan daha
kıza Allah sabır versin zor bir durum

ayy renginam gerçekten şu anda o çocuğu doğramak istiyorum.
vicdansız pislik. böyle bişeyi yapabiliyosa kızı sevmiyo o zaman
ee sevmediyse onca yıl nasıl geçti ve onca yıl bu kızla evlenmek istedi?
aklım almıyo. kızcağız nasıl üzülmüştür. yazık

aynen sistem konusunda bu topik yani sizler bana nimetsiniz. hani eğer bu topik olmasaydı, kendimi yalnız hisssedebilirdim. ama buraya her gün neler çalıştığımızı yazıyoruz, fikirler alıyoruz.. buraya yazarak kendimin de ne kadar ilerlediğimi daha iyi görebiliyorum. çalışmazsam bana kızılcağını biliyorum daha ne olsun zaten. al sana sistem

ahh canım arkadaşım benimmm herkesin hayatı kendine göre zor. sana göre ücretli yapmak dezavantajdı bana göre avantajdı. ayağına bile gelseler istememek senin en doğal hakkın. bi de benim yaşadığım yer küçük, keşana 4 sınıfçı alındı dedi adam. ne kadar doğru bilemem ama.. tabii türkçeci olan yan komşum da keşana 20 dk uzaklıkta olan ipsalada sınıf öğretmenliğine başlıcak yarın. bi de böyle torpilliler olduğu sürece çıkmaması çok normal. yapmam hayırlı değilmiş demek ki
hep böyle diyorum ama bana da ne hayırlı olcak çok merak ediyorum

sedefim yüreği güzel arkadaşım elbet bizleri de bekleyen mutluluklar var kuzuumm
ben senin bu sene dershaneye gitmeden de kpss ye hakkıyla hazırlanacağına çok eminim
dershane seni sadece evden uzaklaştırmak açısından iyi olurdu
ama dershaneye gitmenin sana bir şey katmayacağını düşünüyorsan gitme kuzum
ama mutlaka denemelerine yazıl dershanenin canım

o çocuğun aklındaki neydi niye böyle yaptı artık Allah bilir canım. ama böyle olaylar yok değil. insanlar vicdanlı değil eskisi gibi.

hepimiz için her şeyin hayırlısı olsun kuzum inşallah.
ben de antremanlarla matemetik alcağım da bir ucuzkitapal.da bir de gitti gidiyorda var. başka kitaplar da alacaktım ama onlar da ucuzkitapal.da yok.
puff biraz daha bakınayım:97:[/U]

ayy ben kitapları alamadım
çünkü data tarih konu, tarih soru ve coğrafya soru bankaları stokta yok :26:
belki yarın gelir

Canım Data'nın tarih A'dan Z'ye konu anlatımlı kitabı, tarih soru bankası ve anayasa konu anlatımlıları piyasaya çıkmadı henüz ama haftaya pazara kadar çıkacakmış öyle okumuştum bir yerde. Data'nın coğrafya soru bankası kitapseçte bitmiş.Ben de oradan alacaktım orada bulamayınca avantaj kitaptan sipariş verdim.Bilmiyorum avantaj kitabın sitesi iyi bir site mi :44:ama netten iyi olduğunu duyduğum için sipariş verdim. Sen de Data'nın coğrafya soru bankasını istersen oradan alabilirsin canım. Bana avantaj kitabın sitesi de uygun geldi.Hem 30 tl ve üzerinde kargo ücretsiz.Bakalım benim kitaplar kaç günde gelecek?İnşallah çabuk gelir.

günaydın kızlar :)

rengina : görücü usulüyle olduğuna inanmak istemiyorum ama inşallah düşündüğüm gibi değildir.

ben bugün yokum arkadaşlar. malatyaya gidiyorum. akşama döneriz. yarın da full motivasyonla döncem inşallah..

iyi çalışmalar :)

devrimcim sen neredesin yani nerde oturuyorsun

arkadaşına Allah sabır versin kuzum yaa çok üzüldüm çok hiç kolay değil bu durumu sindirip kabullenmek

Canım,ihtiyaç öğrendiklerini pekiştirmende çok yardımcı oluyor aslında,bir konuyu oturtmak istiyorsan ihtiyaçla kesinlikle calış derim,soru bankasını çöz,7 iklimi yetkinleşmeye başladıgında yani bunu hissettiginde çöz,sonrada zaten soru bankası ayırmadan eline ne gecerse çözersin.

Eline alıp parçalamalı oğlanı

Şubat ataması da olacakmıs..Tabi pıyango bana vuramaz vursa böyle olurum
o yüzden en iyisi okumamak bu haberleri..

kızlar 2 gündür çalışmıyorum
hiç canım istemiyor. bugün biraz daha zorlayacağım bakalım.

hepimize verimli günler inşallah

canım kitapların gelince haber et eğer güvenilir bir siteyse ben de ordan yapabilrim 30tl üzeri kargo ücretsiz olması cazip geldi
bu arada ben de kitapseçten ihtiyaç 2014 gk-gy konu anlatımlı ve eğitim konu anlatımlı istemiştim geldi bugün oh mis tam çalışmalık ve çok güzel duruyorlar

Son düzenleme:

Tamam canım kitaplarım gelince haber veririm. Siparişi pazar günü verdiğim için sipariş daha bugün onaylandı.Büyük ihtimal çarşamba perşembe gelir herhalde. Yani umarım öyle olur.

kızlar şu soruma bakıverin size zahmet.
hangisinde kırsal nüfus en fazladır?
doğu anadolu
ege
güney dogu
karadeniz
iç anadolu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…