2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ben de hala tertemiz kitaplar var ama üstüne bir kaç set daha aldım.
her şey yetersiz geliyor bana.
tabi bölümümle alakalı benimki:KK1: sizin bölüm neydi?.

elinizdekiler bitene kadar devam edersiniz bitince yenisini alırsınız
yani yeter mi yetmez mi sorusu çalışmaya bağlı bir durum.

teşekkür ederim :KK16:

alan yok bende, maden mühendisiyim ben.

kızlar şubat ataması olacakmış şuan oyle mutluyumki anlatamam Allahım nasip ederse şubatta atanacagim inşallah :KK52:

kızlar şubat ataması olacakmış şuan oyle mutluyumki anlatamam Allahım nasip ederse şubatta atanacagim inşallah :KK52:

ayşecim İNNŞALAH atanırsın kuzum:119::119:
kendim atanmış gibi sevinirim yemin ediyorum.
özellikle sen tercihten dolayı atanamadın ya çok üzülmüştüm gerçekten.

merhabalar, keyifli pazarlar :KK3:

Günlük sıkıntılar, çalışma çabaları, kaynak seçimleri...Çırpınmaya devam herkes, hayat gailesi...
Misafirler işler güçler derken ben de bugün başlayacağım çalışmaya, dershaneyle birlikte tarih coğrafya tekrar yaparak ilerleyeceğim.Ama aslolan matematik.

Ve tabi bir de alan Edebiyat..Rengina, dersane hocalarım zümreyiz anladığım kadarıyla değil mi?Monalisa hocam da Türkçe sanırım?

Ben de Ercilasun Türk Dil Tarihiyle başlayacağım.Bunun yanında Mine Mengi Eski Türk Edebiyatı Tarihi ile Halk edebiyatı ve Eski Türk Edebiyatı El kitabı var grafiker yayınlarının üni.de kullandığımız..Açılış için iyi olacağını düşündüğüm kaynaklar..Geçirdiğimiz alan sınavına bakıldığında Ercilasun başucu kitabımız olacak gibi duruyor..Ayrıca Doğan Aksanın dil ve eski edebiyat kitaplarınında oldukça derli toplu olduğunu duydum, almak niyetindeyim..
Bütün edebiyatçıların Ercilasun'dan başlayacağına eminim hocam.Mine Menginin kitabını da çok övüyorlar.Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyeyim:44:

Arkadaşlar bugünkü mahsulümü yazayım: Tarihten 60 soru çözüldü(Islahatlar),Öğrenme,ÖYT ve Ölçme çalışıldı.Bugün eğitim patlaması yaşadım:KK37:

ayşecim İNNŞALAH atanırsın kuzum:119::119:
kendim atanmış gibi sevinirim yemin ediyorum.
özellikle sen tercihten dolayı atanamadın ya çok üzülmüştüm gerçekten.
inşallah kuzum yaa inşallah desteğin için çok teşekkür ederim her zaman yanımdaydın Allah razı olsun canım benim

Yok hocam,özel meselelerde sıkıntı yok şükür.:nazar: Ama alan gelmesi,Şubat ataması falan ne bileyim...:KK14: Boşa kürek çekiyorum gibime geliyor.:KK31:

Hocam ben de kendimi kötü hissettim,bizim bölüm büyük ihtimalle 73'e falan düşecek.Birkaç soru yapsam giderdim diyorum;ama sonra kendi kendime eğer bu yıl atanmak benim kısmetimde olsaydı Allah bana o soruları çözdürürdü diyorum.Kadere inanan biriyim.Bu yıl birbirimize destek olucaz. İnşAllah da sene sonunda birbirimizin sevincini paylaşıcaz.Ümitsiz yaşanmaz hocam.:KK16:

X