2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inşallah kuzum yaa inşallah desteğin için çok teşekkür ederim her zaman yanımdaydın Allah razı olsun canım benim

gözünaydın ayşom adil bir dağılım olur ve inşallah atanırsın kuzum :KK16::KK16:

Son düzenleme:
Hocam ben de kendimi kötü hissettim,bizim bölüm büyük ihtimalle 73'e falan düşecek.Birkaç soru yapsam giderdim diyorum;ama sonra kendi kendime eğer bu yıl atanmak benim kısmetimde olsaydı Allah bana o soruları çözdürürdü diyorum.Kadere inanan biriyim.Bu yıl birbirimize destek olucaz. İnşAllah da sene sonunda birbirimizin sevincini paylaşıcaz.Ümitsiz yaşanmaz hocam.:KK16:

Öyle hocam.:KK31: İnşallah din ve pdr'ye yedirmezler.:nazar: Tek dileğim bu.:KK16:

kızlar benim tanıdıklar vardı. alan sınavı gelmeden önce inşallah gelir, şart zaten vs vs naraları atıyorlardı. neyse sınavdan çıktılar ay keşke gelmeseydi, bu ne böyle diye ağlanmaya başladılar. gerçekten anlayamıyorum ben şu insanları. eğer kazansalardı savunmaya devam ederlerdi ama:KK31:
O zaman inşallah onun yanına gidersin.:KK16::KK16:

Tuğbiş senin sevdicek de iyi bir yere gitsin inşallah.:KK16: Hatta benim sevdicekle aynı okula düşse,senle de görüşsek.:KK9::KK9:

hiç demiyor ki renginin de sevdicek orada zaten görüşürüz diye:KK5:
kimse sevmiyor beni:KK5::KK53:

inşallah tubisim yaa bir yanımda bizim bölüme kadro vermezlerse diye korkuyor çünkü normaldede alım düşük oluyor :KK31:
10 bin atamadan size de düşer canım ki sen en önce atanacak olansın sıkma canını :KK19:
O zaman inşallah onun yanına gidersin.:KK16::KK16:

Tuğbiş senin sevdicek de iyi bir yere gitsin inşallah.:KK16: Hatta benim sevdicekle aynı okula düşse,senle de görüşsek.:KK9::KK9:

keşke kuzum ne güzel olur :119:

kızlar benim tanıdıklar vardı. alan sınavı gelmeden önce inşallah gelir, şart zaten vs vs naraları atıyorlardı. neyse sınavdan çıktılar ay keşke gelmeseydi, bu ne böyle diye ağlanmaya başladılar. gerçekten anlayamıyorum ben şu insanları. eğer kazansalardı savunmaya devam ederlerdi ama:KK31:

oy oy seviyoruz kuzum seni :KK19::KK70:

Son düzenleme:

Tamamen unutmuşum,özür dilerim.:KK14::KK14:

Alan hakkında yorum yapmıyorum,yapamıyorum.:KK24::KK24:

[COLOR=""]
Ayy canım benim ya seneye atandıgımızda hep beraber çeyizlerimizi hazırlar,burdan fikir alışverişinde de bulunuruz inşallah,hatta belli mi olur düğünlerimize bile geliriz ya:KK16:Üzülmemek lazım rabbim en güzelini sunuyor da bize biz farketmek ıstemiyoruz malesef.Sedom profil resmin ne iş söz falan mı oldu yoksa:KK53:
inşallah tubişim :KK16: ben yavaştan çeyize başlamayı düşünüyorum. alıncak o kadar çok şey var ki gözümü korkutuyo hepsi vallahi. ne güzel olur düğünlerimize gitsek ayyy :KK17: hele aynı ilde olaydık iyiydi :KK8:
kuzum yok söz fln olmadı. ben geçenlerde mezuniyet fotoğrafı çektirmeye annemle ve onurla gittim. fotoğrafçı da sizden kepsiz poz almak istiyorum dedi. öyle bi kaç poz olmuş oldu işte :KK1:

sedefiiiim seni böyle mutlu görmek ne güzel :nazar::21:
eğitimden ihtiyacın şampiyon soru bankası var konu konu güzeldi ben beğendim :KK34:
data tarih soru bankası da konu anlatımı da al kuzum data ayrıntı ama ayrıntı soruyorlar zaten artık
coğrafya için de datayı öneririm canım

çıtır öğretmenler topiği de açarız tubişim :KK1::KK1:
canım benimm :KK16: sağol şimdi bakıcam kitaplara :KK55:

kuzum ya hiç olur mu başımızı ağrıtmak falan.,elbette sıkıntımızı da yazacğız. hepimiz yeri geliyor derdimizi yazıyoruz. e sürekli de ders konuşulmaz ki tabi ki sohbet de edeceğiz.:KK34::KK54:u

cumhuriyet dönemi yeni Türk edb içinde var kuzum:KK54:
hımm tamam kuzum. pek anlamam zaten :KK1: ama össde 2. bölümde edb yapıcağım için o zamanlar bu dersi alırdım ve severdim :KK31:
seviyorum sizi :KK54:
aynı şey bizim icinde geçerli sedefim eger sınırda kalırsam tekrar hazirlanirim evlenmeden ama çok düşük bir puan alırsam evlenip öyle denerim
iki yıl nişanlı kalmak da istemiyorum çünkü sehirdisina atandı ben burda o orda zor olur diye düşünüyorüm
bu yüzden bu sefer kesinlikle atanmaliyim her açıdan en iyisi bu olacak

benim de acil olarak eğitim soru bankası almam lazım sedefim rengisim de önermiş 5555 soru bankasını almayı düşünüyorum

ayrıca başınızı agrittim sözünü görmedim kabul ediyorum :KK34:
tamam ayşegülüm ben de şimdi alıcam kitapları. aynı durum kuzum. bi de şu kpss için hayatın ertelenmesinden yana değilim. ama malesef her şeye engel oluyo. bu yıl bu engeli kaldırcaz inş:KK19:
kızlar şu soruya bakara mısınız:26:
hangisi farklı bir nedene bağlı olarak mevsimlik göç almaktadır?

Aydın
Muğla
Adana
Antalya
İzmir

ben de buna adana dedim. ama yanlışmış. ben soruda bi yanlışlık olduğunu düşünüyorum kuzum. yanlış bi bilgi de öğrenmeyelim şimdi. bence su bunu dershanedeki coğrafyacısına sorsun. hem hoca çok iyiymiş. muğlaysa bile sebebini bilelim bari. bu benim aklımda kalır şimdi :44:
[/COLOR]

Güzellerim merhaba,ben geldim.:KK3:

3 gün önce telefonumun sesi açıktı sevdicekten mesaj gelmişti.Kendisi zaten 4 yıllık arkadaşım.Annem de biliyor.''x'ten mi ?'' dedi Evet diye cevap verdim.Aramızda bir şey olup olmadığını sordu,o an doğru cevap vermekle yalan söylemek arasında gidip geldim ve malesef üzülerek malesef diyorum doğruyu söyledim.:KK14: Söylemez olsaydım. Ne ara buldun,eskisini bunun için mi bıraktın,sen hiç akıllanmayacak mısın vs.vs.vs...:KK14::KK14:

Bugün de devam etti.:KK31: O çocuk sana yakışmıyor,çirkin bir çocuk,aklını başına al,seni kimler almaz,yol yakınken dön gibisinden laflar etti.:KK14::KK55:

Ona rağmen şu 3 günde az da olsa ders çalışabildim ama verim düştü elbette.:KK28:

Üzülerek söylüyorum ki gerçekten doğru söylemek her zaman iyi bir şey mi acaba ? :26: Benim geçmişte neler yaşadığımı az zçok bilen bilir aranızda.:KK8: Sevdiceğim beni görmek için 11 saatlik yoldan geldi,ondan bundan borç alarak,bütün yaz çalıştı atandığı yere giderken kimseye muhtaç olmamak için.:nazar: Bana bugüne kadar kimse onun kadar değer vermedi ama faydası var,çirkinmiş.:KK37::KK14: Öyle kırgınım ki...

Atanamadığım için bir kez daha küfrettim her şeye.:KK14::KK14::KK14:

yahu kuzum neye göre çirkin kime göre çirkin?
Allahın yarattığı bir insan.. boyu mı kısa şişman mı? nedir yani?
insan olmak dış görünüşle olsaydı.. önemli olan yüreği.. ki yüreğinin güzel olduğu yaptıklarından belli..
sen sevdiğine sımsıkı tutun kuzum. annen şu an kabullenemiyo. bi şekilde bahane arıyo bence. zamanla alışır. siz birbirinizi sevdikten sonra ona sadece kabullenmek kalır :KK31:

X