2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kızlar Pegem'in eğitim ve genel kültür genel yetenek soru bankaları nasıl? 2014 basımı soru bankaları çıkana kadar onlardan alayım diyorum. Hem hazır şimdi 2-3 lira gibi fiyatlara satılıyorken eve stok yapayım diyorum. Ne dersiniz?Pegem için okuduğum yorumlarda iyi olmadığını gördüm.Soruları mı cevapları mı ne hatalı oluyormuş galiba?Bir de size danışayım dedim.

günaydın kızlar,
hazır kızım uyuyorken gidip matematikten soru çözeyim. kolay gelsin hepimize. vermli bir gün olur inşallah

mantarkayacım ben ilk kez pegem tarih ve egitimi aldım köklü bi yayın ben her kitapta yanlışlıklar olur diyorum o da kendini belli eder araştırır ögrenirsin ama dogru sorular sana çok şey katar ben sana data tarih cog soru bankasını öneririm fem genel kültür soru ban da çok güzel egtmdende beyaz kalem yediiklim pegem deniyo bende geçenlerde baya sb aldım o 2 lira 3 liralar kaçmaz

günaydın kızlar,
hazır kızım uyuyorken gidip matematikten soru çözeyim. kolay gelsin hepimize. vermli bir gün olur inşallah
günaydın devrim senin branş neydi

monalisa
ben ilk geldiğimde sanırım sendin 6 girişim diyince neden 6 diye çok şaşırmıştın mezun olunca anlamışsındır beni ailenin içine tekrar dönünce ufkun büyüdüğü için çıban gibi kalıyosun ortada batıyosun sebeb ne olursa artık .benim şuanki eşimde erkek arkadaşımdı o vakitler neler yaşadım neler anlatamam ben bu yıllarda kazanamadıysam ailem çok büyük sebeb bunun içinde
sen seviyosan bırak aileni iş ciddiye binince Allah ta nasip edince kimse önünde duramıyor

kızlar bende bugün ilk kez çalışacagım günlerdir hep istedim ama bakamamıştım

önlisansım canım ben. bilgisayar mezunuyum

Günaydın kızlar
Sabah tarihle başladım osmanlının gerileme devri bitti testler çözüldü Ama kafam allak bullak yaa ezber derslerden nefret ediyorum :111:
Siz neler yaptınız ?:126:

Yok zaten yüz göz almama kararı aldım bu konuda. Zaten kafaya takılacak milyon tane şey var,bir de bu eklenmesin üstüne... Ev boğuyor beni,boğuluyorum. Hiçbir problem yok ama yok cidden çok zormuş.

Kahvaltı yapıp oran-orantı bakayım diyorum. Zaten şurda düzensiz son 1-2 gün,sonra dersane başlıyor.

Hepinize güzel bir pazar dilerim.

anne babalar ne yazıkki ruh güzelliğinin ne kadar önemli olduğunu geç anlıyorlar canım

huyu güzel olamdiktan saygılı olmadıktan sonra dünya güzeli olsa ne fayda

hayatı paylaşacağın insanı en iyi sen bilirsin ve onu secmissen anne babaya saygı duymak düşer sonuçta bu senin hayatın

bunları kafana takma tek dusuncen atanıp sevdicegine kavuşmak olsun canım

iyi çalışmalar

Kızlarrrrr hepinizi çok özledim yaa.Atandığım yerde henüz bilgisayar edinemedim telefondanda minik minik sıkılıyorum.Evime geldim de öyle yazıyorum size.
Ben Sakarya geyveye atandım.Dualarım geride kalanlar için .Allah yardımcınız olsun inşallahh.Beyazanne fln diğerleri nereye atandı var mı bileniniz?

Çok haklısın canım,şimdilik tek önceliğim kpss.

teşekkürler leylasım
bizde seni özlemişiz beyazanne hiç uğramadı buralara:44:

kolay gelsin kuzum
bencede bu konuda yüz göz olma iş ciddiye binince zaten senin kararını
benimseyecektir annen

günaydın kızlar iyi pazarlar herkese kalktım sporumu yaptım kahvaltımı yaptım şimdi derse geçicem spor yapınca kendimi daha zinde hissediyorum uçarak derse geçiyorum alan çalışıcam kolay gelsin hepimize

Son düzenleme:
tünaydınlar kızlar
arkadaşım evlenmişti 1 2 ay önce, bugün gelmiş , onun yanına gideceğim
çalışmam biraz aksayacak haliyle
önceden en iyi gece çalşırdım şimdi gündüz çalıştığım gibi gece yapamıyorum nedense.

şu Ekim ayı bir gelseydi daha düzene sokacağım inşallah
daha Eylül'ken çok erkenmiş gibime geliyor tam motive sağlayamıyorm.

aile konusu açılmış da ne yaşadığımı bir ben bir Allah bilir. kazansaydık hayırısıyla

Son düzenleme:

bende Pegem'in hem gkgy hem eğitim var canım.
soruları biraz farklı zaten farklı sorular çözmek gerekiyor. eğitmiini henüz çözmedim ama gkgyden memnunum.
al gtsin ya hem ucuz hem de soru sorudur

tam 3 haftadır evden burnumu bile çıkarmıyorum. burası çok küçük. gezecek yer yok. merkeze de çok uzağız. eşim de yok.

bunaldım artık ya hiçbir şeye adapte olamıyorum. canım evi temizlemek bile istemiyor.

dışarı çıkmak istiyorum ben

Git kuzum,kafan dağılır hem.

Anneannemle dedem geldi bize de,annemle yapılacak işler var.

Yine aksayacak gibi benim de.

O kafayla ders çalışılmaz hocam,çık dolaş bi kendine gel.

sana da iyi pazarlar canım

oyy kuzum benim inşallah kazanırız bu sene

gezecek bir yer olmasa da yürüyüş yap canım iyi gelecektir

KPSS HAYALİ SAKARYAYA ATANDI CANIM BAŞKADA YOK BİLDİĞİMİZ NE BEYAZANNE NE DE SEVCAN YAZDI
kızlar sabah tarih ve gelişim çalıştım bu ay sonuna kadar biter inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…