Düğün 2013 izmir gelinleri

ah ah cılekben ya burda olsaydın keske de gezıp tozup nerde ne var talan etseydık ya bagetchı de gelırdı hatta terzı ablaya da nıkah sekercı ablaya da gder gezerdık kız

evet valla iyi olurdu..neyse nisana 1 ay var nasılsa..gideriz nereye isterseniz

Kızlar bakın ne buldum!!!
Çok mükemmel bir tasarım değil kabul ama, gayet ucuzmuş İstediğim kelebek yine böyle beyaz benim de ama kenarlardaki simler dore olsun diyorum....

Adedi 0.60 TL miş...

1000 Adet Davetiye 60 TL En Ucuz Davetiyeler Düğün 2013 nikah şekeri fiyatları örnekleri modelleri istanbul pendik kadıköy ümraniye bursa ankara izmir kayseri topkapı bağcılar avcılar Fotoğraflı resimli ilginç farklı özel ekonomik değişik nikah davet Burada satılıyor...Ne dersiniz? Bagegetchi bunun gibi bişe işte...dur olmazsa senin ablaya da atiim akşam....

Kızlaaarrrr... yahu ucuza bulunca heyecandan direkt msj attım size Şimdi baktım da hakikaten acayip ucuz şeyler var yahuuu...1000 adet magnet 60 tl dioooo bi bakın heleeee

Son düzenleme:

canııım çok sevindim..çok hoş görünüyor..fiyatı da iyiymiş hakatten..fatma ablanın gönderdiği de bunun gibi bişey,yanlız tüy filan da var onda..baktın mı mailine? akşama bu modeli gönder ona..ama fiyatını da söyle..ona göre indirim yapsın..

Son düzenleme:
sımdı benım aklım arapsacına döndü valla... kınadan baslıom kızlar sız eklemeler yapın bakalım neler yapabılırım farklı olarak sımdı ben bındallı mı aldım dyelım ( eyvah daha almadım neyse ) nısanlım da kırmızı yelek yada kırmızı fes aldı dyelım bunlar tamm dye dusunsek :

kapı onunde olcak nısanım bana çokça tül lazım krmızı ve altın sarısı sımdı ılk olarak prs gecesı kapı onunde olacagı ıcın pencere ve dıs apt kapısına tul gercem suslucem detayları aksam album yaparım benzerlerını yapıcam dıye dusunuom ve kendı odama da kapı susu gbı guzel kzıımın odası falan oluyor ya onun elde yapılmıs olanı serdam ın kınası gbı bısey yazılı olcak prs gecekı işim bu şimdilik ...

kınam cuma olacak sac makyaj hersey bttıkten sonra ben cerezlerımı kendım yapıcam pet bardakların ıcıne cerez koyucam kırmızı seffaf kapla cuval gbı sarıcam bu baklava sardıgımız susler var ya onunla da baglıcam oldu da bıttı masarfsızca ve şık dye dusunuom
ardından bındallı bebk seklınde kına dagtma ıstegım ama bagetchı ıle konusucam bakalım tam karr veremedım daha bgun daha bakıcam bakalım of ya

neyse onu da halledelım dyelım bır arkadsım makyaj pedı ıle el kınalıgı yapmıstı ondan kesın yapıcam 100 tane . cunku kapı onu 150kişi anca gelr 50sı kullanmasa 100 ıyıdır ıyı

o da tamm desek ardından 100 tane de kına taclarım olcak ,onu da cılekbenle halletcez bır tane modele karr vercem bnm annecık yapıcak bakalım

ee baska ne var haaa gırıste bız bındallı ve yelek le cıkarken yerde mumlar hazır olcak bızım apt nın sag ve sol grısınde 10 bı tarfta 10 bı tarafta bız grerken yanıo olacak degsıık dye dusundum

bı de el mumu dıye bısey var ondan da 25 tane olcak halaya kalkanlar sadece dyom ama sız ne dıonuz ?

sonrraaa baska ne kaldı

kendıme baska bır tane kına tacı dusunuom halayda falan basımda olsun dye ve standart halay mendılelrınden de annem yapcak 100 tane kırmızı sadece offff bıttım ben 5 ay var ya ama hangı bırını dusuncem ben kı ?

Baaaakkk, işte tam istediğim rengi gördüm..Buuuuuuu

Bu başka bir sitede...0.90 TL miş....Bu örneği göndereyim, bakalım kaç tl diycekkk:44:

ya kıyamam yaa..sakin ol canım benim..kafanda planlamışsın bile..sadece uygulamak kalmış..daha düğüne epeyce var..işlere girişince çorap söküğü gibi gidiyor zaten..valla bak tecrübeyle sabit..her gün bişeyi hallediyosun..bahse varım 1 ay kala herşeyin hazır olucak..şu cilekben gelsin hele, hallidecez basamak basamak bütün handikapları..he yetişmicek diyosan, buluşur başlarız mevzulara..ama bence erken panik yapıyosun..relax..

Son düzenleme:

Kııız sen ne diooonnn100 tane 100 tane die bol keseden atıooonnn 100 tane nedime tacını napcam yahu, gelinin 3-5 nedimesi olur en fazla...100 tane nedime tacını kendin bile yapsan maliyeti ne olur hepsini toplasana düşünseneeee Sayıda bence uçma serdamcım bu kadar...Bunlara vereceğin parayı gelinliğine kullan bence...Samimiyetimiz var artık diye böyle açıkça söylüuyorum fikrimi ama canın sıkmıyorumdur inşallah:44:

Kız ne yetişmemesi, serdamın benden kaç ay sonra düğünüüüü ben gelmeden başlamayın sakın gezilere, gebertiriiimmm

Kızlaaarrrr... yahu ucuza bulunca heyecandan direkt msj attım size Şimdi baktım da hakikaten acayip ucuz şeyler var yahuuu...1000 adet magnet 60 tl dioooo bi bakın heleeee

Yok yaaavvv... Kendi verdiğim linki kendim begenmedim inceleyince kayda deger bişe yok gibi sitede, boşverin

Kız ne yetişmemesi, serdamın benden kaç ay sonra düğünüüüü ben gelmeden başlamayın sakın gezilere, gebertiriiimmm

ay tamam ayol..gelin stresi olmuş herkes ehehehe ne bileyim kııız, çok heyecan yapmış serdam.. işlere başlarsak rahatlar diye düşündüm..velakin bu aba altı sopasıyla kendime gelmiş bulundum.. beklemedeyiz kuzum

heheheheh yupppiiii, bekleyin beni, geliyorum canlaaaarrrr

kızlar ya ben mecbur 100 e yakın yaptırmam lazım nedıme degıl herkeste yanı ortalama y-tum genclerde olsun ıstıom ya ayıp olur dyom oyle ayrdgım bu en yakın bu en uzak demk ıstemıom ve esarp dagıtmıcam zaten ben ama bak sımdı dusundum de mendıl zaten dagtcam demı haklsınız galıba mendılı herkes alır tacı da 50 tane falan yaptıryım demı kankılerle akraba kuzenler faln alır demı ya haklsınız bu arada bagetchı ve cılekben bende nedıme yım ona gore bıtane daha ekleyı n lutfen

Kuzum serdam bana ulaştı kıyamam Meğer genç akrabaları çokmuş ve kırılabilirlermiş nedime tacı birinde olup, birinde olmayınca...O yuzden öyle yapacakmış. 70 tane akraba, ne güzel yahuuu Bizimkiler iki elin parmaklarını geçmez

hehehehaynı anda yazmışız gene
Kuzum tabi aile,akraba durumlarını sen daha iyi biliyorsun ama....Yani normalde gelinin en yakın 3-5 arkadaşı nedimesi oluyor. Nikah şahidi gibi düşün. Bu nedimelik de zaten yurtdışından ithalyabancı filmlerde falan düşünsene, hani gelinin yamacındaki 3-5 aynı kıyafetli kız, öyle yani...Halaya kalkana edene, mendil dağıtılıyor dediğin gibi, hatta onu bile 100 tane alan yoktur yane, halaya 100 kişi değil en fazla 30-40 kişi kalkar bana kalırsa:44: Örtü eşarp vs dediklerini de genelde halay başına ya da kına yakanın boynuna takıyorlar. Sen daha iyi bilirsin, değerlendirirsin duruma göre tabi canım ama, stok fazlası oluşabilir elinde, iyi hesapla....

cılekbbn bu nasıl bısey sence kına ıcın ? 50 kurus Eki Görüntüle 650712

Canım bunu biliyorum, fiyatı iyiymiş. Bu nar açılmıyor, kenarına kınayı tüle sarıp, bağlıyorlar...Dun benim sana faceden gösterdiğimin içi açılyor, kına onun içine konuyor. O daha şık ama daha pahalı olabilir:44: Ben kendim yaptığımdan ucuza geldi canım ama kaça malettim hatırlamıorum:44:Benim evde olcak ve sayımız az olacağından pek bişe tutmadı yani...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…