Düğün 2013 izmir gelinleri

slm kızlar ben de haziran geliniyim ve gelinlik arayışındayım bahsettiğiniz ayşe ablanız hangi modaevi tam olarak nerede öğrenebilir miyim

Merhaba Merays..öncelikle şimdiden mutluluklar diliyorum..Bahsettiğim ayşe ablacığım çok tesadüflerle tanıştığım ama gerçekten,dünya şekeri, mütevazi ve son derece de yetenekli bir insan..istediklerini rahat rahat söyleyebiliyorsun ya da istemediklerini..Atölyesi Kızlar Ağası Hanının üst katında ''Buse Modaevi''...Facebookta da ''buse gelinlik abiye izmir'' diye aratırsan çıkıyor canımcım..diktiği abiye ve gelinliklerden resimler var, fikir sahibi olabilirsin..atölyenin numarası: 425 90 35 şayet beğendiğin bir model varsa resmiyle gidersen birebir yapıyor..ben birkaç modelle gittim bunun şurası olsun, bunun burası derken içime sinen bişey çıktı en sonunda :)..sormak istediklerin olursa çekinme..biz burda çok sorun çözdük konuşa konuşa..yanlız haziran geliniysen yavaştan provalara başlaman lazım..bir sürü telaş olcak sıkışmayasın sonra :)

Ah ki ne ah :) zor ki ne zor :) ama birsekilde halloluyor. Biz Lidaki de karar kildik kizlar. Ben de kapali mekan istemedim acikcasi, guzelim Izmirimde kir dugunu yapmiycam da ne yapicam :) bu yuzden Lidakiyi tuttuk canim. Insallah bir aksilik cikmaz. Sira davetiyelere ve en onemlisi gelinlie geldi :) davetiyeleri de tabiyki de internetten bakiyorum, bu yasima kadar aklima gelip de Turkiyedeyken hic bakmamisim dogal olarak su an sifir bilgi sahibi olarak herseyi netten ayarlamaya calisiyorum. Koza davetiyeyi bulabildim, siz neler yaptiniz kizlar ? Ayrica gelinliginiz hazir mi ? Ben amerikada yasiyorum ve buraya gelin gelicem, gelinligimi alip gelicem sanirim ama burdaki modeller de cok sade. Balayimizi da ayarladik. hersey cok guzel ilerliyor simdilik ve cok heyecanli :)

Merhaba canım, hadi hayırlısı, bence de çok iyi olmuş Lidaki' de karar kılmanız, Allah içinize sindirsin, herşey istediğin gibi olsun inşallah...
Davetiyeye ben de internetten bakıyordum ama bir karara varamadım. Bu hafta sonu İzmir' e gideceğimden, dolaşıp, bakıp, karar vericem. Eğer imkanın olursa sen de dokunarak, görerek almaya çalış canım. Ne bileyim, benim bir türlü içime sinmedi elime almadan:KK50:

Cilekben, gelinlik icin karar vermek cok zor tabiyki de, benim tercihim askisizdan yana, nedenine gelince kendim gunluk hayatta cok askili giyerim straplez pek kullanmam o yuzden gelinligim straplez olsun istiyorum, hos uzerimde nasil durur henuz denemis degilim ama bana straplez hep daha cekici daha ozel gelmistir. Ama sen anladigim kadari ile tam ikisi arasinda kalmissin sana tavsiyem ince bir aski yaptir icten takip cikarmali, o gun ne hissedersen oyle kullanirsin canim. isterirsen cikarirsin isterirsen takar kullanirsin. su an karar veremedigine gore bu sekilde ilerde secme sansin olabilir :) modelinin resmini bulamadim konusmalar arasinda :KK43:

Evet doğru askılı çokça giydiğimiz birşey:44: Takıp çıkarabileceğim bir askı hiç aklıma gelmemişti doğrusu, akıllıca vallahi:KK1: Yalnız şu var ki, askılı ya da straplez için düşündüğüm üstler tamamen birbirinden farklı. Staplez için istediğim üst yapılırsa, ona askı takılması mümkün olmayacak, hoş görünmeyecek. Bilmiyorum. İki ayrı üst için de resimlerim hazır. İki alternatifimi de göstericem gelinlikçilere ve deniycem, karar vericem inşallah...
Model aline ve dantel canım her tarafı ve dediğim gibi üstü ya stplez ya da çok ince askılı olacak. Kuyruğu var tabii:KK9:

Günaydınlar ve iyi haftalar olsun arkadaşlaaaarr:KK16:

Bagetchim nasılsın canımıniçi, naptın, haftasonu nasıl geçtii:KK34:

Günaydınlar ve iyi haftalar olsun arkadaşlaaaarr:KK16:

Bagetchim nasılsın canımıniçi, naptın, haftasonu nasıl geçtii:KK34:

Günaydın şekercim..Sana da iyi haftalar..:KK34:
napiyim şekerim nişanlımla mangal sezonunu açtık hayırlısıyla..Mart ayında 25 dereceyi bi daha nerde görcez di mi..:KK1:
neyse düğün mevzunu dağıtmayayım.. davetiyelerini internetten almıcak mıydın kız sen?:KK53: şaşırdım vallahi..neyse burdan bakıcaksan davetiyeci de var tanıdık..beni de işyerimden evlencek olan bi arkadaşım götürmüştü oraya.. bütün davetiyecilerde katalogların üzerindeki fiyat tarifesi neyse o şekilde ücretlenidiriliyor..ama benim gittiğim amca piyasa fiyatı üzerinden ekstra % 30 indirim yapıyor..gerçi ben davetiyelerimi teslim alırken fiyatlar bugün yarın değişçek demişti..sen gelene kadar değişmezse oraya da gideriz..her firmanın kataloğu var amcada..:KK34:

Son düzenleme:
Günaydın şekercim..Sana da iyi haftalar..:KK34:
napiyim şekerim nişanlımla mangal sezonunu açtık hayırlısıyla..Mart ayında 25 dereceyi bi daha nerde görcez di mi..:KK1:
neyse düğün mevzunu dağıtmayayım.. davetiyelerini internetten almıcak mıydın kız sen?:KK53: şaşırdım vallahi..neyse burdan bakıcaksan davetiyeci de var tanıdık..beni de işyerimden evlencek olan bi arkadaşım götürmüştü oraya.. bütün davetiyecilerde katalogların üzerindeki fiyat tarifesi neyse o şekilde ücretlenidiriliyor..ama benim gittiğim amca piyasa fiyatı üzerinden ekstra % 30 indirim yapıyor..gerçi ben davetiyelerimi teslim alırken fiyatlar bugün yarın değişçek demişti..sen gelene kadar değişmezse oraya da gideriz..her firmanın kataloğu var amcada..:KK34:

Ooooohh mangal keyfi haaaa:KK9: 25 derece miydiiii:KK53: Artık inşallah bir dahaki baharı İzmir' imde karşılıycam:21:
Davetiye internetten baktım aslında. Ama içime sinmedi bir türlü dokunmadan. Sonra nisan ayı içerisinde geleceğim gün de belli olunca, İzmir' e bıraktım artık. aaa süper, indirimli davetiye de bulduk:KK9: zaten sade birşey istiyorum, muhtemelen buluruz o amcadan :KK8:
Ben de haftasonu nikah şekerlerimden 100 adedini bitirdim. Beyaz tüy ve dore kurdeleyle süsledim, gerçekten çok içime sindi, güzel oldu:KK9: Diğer modelleri de bitirince fotoğrafını koyucam face' e:KK34:
Gelinlik ve gelin başı modellerine baktım. Birkaç gelinlik daha buldum benzer, ipli askılı bir üst buldum istediğim gibi. Hepsini kaydettim ama evdeki bilgisayarımda kaldı, gösteremiyorum şuan:KK50:

Ooooohh mangal keyfi haaaa:KK9: 25 derece miydiiii:KK53: Artık inşallah bir dahaki baharı İzmir' imde karşılıycam:21:
Davetiye internetten baktım aslında. Ama içime sinmedi bir türlü dokunmadan. Sonra nisan ayı içerisinde geleceğim gün de belli olunca, İzmir' e bıraktım artık. aaa süper, indirimli davetiye de bulduk:KK9: zaten sade birşey istiyorum, muhtemelen buluruz o amcadan :KK8:
Ben de haftasonu nikah şekerlerimden 100 adedini bitirdim. Beyaz tüy ve dore kurdeleyle süsledim, gerçekten çok içime sindi, güzel oldu:KK9: Diğer modelleri de bitirince fotoğrafını koyucam face' e:KK34:
Gelinlik ve gelin başı modellerine baktım. Birkaç gelinlik daha buldum benzer, ipli askılı bir üst buldum istediğim gibi. Hepsini kaydettim ama evdeki bilgisayarımda kaldı, gösteremiyorum şuan:KK50:

bundan sonra bütün izmir baharları yazları senin şekerim..bol bol gezersiniz eşinle....valla denize girenler bile vardı yani o derce...buarada verimli bi hafta sonu olmuş :) kolaylamışın işleri iyi bari..ben pek bişe yapmadım valla :KK17: daha davetiyelerim işyerinde duruyo eve gidicek zarfların içine koncak :KK1: 150 şer paylaşılcak filan..buarada o gelinbaşı işi yavaştan beni de dürtmeye başladı..kuaför tamam eyvallah da duvak açık saça nası tutturulcak kuzum yaa..bi de annem illa uzun duvak olsun dedi..albümde var, görmüşündür..ne bileyim bana da çok uzun geldi..ama kime sorduysam da uzun duvak iyi dedi..o saça o duvak nası olcak hiç bilmiyorum valla :44: topuz olsa kolay büzüp büzüp tepeye konduruyolar da işte saçlar salınınca biraz sakat..:44: ..gelinlik modellerini de ekle de bakalım biara..:KK34:

he söylemeyi unuttum c.tesi de organizasyon şirketine gittik görüşmeye..valla içim çok rahatladı..kristal albüm,barkovizyon, anlık çekim,dış çekim, video çekimi filan hepsini konuştuk..çok rahatladı içim..geçen sene orda düğün yapmış bi arkadaşım vardı..sormuştum ona..çok iyi bişey beklemeyin dedi eğreti oldum..konuşmaya gittik onun için..meğer bi tek geçen sene ihaleyi bu adamlar alamamış..normalde hep onlar alıyomuş..arkadaşımın şansı işte :KK43:( gayet profesyonel gibi görünüyo adamlar..daha önce yenikalede düğün yapmış çiftlerin fotoğraf albümlerine baktık..dış çekimler muhteşem..gerçekten iyi iş çıkarıcaklar gibi görünüyor..stüdyo albümü istemedim..onun yerine hepsi deniz kenarı havuz başı palmiyelerin altı filan öyle değişik dış mekanlarda çekilcek..zaten adamlar aslen fotoğrafçı sonra organizasyon şirketine dönüşmüşler..herşey saati saatine anı anına olucak..o kadar rahatladım ki anlatamam.. hala fotoğrafçı ayarlamadıysanız konuşabilirim..çünkü gerçekten çekimleri muhteşem, albümlerine hayran hayran baktım resmen..gerçekten çok tereddütlüydüm fotoğraf konusunda..Şükürler olsun Tanrım yardım ediyor hep :)

Son düzenleme:
Gunaydn kzlar benim yoklugumu hc farketmemissnz bakyrum da kirldm walla ;( neyse kzlar sewndm islernzin azalmasna . Bgetchim orgnzasyon frmasni ne kadara tuttunz cnim

Gunaydn kzlar benim yoklugumu hc farketmemissnz bakyrum da kirldm walla ;( neyse kzlar sewndm islernzin azalmasna . Bgetchim orgnzasyon frmasni ne kadara tuttunz cnim

günaydın serdamım..Aşkolsun kız fındık, unutur muyuz seni..ama telefondan yazmakla çok uğraşıyosun telef oluyosun diye lafa tutmak istemiyoruz..pc ye gelemedin ki bi şekerim..uzun uzun çene yapalım şurda..valla herşeyi kolayladık gibi serdamım..benimkini pratik olarak, cilekbeninkini de teorik olarak :)) gelse bi ekşına geçicez hemen du bakalım..:KK53: Organizasyon şirketini orduevi ayarlıyor canımcım..ihaleyle bir şirket alıyor..şirkete ekstra ücret edemiyosun sadece organizasyonda kullanılacak materyaller, müzik, fotoğraf için filan sana fiyat teklifi veriyor..sen listeden istediin şeyleri seçiyosun, fiyat çıkarıyorlar..içki ve yemek hariç herşeyi bu adamlar yapıyor...yiyecek içeceği de ordueviyle konuşcaz du bakalım...ama aslen fotoğrafçı oldukları için çok profesyonel albümler yapmışlar..hani sadece albüm için görüşülebilir..

Cnim suan ben onu arastryrm da albume ne kadar derler acaba? 2fotgrafci war aklmda ama blmyrm gdip grusmek lazm walla dis cekm istyruz suan 750ye buldk en uygun o da mart snuna kadardi icime snmisti ama kararsz kaldm blmyrm bkalm

bundan sonra bütün izmir baharları yazları senin şekerim..bol bol gezersiniz eşinle....valla denize girenler bile vardı yani o derce...buarada verimli bi hafta sonu olmuş :) kolaylamışın işleri iyi bari..ben pek bişe yapmadım valla :KK17: daha davetiyelerim işyerinde duruyo eve gidicek zarfların içine koncak :KK1: 150 şer paylaşılcak filan..buarada o gelinbaşı işi yavaştan beni de dürtmeye başladı..kuaför tamam eyvallah da duvak açık saça nası tutturulcak kuzum yaa..bi de annem illa uzun duvak olsun dedi..albümde var, görmüşündür..ne bileyim bana da çok uzun geldi..ama kime sorduysam da uzun duvak iyi dedi..o saça o duvak nası olcak hiç bilmiyorum valla :44: topuz olsa kolay büzüp büzüp tepeye konduruyolar da işte saçlar salınınca biraz sakat..:44: ..gelinlik modellerini de ekle de bakalım biara..:KK34:

he söylemeyi unuttum c.tesi de organizasyon şirketine gittik görüşmeye..valla içim çok rahatladı..kristal albüm,barkovizyon, anlık çekim,dış çekim, video çekimi filan hepsini konuştuk..çok rahatladı içim..geçen sene orda düğün yapmış bi arkadaşım vardı..sormuştum ona..çok iyi bişey beklemeyin dedi eğreti oldum..konuşmaya gittik onun için..meğer bi tek geçen sene ihaleyi bu adamlar alamamış..normalde hep onlar alıyomuş..arkadaşımın şansı işte :KK43:( gayet profesyonel gibi görünüyo adamlar..daha önce yenikalede düğün yapmış çiftlerin fotoğraf albümlerine baktık..dış çekimler muhteşem..gerçekten iyi iş çıkarıcaklar gibi görünüyor..stüdyo albümü istemedim..onun yerine hepsi deniz kenarı havuz başı palmiyelerin altı filan öyle değişik dış mekanlarda çekilcek..zaten adamlar aslen fotoğrafçı sonra organizasyon şirketine dönüşmüşler..herşey saati saatine anı anına olucak..o kadar rahatladım ki anlatamam.. hala fotoğrafçı ayarlamadıysanız konuşabilirim..çünkü gerçekten çekimleri muhteşem, albümlerine hayran hayran baktım resmen..gerçekten çok tereddütlüydüm fotoğraf konusunda..Şükürler olsun Tanrım yardım ediyor hep :)

Canım bence de uzun duvak, gelinliğine çok yakışır...Yalnız aynı konuyu ben de sana soracaktım, açık şaç olcak benim de böyle, iri dalga...Sanki kuaföre gitmemişim gibi:KK34: Birincisi saçım çok uzun değil, benimki buraya geldiğinde, face e koyduğum son resimlerde gördüğünüzü gibi, omuzlarımdan birkaç parmak aşağıda...İri dalga yapıldığını düşünürsek biraz daha yukarı çıkacak. inşallah iyi durur. Gerçi çok uzun olmasını tercih etmiyorum, zira boyum uzun değil, daha da kısa gösteriyor çok uzun saç. Duvağı saça şu şekilde tutturmuşlar bagetchicim...

$imagesCA33NPQD.jpg

ben beğendim...Tabi tam o noktada nasıl sabitlenmiş anlayamadım:44: Ben de duvağımı uzun istiyorum, uzun duvağın daha da ağır olacağını hesaplarsak, o duvagın o şekilde nasıl durabileceği konusu kafamı karıştırdı:26:

Canım ayrıca organizasyon şirketiyle detayları halletmene sevindim, fotoğrafçı konusu muallaktaydı senin, bak o da içine sinmiş, çok sevindim...Biz biriyle görüşmüştük dış çekim için, bahsetmiştim ya, selda hn diye...Onu ofisinde ziyaret edicim gelince, yaptığı düğün albümlerinden örnekler gösterecek bize, içime sinmezse, senin fotoğrafçıyla da görüşürüm.
Barkovizyon gösterisi için, bizim organizasyn müdürü, siz resimleri veriyorsunuz, biz hazırlıyoruz demişti. Ama biz kendimiz hazırlıycaz movie makerda... Resimleri seçtik. Birlikte fotolarımızı seçtik hep+nişan ve nikah fotoları...Acaba bir iki küçüklük fotosu koysak mı diyorum, onda da kararsız kaldım:26:

Serdamcım selam bebişiiimm, unuturmuyuz ayol seni:KK50: Cep telefonundan girip, genelde izlemede kalıp, gün sonuna doğru toplu mesaj atmana alıştığımızdan, bekliyorduk:KK1: Sen nasılsın? naptın haftasonu?? Gelinliğinde gelişme var mı? provaya gittin mi??

Canım bence de uzun duvak, gelinliğine çok yakışır...Yalnız aynı konuyu ben de sana soracaktım, açık şaç olcak benim de böyle, iri dalga...Sanki kuaföre gitmemişim gibi:KK34: Birincisi saçım çok uzun değil, benimki buraya geldiğinde, face e koyduğum son resimlerde gördüğünüzü gibi, omuzlarımdan birkaç parmak aşağıda...İri dalga yapıldığını düşünürsek biraz daha yukarı çıkacak. inşallah iyi durur. Gerçi çok uzun olmasını tercih etmiyorum, zira boyum uzun değil, daha da kısa gösteriyor çok uzun saç. Duvağı saça şu şekilde tutturmuşlar bagetchicim...

Eki Görüntüle 673438

ben beğendim...Tabi tam o noktada nasıl sabitlenmiş anlayamadım:44: Ben de duvağımı uzun istiyorum, uzun duvağın daha da ağır olacağını hesaplarsak, o duvagın o şekilde nasıl durabileceği konusu kafamı karıştırdı:26:

evet bu saça bu duvak şekli güzel olmuş cilekbenim..bence bunun da çıktısını al..iri dalgayla saçın çok kısalırsa postişten yardım alırız artık..benimki de dalgalı olacak benimki de yukarı çekecek yani..belki ben bile düşünürüm postişi du bakalım..ama benim saça bu duvak şekli olmaz şekerim ya..muhtemelen enseden aşağı yaptırıcam ben..saçım muhtemelen şöyle olacak çünkü:

Eklentiler

• $66e8753af5f511e1abd6123138045d81_7.jpg
    $66e8753af5f511e1abd6123138045d81_7.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 52
evet bu saça bu duvak şekli güzel olmuş cilekbenim..bence bunun da çıktısını al..iri dalgayla saçın çok kısalırsa postişten yardım alırız artık..benimki de dalgalı olacak benimki de yukarı çekecek yani..belki ben bile düşünürüm postişi du bakalım..ama benim saça bu duvak şekli olmaz şekerim ya..muhtemelen enseden aşağı yaptırıcam ben..saçım muhtemelen şöyle olacak çünkü:

Canım bak bu örnekte de saç yanda...Duvak şekline bakalım diye ekledim. Bunu iri dalgalı olarak düşün:KK34:

$gelin3-7016.jpg

Bir de dikkatini çekti mi? İlk eklediğim resimde duvak dışında aksesuar yok saçta. tac ya da çiçek gibi. Bunda çiçekler var. Senin istediğin saç şekline göre, daha önce gösterdiğin o tek gül daha iyi duracak gibime geldi sanki:44:peki ben bişe kullanmamalı mıyım acaba duvak dışında:44:

Canım bak bu örnekte de saç yanda...Duvak şekline bakalım diye ekledim. Bunu iri dalgalı olarak düşün:KK34:

Eki Görüntüle 673498

Bir de dikkatini çekti mi? İlk eklediğim resimde duvak dışında aksesuar yok saçta. tac ya da çiçek gibi. Bunda çiçekler var. Senin istediğin saç şekline göre, daha önce gösterdiğin o tek gül daha iyi duracak gibime geldi sanki:44:peki ben bişe kullanmamalı mıyım acaba duvak dışında:44:

eline sağlık cilekbenim..aynen ben de o tek çiçeği mi kullansam acaba diye düşünmedim değil..valla işte o biraz kuaförün marifetine kalmış gibi geldi bana..senin saça minik minik çiçekler hoş olabilir şekercim..aslına bakarsan saç açık ve dalgalı olacağı için taç haricindeki aksesuarlar abes durmaz..taçlar topuzlar için daha uygun bence..gelince aksesuarcılara bakarız..birkaç alternatif belirler,elimizde materyallerle kuaföre gidersek daha iyi seçim yaparsın..aynını ben de yapıcam..minik deniz yıldızları, çiçek, o resmini eklediğim çiçekli toka..herbişeyi götürücem, bakalım ne çıkıcak ortaya :KK53:

Son düzenleme:
eline sağlık cilekbenim..aynen ben de o tek çiçeği mi kullansam acaba diye düşünmedim değil..valla işte o biraz kuaförün marifetine kalmış gibi geldi bana..senin saça minik minik çiçekler hoş olabilir şekercim..aslına bakarsan saç açık ve dalgalı olacağı için taç haricindeki aksesuarlar abes durmaz..taçlar topuzlar için daha uygun bence..gelince aksesuarcılara bakarız..birkaç alternatif belirler,elimizde materyallerle kuaföre gidersek daha iyi seçim yaparsın..aynını ben de yapıcam..minik deniz yıldızları, çiçek, o resmini eklediğim çiçekli toka..herbişeyi götürücem, bakalım ne çıkıcak ortaya :KK53:

Evet doğruu, küçük çiçekler iyi olur benim duvakla...o halde birkaç aksesuar alır öyle gideriz:KK34:

Bagetchi bak, benim begendğim gelinliği (Vera Wangmış markası!) iki kişi giymiş.

Eki Görüntüle 673531

Ben kenarı dantelli duvak olsun diye düşünmüştüm ama örneklerde görünce düzün daha iyi olacağı kanısına vardım. Dantel olan çok boğmuş, dantel gelinliğe dantel duvak ağır olmuş...Sence bagetchi??

Son düzenleme:
Bagetchi bak, benim begendğim gelinliği (Vera Wangmış markası!) iki ünlü giymiş.

Eki Görüntüle 673531

Ben kenarı dantelli duvak olsun diye düşünmüştüm ama örneklerde görünce düzün daha iyi olacağı kanısına vardım. Dantel olan çok boğmuş, dantel gelinliğe dantel duvak ağır olmuş...Sence bagetchi??

evet evet yaka da dantel ya zaten bi de gelinlik kabarık olduğu için dantel duvak biraz abartı görünüyor doğru söylüyosun..daha doğrusu kaybolmuş ayrıntılar içinde..gerek yok..bence de duvak uzun ve sakin olursa daha iyi görünür... :KK53:

Bir de bak, ceyda düvencide o göğüs dekoltesi çok gözüme batmıştı ama diğerinde daha estetik durmamış mı??

evet düvencide o simli kemer çok sivri bi şekilde yukarıya çıkıyor, göğüs kısmını boğmuş..ama diğerinde daha aşağıda ve düz duruyor o yüzden daha oturaklı görünüyor bence..bi de düvencinin dekoltesi daha kapalı, diğerininki daha derin ve daha hoş durmuş..ama yine söylüyorum ben o simli kemeri sevemedim yahu :KK50:

X