Düğün 2013 izmir gelinleri

Dur bak baka bişe aklıma geldi....
Hani şu anı defterleri var ya, millet yazıo düğünde. Benim hoşuma gitti aslında.Böyle bembeyaz tüylü falan...Sonra da düşündüm kim yazcak Allah aşkına:44: Hayır, ''girişe masaya koymayın, birini görevlendirin, masalarda dolaştırsın, yoksa kimse yazmaz'' demiş makalenin birinde bir yazar. Zavallı bir arkadaşım, eğlenmeyi bırakıp, benim fantazilerim için, masa masa mı dolaşacak yani:KK53:O da ayıp olur :26: Hoşuma gitmişti ama vazgeçtim. Zaten yazsa yazsa yakın arkadaşlarım yazacak, yaşlı teyzeler yazacak değil ya. Eee arkadaşlarım iyi dileklerini başka yollardan da iletiolar zaten, onun için bir anı defteri ambiyansına gerek yok yani. Bilmiyorum yapıp da iyi bir sonuç alan var mı?? Sen ne düşünüosun Bagetchim??

Son düzenleme:
Dur bak baka bişe aklıma geldi....
Hani şu anı defterleri var ya, millet yazıo düğünde. Benim hoşuma gitti aslında.Böyle bembeyaz tüylü falan...Sonra da düşündüm kim yazcak Allah aşkına:44: Hayır, ''girişe masaya koymayın, birini görevlendirin, masalarda dolaştırsın, yoksa kimse yazmaz'' demiş makalenin birinde bir yazar. Zavallı bir arkadaşım, eğlenmeyi bırakıp, benim fantazilerim için, masa masa mı dolaşacak yani:KK53:O da ayıp olur :26: Hoşuma gitmişti ama vazgeçtim. Zaten yazsa yazsa yakın arkadaşlarım yazacak, yaşlı teyzeler yazacak değil ya. Eee arkadaşlarım iyi dileklerini başka yollardan da iletiolar zaten, onun için bir anı defteri ambiyansına gerek yok yani. Bilmiyorum yapıp da iyi bir sonuç alan var mı?? Sen ne düşünüosun Bagetchim??

hehehe..valla bizim organizasyon dökümanında da vardı anı defteri seçeneği..ben de düşündüm ama çok hoşuma gitmedi cilekbencim..girişte herkes oturma telaşında olacak, defteri kimse görmez..biri dolaştırsa da insanlar o havadayken ya samimi olamayacaklar ya da bir an önce yazayım da bitsin modunda bişeyler karalıycaklar..biraz itici olabilir bence..hem kaç yılda bir açıp okuyacaksın koskoca defteri, zaten bikaç okuyunca da ezberlersin,sonra da bi kenarda durur öyle..en güzeli bol bol fotoğraf ve video şekercim...düğün esnasında hem dolaştırana hem yazana sıkıntı olur bence.. :KK53:

:KK9::KK9: tamamdır..sırtının filan da çıktısını al da sorun olmasın sonra.. :KK53:

Sırtını ipli yaptırmak istiyordum aslında. Ama dantel modellere minik düğmeleri de yakıştırıyorum

Eki Görüntüle 673752 .

Burda kopça kullanılmış. Dantelin uçlardan çıkmasını çok seviyorum, tabi bu ipli olduğunda mümkün olmuyor. Ya dantel görüntüyü seçicem(düğmeyle) ya da ip...İkisini de seviyorum ve yine kararsızım:44: O koca fiyonk olmayacak tabiii:KK20:

Sırtını ipli yaptırmak istiyordum aslında. Ama dantel modellere minik düğmeleri de yakıştırıyorum

Eki Görüntüle 673752 .

Burda kopça kullanılmış. Dantelin uçlardan çıkmasını çok seviyorum, tabi bu ipli olduğunda mümkün olmuyor. Ya dantel görüntüyü seçicem(düğmeyle) ya da ip...İkisini de seviyorum ve yine kararsızım:44: O koca fiyonk olmayacak tabiii:KK20:

dantel çok güzel bence :KK16: zarif duruyor şekercim :KK51:

Yavaş yavaş başladım canım toparlanmaya...Bir de geldiğimden beri aslında hala açmadığım kolilerim bile var, her an diken üstündeyim, gidicem diye:KK1: Kesin tarih belli değil canım, mayıs sonuna netleşir herhalde:KK9:
Haftasonu nikah şekerlerimi yaparken yerde oturdum ya uzun süre, hem belim hem bacağım tutulmuş, komik komik yürüyorum, her tarafım ağrıyor 2 gündür:KK1: Dün spor günümdü, yapamadım valla, suçumu itiraf ediyorum:KK17: Tembel tembel oturup, tv izledim:KK1:
Sen naptın bagetchim??

Yavaş yavaş başladım canım toparlanmaya...Bir de geldiğimden beri aslında hala açmadığım kolilerim bile var, her an diken üstündeyim, gidicem diye:KK1: Kesin tarih belli değil canım, mayıs sonuna netleşir herhalde:KK9:
Haftasonu nikah şekerlerimi yaparken yerde oturdum ya uzun süre, hem belim hem bacağım tutulmuş, komik komik yürüyorum, her tarafım ağrıyor 2 gündür:KK1: Dün spor günümdü, yapamadım valla, suçumu itiraf ediyorum:KK17: Tembel tembel oturup, tv izledim:KK1:
Sen naptın bagetchim??

evet ya benim de diz kapaklarım çok ağrımıştı etiketleri yapıştırırken..boşver canım spor yapmadığın iyi olmuş..gereksiz yorulmak anlamsız..telafi edersin nasıl olsa..istemediğin halde yaparsan da sıkılır bunalırsın bi süre sonra..ben napiim dün davetiyeleri eve götürdüm..zarfların içine koncak işte..ama ellemedim valla paketle duruyor öyle..dün yine standart koşumu yaptım..ama biraz yorulmuşum heralde pilatesi yarım saat yapabildim..bu saatlerin değişmesinden midir, mevsim geçişinden midir nedir,dengem şaştı..bu hafta enkaz gibiyim..bitkinim, gerginim, hiçbişey yapasım yok yahu.. :44: iyi ki bu hafta provam yok bari..kimbilir ne saçma şeylere takardım..:KK25:

Son düzenleme:
Benim de canım bişe yapmak istemiyor, hafta sonu gelicem bavulumu hazırlamadım, gene son güne bırakırım kesin:KK53:

Benim de canım bişe yapmak istemiyor, hafta sonu gelicem bavulumu hazırlamadım, gene son güne bırakırım kesin:KK53:
amaaan..bırak gitsin..ne kadar relax o kadar tıkır iş..valla ben bu akşam da uğraşamayıcam davetiyeyle bişeyle..sporumu bi aradan çıkarayım..sonra müzik listesi hazırlamak üzere pc başında gebeşlik yapıcam valla..çok yoğun uğraştığımdan heralde..bi anda bi bıkkınlık geldi kasamıycam hiç.. :KK15:

Sonunda ben de gelinliğimin modeline karar verdim ya, iyi kötü...Onun rahatlığı var üstümde:KK53:

Aaaaaaa:KK53: Yağmur mu var??? Ben de bot falan getirmyeyim diyordum, getirmem mi gerekecek acep:44:

X