Düğün 2013 izmir gelinleri

Oki canım anlaşıldııı:KK34:
Kızlar bişe sorcam...Çok kararsızım.
aline olacağına karar verdik, dantelli olacak...Bir türlü üst kısma karar veremiyorum. Sizce straplez mi olsun, yoksa incecik bir askı mı taktırsam...Straplez severim aslında, göğüslerimde çok büyük değil, düşmez yani; ama gene de çekiştirir miyim ki hoplayıp zıplarken:26: Bir de ne bileyim kabak tadı mı verdi acaba herkeste straplez?? gelinliğin üstü çok mu çıplak kalır ki acaba???:44::44: Dövmem var ya görmüşsünüzdür, ince askı olunca orta yerinden dövmeyi kesip, görüntüyü bozar mı ki:44: Gerçi hep giyiyorum askılı sonuçta...Bir de straplez olunca yakayı daha düz kesim ercih etmem gerekecek ve boyumu enine kesip kısa göstercek...Ama ince askılı bir modelde V yaka yercih edip boyu daha uzun gösterebilirim:26: Kararsızım, sanki gönlüm straplezden yana gibi ama olumsuz yönleri aha çok benim durumuma göre sankiii...Napsam sizceeee:26:

hımmm..evet ince bir mevzu..ama dediğin gibi ben straplezi her yerde görüyorum artık..bi de özellikli olmucak yani..düz olucak biraz..ha yakışmaz mı yakışır..çünkü etek dantel, zaten hareketli..hiç abes durmaz yani..ama oynamayı sevdiğin için biraz sıkıntı yaratabilir konfor bakımından..ya ben bişey daha düşünüyorum da sakın yanlış anlama, benden etkilenme gerçekten kendi düşüncem olarak söyliycem..straplez giysiler (abiyeler ve hatta mayolar da dahil)..böyle ne bileyim göz okşayıcı gelmedi hiç bir zaman gözüme...bir şekilde anatomik olarak gözümü rahatsız ediyor nedense...(bence tabii, naçizane fikrim..belki de kendim giyemediğim içindir :KK1:) ve yine dediğin gibi V yaka askılı model kesinlikle boyunu uzun gösterir..(zaten döndüğünde düzgün duruş ve boyunu uzun göstermeyle ilgili bikaç tüyo vericem) dövme konusunda bi sıkıntı yok benim tarafımdan, düşündüm..hiç göz yormaz bence, bölmez bile..kalınca bi askı olsa tamam sağdan soldan parça parça görünür,kötü olur ama zati incecik bişey olcak..kısacası benim gönlüm ince askıdan yana..ben de gelinliğimi boyundan kalın askı diye düşünmüştüm önceleri, biraz böle yaka formatlı..ama ince askı gerçekten ayrı bi zerafet veriyor kuzum..yine de iyice düşün..sen giyiceksin çünkü..vücudunu sen biliyosun,tanıyosun en iyisini sen bilirsin..gelince ikisine de bakarsın, aynı mağazadan straplez ve askılı beğenip ardarda giyersin..zaten illa ki gönlün kayar birine.. :)

Dur önce tacını soriim, sonra straplez mevzuuna döneriz:KK1:
Noldu beğendin mi bişe???

Dur önce tacını soriim, sonra straplez mevzuuna döneriz:KK1:
Noldu beğendin mi bişe???

:KK9: ehehehe unutmaz da..beğendim cilekbenim..bi tane taraklı toka vardı deniz yıldızı gibiydi çiçekleri..fakat sert metalden yapmışlar kıvrılmaz bükülmez. bi de böle U gibi..şekilsiz geldi gözüme..kuaför kültürüm olamdığından hiç de anlamam bu işlerden :KK1: annemle gittik o yüzden..annem bişe beğendi..ben de tamam dedim..gözüme de yatmadı değil....biraz deniz yıldızını da andırıyor..kıvrılıp bükülebilen ince telden bişey..taç da olur toka da olur..kuaför nası yaparsa artık, görücez loccanın marifetini de..resimlerini de yüklüyorum buyrun $Resim 010.jpg $Resim 011.jpg

he bi de gelinlik fiyatına dahil olan bi gelin çiçeği ve gelin saç çiçeği hakkım vardı onu da kullandım..buketi ayşe ablada bıraktım, süslücek çünkü tülle mülle..ama saç çiçeğini aldım,saç çiçeği el çiçeğiyle takım zaten..onu takıp takmamakta kararsızım..neyse loccanın başına ekşiriz..dener hepsini :KK1: onun resmi de şu: $IMG_0561.jpg $IMG_0562.jpg

:KK9::KK9:Beğendim canım, çok güzel...
Sonuçta ya çiçeği ya taç gibi olan tokayı takacaksın değil mi? Kararsız kaldım, ikisinide kuaföre götürüp, denetmek gerek...Ama gönlüm tac gibi olandan yana sanki :KK34:
İkisini de beğendim de, ellerini de çok beğendim, hihhihihi:KK1:Tanıdım onlar senin ellerin:86:

:KK9::KK9:Beğendim canım, çok güzel...
Sonuçta ya çiçeği ya taç gibi olan tokayı takacaksın değil mi? Kararsız kaldım, ikisinide kuaföre götürüp, denetmek gerek...Ama gönlüm tac gibi olandan yana sanki :KK34:
İkisini de beğendim de, ellerini de çok beğendim, hihhihihi:KK1:Tanıdım onlar senin ellerin:86:

:KK17: ehehe evet benim ellerim onnar..bi hafta sonra bütün bütün görüşcez zati :KK53: sanırsam ben de tacı kullanıcam şekercim..neyse ikisini de görür öyle karar veririm artık..:KK9: sen naptın straplez mevzunu..aslında straplez bikaç a-line modele baktım da kötü de durmuyor be şekerim..ne bileyim benim de kafam karıştı şindi..:44:

Son düzenleme:
:KK17: ehehe evet benim ellerim onnar..bi hafta sonra bütün bütün görüşcez zati :KK53: sanırsam ben de tacı kullanıcam şekercim..neyse ikisini de görür öyle karar veririm artık..:KK9: sen naptın straplez mevzunu..aslında straplez bikaç a-line modele baktım da kötü de durmuyor be şekerim..ne bileyim benim de kafam karıştı şindi..:44:

Bir türlü karar veremedim:KK43: İnce askı kesinlikle zerafet katıyor, çok doğru....
Bişeyler buldum, bakınız ceyda düvenci....
Eki Görüntüle 671810 Eki Görüntüle 671809

Arkası hoşuma gitti. aline ve dantel istediğim gibi, ama bugs bunny gibi o kurdeleyi istemiyorum katiyyen:KK1:
Eteği güzel ama dantel çok sık işlenmiş gibi(bagetchim senden öğrendiklerime ben de mi anlamaya başladım ne :) ) ne bileyim, arap saçı gibi olmuş, daha seyrek bir dantel çalışılsa daha kibar duracak, ağır olmuş gibi...rkadaki dekolteden dantel uçların çıkmasını beğendim, ben de öyle istiyorum. İpli değil, kopçalı bir model ama şık durmuş...(ben biraz daha ipten yanayım ya da minik inci düğme) İnci düğme olursa yine böyle danteller konabilir de, ipli olursa o mümkün olmayacak tabi...

$ceyda düvenci1.jpg $ceyda düvenci.jpg

Önüne bakarsak, strapez ve benim istediğim gibi dantel uçları çıkıyor dekolteden, ama çok yukarda bence göğüs dekoltesi.... Aacaba ince askılı V bir yaha daha mı zarif olurdu....

Aaay paparazzi gibi oldum:KK1:

Son düzenleme:
Bagetchim örnek olarak bu resmi götüreyim, çünkü istediğime en yakın bu, sonunda istediğime yakın bir model bulabildim...
Üzeirnde istedğim değişiklikleri söylerim.
Eleştirilerini bekliyorum şekerim.Sence nasıl? Gözüne batan bişe var mı??
He önden o simli gibi duran kemeri de istemiyorum :KK50: düz olacak yani kemersiz, daha seyrek bir dantelle...Nasıl?? tabi üst konusunda kararsızım hla ince ipli mi ipsiz mi?? gerçi bu yi durmuş ama bilemiyorum yine deee:44:

Bagetchim örnek olarak bu resmi götüreyim, çünkü istediğime en yakın bu, sonunda istediğime yakın bir model bulabildim...
Üzeirnde istedğim değişiklikleri söylerim.
Eleştirilerini bekliyorum şekerim.Sence nasıl? Gözüne batan bişe var mı??
He önden o simli gibi duran kemeri de istemiyorum :KK50: düz olacak yani kemersiz, daha seyrek bir dantelle...Nasıl?? tabi üst konusunda kararsızım hla ince ipli mi ipsiz mi?? gerçi bu yi durmuş ama bilemiyorum yine deee:44:

valla güzel görünüyor şekerim..evet o kemer olmamış, ek parça gibi duruyor ben de sevmedim..bugs bunny gibi kurdele.. ehehehehe ay ilahi..kendisi en sevdiğim çizgi film kahramanı olsa da gelinliğe o bugs kuyruğu olmamış haklısın..dantel sıklığı bence eteğe doğru değil üstten sık başlayarak eteğe doğru seyrelen şeklinde olmalı..model gayet hoş görünüyor, ama üst biraz yukarda kalmış..ince askılı hoş olur ama straplez olursa da göze batmaz, göğüs ve sırt kısmın çok geniş değil çünkü..bence bundan bi çıktı al..istediğin değişiklikleri de arkasına yaz unutmadan..karar verdiğinde o kağıdı da bırakırsın terziye, istediğin gibi yapar..ya da bakarsın vitrinin birinde istediğin gibi bi model vardır, üstünde ve dantelinde oynama istersin sadece.. :KK53: müdahale ederiz yeri geldiğinde..zaten vaktin az,sık prova olacağı için hata riski az olur..üzerine oturan iyi bi model olsun da detaylarına bakarız..:KK51:

Son düzenleme:
Buraya ekleyemiyorum bir türlü, boyut büyük, küçültünce de anlaşılmıyor. Dekoteyi göstercektim bagetchicim, yuvarlak hatları var dekoltenin, daha sert olsa, yuvarlatılmış kenarlar yerine keskin kenarlar daha iyi olmaz mı?? bir bak bak görsellere internetten!!

Buraya ekleyemiyorum bir türlü, boyut büyük, küçültünce de anlaşılmıyor. Dekoteyi göstercektim bagetchicim, yuvarlak hatları var dekoltenin, daha sert olsa, yuvarlatılmış kenarlar yerine keskin kenarlar daha iyi olmaz mı?? bir bak bak görsellere internetten!!

canım ön dekolteden bahsediyosun heralde..baktım görsellere.. sivri hatlar omuzları biraz daha geniş gösterebilir ve dekolteyi yukarda duruyor gibi gösterebilir diye düşünüyorum..ama bence gözü yoran asıl şey yuvarlak hatların altındaki o simli anlamsız kemer..kemerin sivri bir gelişi var fakat dekolte yuvarlak..acaip görünmüş..senin omuzlar çok geniş olmadığı için tercih edebilirsin evet..ama yuvarlak hatlar da çok yumuşak görünüyor hiç fena değil bence..işte deneyip görmek lazım şekerim..şimdi bu abla giymiş bunu..pehlivan gibi kollar omuzlar maşallah..sen incecik bi hatunsun..onda öyle duran sende böyle durur..bilemeyiz ki..gelinlik nası bişeyse her vücutta farklı duruyor yahu..:KK53: malesef bunu da deneyip bakcaz şekerim..giyersin sivri hatlı bi üst..sonra iğnelerle yuvarlatırız..hangisi hoş olursa seçeriz..:44:

Son düzenleme:
canım ön dekolteden bahsediyosun heralde..baktım görsellere.. sivri hatlar omuzları biraz daha geniş gösterebilir ve dekolteyi yukarda duruyor gibi gösterebilir diye düşünüyorum..ama bence gözü yoran asıl şey yuvarlak hatların altındaki o simli anlamsız kemer..kemerin sivri bir gelişi var fakat dekolte yuvarlak..acaip görünmüş..senin omuzlar çok geniş olmadığı için tercih edebilirsin evet..ama yuvarlak hatlar da çok yumuşak görünüyor hiç fena değil bence..işte deneyip görmek lazım şekerim..şimdi bu abla giymiş bunu..pehlivan gibi kollar omuzlar maşallah..sen incecik bi hatunsun..onda öyle duran sende böyle durur..bilemeyiz ki..gelinlik nası bişeyse her vücutta farklı duruyor yahu..:KK53: malesef bunu da deneyip bakcaz şekerim..giyersin sivri hatlı bi üst..sonra iğnelerle yuvarlatırız..hangisi hoş olursa seçeriz..:44:

Hmmmm...Peki askılı mı askısız mıııı:KK1:
Saçım açık olcak bunun gibi beton gibi topuz yaptırmıycam. Ee açık olunca omuzlarıma düşecek ve üstte gelinliğe iyi gitmiyor dediğim o çıplaklık, boşluk bende olmayacak...İnce askı olsa onun üzerine saçlarım düşecek, askı bile görünmeyebilir yanii :44: karasızım:KK43:

Saçım açık olcak bunun gibi beton gibi topuz yaptırmıycam. Ee açık olunca omuzlarıma düşecek ve üstte gelinliğe iyi gitmiyor dediğim o çıplaklık, boşluk bende olmayacak...İnce askı olsa onun üzerine saçlarım düşecek, askı bile görünmeyebilir yanii :44: karasızım:KK43:

:KK53: o zaman rahat edeceğin şekilde yaptırıcaz şekerim..ya da iki tane beyaz ip alalım ya da ince kurdele..straplez modellere tutuveririz veya iğneleyiveririz nası görünüyo diye bakarız ehehehe :KK53:

Sence bu gelinlik iin ayşe abla kaç tl der??? danteli çok di mi:44:

valla bilmiyorum ki cilekbenim..danteli ve kumaşı çok evet..benim daracık gelinliğe bile 3,5 metre dantel gitti :KK53:..ama konuşmak lazım tabi..çıktıyı getir sen..piyasa raicine bi bakarız, ona göre fiyat isteriz olmazsa..:44:

Son düzenleme:
ooof inşallah uçuk rakamlar çıkmaz, dur bakalım ne diyecekler...Ama sonunda istediğime yakın birşeyler bulduğuma memnunum:KK1: Biraz hafifledim sankiiii:21:
Bagetchim mesain bitiyor kuzum, öpüyorum kocaman:KK54:

ooof inşallah uçuk rakamlar çıkmaz, dur bakalım ne diyecekler...Ama sonunda istediğime yakın birşeyler bulduğuma memnunum:KK1: Biraz hafifledim sankiiii:21:
Bagetchim mesain bitiyor kuzum, öpüyorum kocaman:KK54:

vallaha da bitmiş.. :KK1: model belli oldu..ötesi kolay merak etme şekerim..haydin ben kaçtım..hafta sonu bakabilirsen bikaç model daha çıkar bence canımcım, alternatif olsun..ayşe ablaya da birlikte gitçez bişey yapabiliyosa yapar yani..piyasaya bi bakalım da ona göre..hadi mutlu hafta sonları..şurupçuğu da öptüm kocaman..bye byeee..:KK3:

vallaha da bitmiş.. :KK1: model belli oldu..ötesi kolay merak etme şekerim..haydin ben kaçtım..hafta sonu bakabilirsen bikaç model daha çıkar bence canımcım, alternatif olsun..ayşe ablaya da birlikte gitçez bişey yapabiliyosa yapar yani..piyasaya bi bakalım da ona göre..hadi mutlu hafta sonları..şurupçuğu da öptüm kocaman..bye byeee..:KK3:

slm kızlar ben de haziran geliniyim ve gelinlik arayışındayım bahsettiğiniz ayşe ablanız hangi modaevi tam olarak nerede öğrenebilir miyim

Ah ki ne ah :) zor ki ne zor :) ama birsekilde halloluyor. Biz Lidaki de karar kildik kizlar. Ben de kapali mekan istemedim acikcasi, guzelim Izmirimde kir dugunu yapmiycam da ne yapicam :) bu yuzden Lidakiyi tuttuk canim. Insallah bir aksilik cikmaz. Sira davetiyelere ve en onemlisi gelinlie geldi :) davetiyeleri de tabiyki de internetten bakiyorum, bu yasima kadar aklima gelip de Turkiyedeyken hic bakmamisim dogal olarak su an sifir bilgi sahibi olarak herseyi netten ayarlamaya calisiyorum. Koza davetiyeyi bulabildim, siz neler yaptiniz kizlar ? Ayrica gelinliginiz hazir mi ? Ben amerikada yasiyorum ve buraya gelin gelicem, gelinligimi alip gelicem sanirim ama burdaki modeller de cok sade. Balayimizi da ayarladik. hersey cok guzel ilerliyor simdilik ve cok heyecanli :)

Canım ben de şuan tayinim nedeniyle İzmir dışında yaşadığımdan, internet üzerinden plan yapma sorunu benim de başımda:KK50: Son derece sıkıntılı dediğin gibi, elim kolum bağlı ne yapacağımı bilmez halde, bütün gün pc ekranına bakıyorum:KK50: Umarım az stres ve en iyi sonuçla, alnımızın akılyla çıkarız şu işten...
Canım, Crown Plaza' da düğün için değil ama yemek için bulundum. Tabi ki şık, süphe götürmez de, ben de Lidakiyi tercih ederdim. Kapalı mekanlar daha kasvetli ve daha resmi geliyor bana. Açık havada, hele ki lidaki gibi deniz kenarında bir düğün bence kapalı ortamdaki bir düğünden çok daha samimi ve sıcak...

Cilekben, gelinlik icin karar vermek cok zor tabiyki de, benim tercihim askisizdan yana, nedenine gelince kendim gunluk hayatta cok askili giyerim straplez pek kullanmam o yuzden gelinligim straplez olsun istiyorum, hos uzerimde nasil durur henuz denemis degilim ama bana straplez hep daha cekici daha ozel gelmistir. Ama sen anladigim kadari ile tam ikisi arasinda kalmissin sana tavsiyem ince bir aski yaptir icten takip cikarmali, o gun ne hissedersen oyle kullanirsin canim. isterirsen cikarirsin isterirsen takar kullanirsin. su an karar veremedigine gore bu sekilde ilerde secme sansin olabilir :) modelinin resmini bulamadim konusmalar arasinda :KK43:

X