Düğün 2013 izmir gelinleri

bencede kelebekli olsun cnm

ay ne güzel olur..diyet kurabiye de yaparsan, köşeyi dönersin valla..bostanlı da dediğin konseptte bi yer görmüştüm canım..
adı pastafoni..küçük şirin bir yer..butik ve kişiye özel pastalar yapıyorlar..darısı başına...enee bu arada düğün pastası mevzusu var bi de di miiii...püüüü..unuttum ben onu yahuuu..

Son düzenleme:

bencede kelebekli olsun cnm

heheheheYaptığımız anket çalışması sonucunda kelebek çıktı Gerçi iki kişi cevap vermiş, seviyorum sizi kızlaaarr
Annem de siz de kelebek dediniz, benim de gönlümde kelebek vardı ve aynen bagetchiciğimin dediği nedenle...Bir tek eşim çiçek dedi erkek işte

İnşallah bir gün gerçekleştirim hayalimi kııısss, size beleş tabeee
Düğün pastası bizim salona dahilmiş...Maket bi pasta çıkartıolar ya, ben onları hep gerçek sanıordum :26: sonra da millete tabakta dilim pasta servisiiii

bnde yapıcam cnm bnm ya ama kendım photoshopla sablon yapıcam ardından kırmızı kartona cıktı yapıcm cnm

erkekler ayrıntılara yüzeysel bakıyor malesef..ona he dicen, kendi bildiğini yapıcan yine.. demek kelebekli gelin oluyorsun.. harika..hatta saçına ya da duvağına da minik taşlı bir kelebek kondurabilirsen harika olur bence.. o da loccanın marifetine kalmış artık..

bagetchi ciiimmm...
Gerçi iritibat bilgilerini verdin ama, şimdi şekerin şekli de belli....Ben mail mi atayım, yoksa seni mi söylesen...Elinde kelebek olarak neler var, ne yapılabilir, yoksa biz mi örnek bulsak internetten...KaçTL ye yapar? senin arkadaşım olduğumu unutmasın Napayım mail mi atiim, beni tanımaz gerciii:44:

Yupppiii, eveeet, kelebekli geliiiin Evet kelebekli saç olabilir

beleş kurabiyee,miis..pasta bize de dahil dediler ama, ama olmayadabilir yaw, hiç konuşmadık bununla ilgili..dımdızlak kalmayalım düğün günü..du onu iyice bi öğreneyim ben..buarada o pastaları ben de gerçek sanıyodum yahuuu..ama kesmiycez mi onu..nası oluyo ki? :44:

canım ben bi konuşayım istersen..daha iyi olur sanırım,dediğin gibi tanımaz şimdi..fiyatı filan da konuşurum hem..konuştuktan sonra mail ile istediğin modelleri atarsın ona...veya mail adresini özelden gönder bana..ben de fatma ablaya söyliyim kelebekli modelleri göndersin sana elinde varsa..ama aşağı yukarı nasıl bişey istediğini anlaması için birkaç model de sen bak istersen internetten..bekliyorum mail adresini 300 tane istiyodun bi de di mi?

kesiyor gibi yapıcaz galiba Pastayı bize gösterdi, bizim organizasyondan sorumlu müdür... Pastanın gelinle damada bakan tarafında, böyle minicik bir girinti var, mağara gibi...oraya tabakla pasta konuyormuş, ordan alıp pastayı birbirimize yediriyormuşuz, millet de kestik yiyiyoruz sanıo Çok şaşırtıcı gelmişti bana

bebısler ne dıcem bnde cok begendım kelebek olayını ve saca da detay koy dıcektım bagettı bnden once davranmıs bnde ılave yapıyım ozamn da tam olsun canım gelın masana da aynı kelebeklerden sılıkonla yapıstr yada ızın vermezlerse ıld-gıclı ıgne ıle tak cok şık durur bnce

Canım, evet 300 tane istiyorum, magnetli...Ben sana mail adresimi gönderiyorum şimdi özelden, dediğin gibi canım, o elindeki modelleri göndersin bana, orda düşündüğüm gibi bişe yoksa ben de gönderirim daha sonra olmazsa

cilekbencim konuştum ben fatma ablayla, yakın arkadaşım dedim..senin mailini bekliyor,istersen birkaç model gönder, baksın ona göre fiyat çıkarsın..nasıl bişey istediğini bilmeden fiyat veremez sanırım..sonrasında tekrar bi konuşuruz..

Tamam kuzum, süpersinnn ben o halde şöyle bi araştırayım, karar vereyim nasıl birşey istediğime, akşam mail atarım ona...gelişmeleri bildiririm

Evet canım benim de aklıma geldii...Gelin masasında canlı çiçekler olacak, mekan kirasına dahil o nedenle kelebek görünmez de, ama konukların masasına 3-4 kelebek serpiştirmek geldi aklıma

ah ah cılekben ya burda olsaydın keske de gezıp tozup nerde ne var talan etseydık ya bagetchı de gelırdı hatta terzı ablaya da nıkah sekercı ablaya da gder gezerdık kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…