Düğün 2013 izmir gelinleri

Aynen canım....Benim de evde olacak. Ben de düğün davetiyeme yazdırmıycam. Kına davetiyesi baktım internetten, hoşuma giden şeyler gordum adedi 1.25 TL falan. sen kırmızı kartondan kaftan şeklinde kendin mi kesip hazırlayacaksın peki:44:

Bloguna da baktım canım. Keçeden amerikan servsilerine bayıldım, çok şeker, benim de aklımda var yapmak ya dur bakalım

evet cnm kırmızı karton alıcam internettende sablon buldum onu kesicem istediğim ölcüde içinede kınanın olacağı yeri yazacam etrafınada sarı kurdela takıcam gelmesini istediğim kişilere vericem çok pahalı kına davetiyeleri cnm bide onun masrafıyla uğraşmayalım dimi

Bloguna da baktım canım. Keçeden amerikan servsilerine bayıldım, çok şeker, benim de aklımda var yapmak ya dur bakalım

teşekkür ederim cnm daha bitmediler işten geç dönüyorum yapmam zaman alıyo gece geç saatlere kadar uğraşıyom ama bende bloguna girdim ama takipçi olamadım

bayıldım bagetchı hemde cok ucuza yanı

seker dedın ya ıcınde ne var badem mı olcak tam goremedım ben de : ama cok guzel kır olcaktı demı senın kı de :::?

canım şekerlerde şeker yok şöyle ki şekerle yaptık fakat çok şekilsiz oldu, daha oğrusu deniz yıldızı asimetrik bi varlık oldduğu için şeker ya yıldızdan öne çıktı, ya geride kaldı..sonra lavanta kesesi denedik, o da magneti engelledi..öne koyduk bu sefer erkek deniz yıldızı gibi oldu ..daha küçük keseler koyduk, onu da beğenmedim..dedim magnet olsun, adam gibi dursun,yapışsın yeter..ne şekeri yiyen var, ne lavantayı koklayan..madem süs olcak eğreti durmasın dedim..yerleşik kalıplarım yoktur zaten..yapıştırdık uğur böceğini,inciyi koyduk ortaya, kurdeleasını da bağladık geçtik, mis oldu..
he buarada benimki kır düğünü değil canımcım..ama kır düğünlerine de bayılırım o ayrı..inciraltı askeri tesislerinde denize nazır havuzbaşı diye bi mekan var orda olcak..kocaman bir havuz var ortada..etrafında da taştan yapılmış yunus figürleri filan..benim gelinlik de deniz kızı gibi zaten, şeker-davetiye -sepet hep deniz temalı..tarih olarak biraz erken olsa da herşeyiyle tam bir yaza giriş konsepti hakim olucak inşallah..

Son düzenleme:

Canım şablonu nerden buldun, benimle de paylaşır mısın, ben de yapsam???

Al benden de o kadar... böyle memuriyetle olacak iş değilAçcan bir düğün organizasyon firması, İzmir' de bir deeevvSüper olurdu, hayali bile güzel

kızıııım bitini kanlandırmayın len insanın..zaten gelgit akıllıyım...valla yakar gemileri dalarım mevzuya..her gün el arabasıyla evrak döküyolar kafama...ömür boyu uğraşılır mı bu işlerle te allaam yaa..arşimet gibi evrak'a evrak'a diye dolaşıyoz resmen..

Son düzenleme:

model bu cnm ben bunu büyüttüm biraz daha ama buraya atamadım resmin orjinali bu bunun çıktısını alıp arka ve ön olarak kesicem kenarlarında katlama payı bırakacam pembe kurdeleyi de sarı kurdele yapıcam içinede kına yerinin nerde olduğunu yazdım mı tamamdır bu davetiyenin fiyatı sitede 5,37 ben hepsini 5 liraya mal ederim

aynen benimde önümde evraklar yığıldı resmen bugün 3. teklifimi veriyorum teklifin herbiri 5 sayfa stok kontrolü yapmam da çok zaman alıyor oysa bu işe girsek şablon çıkaracaz malzeme alıcaz ve yapacaz hepsi bu

Kızlar size bişe danışcam gene bana yardım edin yahuuuu:44:
Şimdi benimkine söyledim nikah şekeri olayını, bizim nikah önceden oldu ve orda yemekte verdik zaten diye gerçi direkt yaklaşımı ''ne gerek var'' oldu Ama ben ''kızlarla ortak bu karara vardık, gerek var'' dedim. bagetchicim senin ablayı söyledim, bir de kendim yapabileceğim alternatifini...o da ''zaten fiyatı uygun yaptrmış, uğrasacak zamanın yok şuan, bir de onla uğraşma yaptıralım'' dedi...
Şimdi benim kır düğünü olacak ya, ben 2 alternatif düşündüm. Biri çiçek temalı, biri kelebek temalı...tabi davetiyelri de buna uygun bastırcam...annemle eşim arasında oyladım, 1-1 kaldı Şimdi oyluyorum, nihai kararı sizin oylarınızdan sonra vercem çiçek mi? Kelebek mi????:44:

Harikaymış canım...süpersin, ellerine sağlıkkaydettim bilgisayarıma, eve gidince inceleyeyim iyice

cevap veiyorum: çiçekli kelebek şaka şaka..şimdi şöyle düşünüyorum ben..çiçeğin binbir türlüsü var,ve çiçek her yerde kullanılıyor zaten..ama kelebek çok zarif olur bence..kelebekten yana benim gönlüm.. tabii sen de iyice düşün nasıl içine sinicekse artık..

Son düzenleme:

Ben de aynı durumdayııımmm Bu meslekten emekli olacağım ihtimaini düşününce kendimi yürüyen enkaz gibi görüyorum Eşim hep dio ki sana bir pastane açalım Aslında gerçekten hayalim o, şöyle butik kurabiyelerin, ev aypımı böreklerin, keklerin satıldığı, şu yurtdışındaki minik cafeler gibi...Aama sadece el yapımı şeyler satılcak, he biliorsunuz böyle yerlerde fiyatlar da pahalı oluyor. elit kesim takılıo ya Aaaaaahhh, aaahhhh keşkeeeee

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…